• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. decembra 2017 
čo som našla na fb........ked uvidíte GLS.....to je moj muž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
https://www.facebook.com/video.php?v=617102375102213
30. jan 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
pekný víkendík..kedže som si sama pokecala...nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2015 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooj a pekný víkendík zasneženýýýýýýýý :grinning:
31. jan 2015 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
31. jan 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. feb 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sniežik sa nám chumelí............aspon deti sa tešia.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj dnes sama??
2. feb 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....hlásim sa do civilizácie...od piatku bez netu....parádny predlžený víkend na Orave..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2015 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@denisenko vitaj...ako bolo?:.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2015 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko.............už sme doma z Hungary :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. feb 2015 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ako bolo,,,,?????

celkom dnes ráno tu teplotu netrafili..... :angry: takto je u nás a samá hmla.... :angry: :angry:
3. feb 2015 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to sú mínusy?
3. feb 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to je minus.......hnus :angry:
3. feb 2015 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .brr...to čo ste mali?....u nás bolo tak -3, ale zasa sa sype ten biely hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...........v Maďarsku bolo fajn....boli sme víkendovať v BA....v sobotu IKEA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...a v nedeľu sme boli v Budapešti v Tropicariu http://www.tropicarium.hu/Tropicarium-Budapest-Madarsko..... vy ste ako víkendili?....už sa deti aj posánkovali??
3. feb 2015 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...
@leninka75 ako sa babám páčilo v tom tropikáriu? aj ja by som šla.... :slight_smile:
@jacka ...že jaké teplo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás sneží od rána....víkend bol super, mali sme chatu v strede cesty medzi Vitanovou a Oravicami...takže 2,5 km do Vitanovej na vlek alebo 2,5 km do OrAVíc na vlek...plus aquapark....deckám sa páčilo...chata v lese...večerné hladanie s lampášikmi po lese...hladali Yetiho-... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v nedelu sme v snehu aj grilovali....Denisko si super zalyzoval...ja ked som videla ten kopec, tak ma až mráz prešiel....
3. feb 2015 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
len Denisko sa najskor bál tej 4sedačkovej lanovky...ale potom ho to bavilo...budú aj fotky, ked to švagriná uprace..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2015 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....a ešte vysvedčenie....samé 1....som sa musela pochváliť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ......tak ste mali supiš pupiš víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .,ako sa vám tam išlo?.....my sme mali ísť už v piatok do BA, ale kôli počasiu sme išli až v sobotu...........
...a našli moji rádcové, našli, našli?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...(toho yetiho) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................takže ty si teda lyžovala či nem??....................blahoželám k jednotkám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................
...............jo tropicarium odporúčam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...veľmi pekne urobené akvárka......hlavne nádrž so žralokmi a rajami......je to celé tak akurát veľké, že už keď sme prichádzali k východu, tak baby začali pišťať, že už majú toho dosť :grinning: .....ale ešte sme sa potom zabavili pri bazéne s rajami, lebo tie sa dali hladkať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2015 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@denisenko paráda tak ste si to riadne užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........aj fotočky nám dáte?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2015 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....počasie???...čistá katastrofa.....šli sme cez Terchovú...ale to by bolo asi aj tak jedno....40-50...snežilo strááášne...ale zvládli sme to..... :wink: ráno sme nemohli nájsť autá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som len sánkovala so Simčom....to je maniak do sániek..... :grinning: :grinning: :grinning: ale bola tam aj detská lyžiarska školka, ale on...ani počuť.....Yetiho sme nenašli...asi mal zimný spánok.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale narehotali sme sa statočne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Simčo s lampášikom ako permoník.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj domov si ho doniesol.....láska jeho najnovšia..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nemáš pocit že druhorodený su hrozne tvrdohlavý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2015 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj Ty???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás sa najnovšie vrieska...vrieska...vrieska....dostane po zadku a vrieska...vrieska...vrieska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudáci susedia....
3. feb 2015 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.........

@denisenko tak nie som len ja divná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: ...................tak moj je už zvyknutý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....nevrieska ked dostane.........len sa zduje :angry: :angry: :angry: ...susedia si už zvykli nie? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

zas sneží........a sneží......a cestári maju dovolenku..... :angry: :angry: :angry:
4. feb 2015 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................pomóc.......
4. feb 2015 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poznááááme....
@leninka75 ....myslíš to počasie???....ja neviem.....mne sa zdá, že by už mohlo byť aj dosť snehu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ja musím zas k veterine....Armani má lysiny v kožuchu....ma šlak trafí.....
4. feb 2015 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sa ale nabeháš...ked nie s deťmi tak s kocurom :frowning2: :frowning2:
vieš že aj ja mám pocit že stačí?.......ale zas.....chcem aby vydržal do prázdnin..... :confounded:
4. feb 2015 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo moja čo sa ti nepáči......sniežik sniežik.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ........................
4. feb 2015 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....tak u nás isto vydrží..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Petrík včera dával dokopy lyže pre Deniska....už potrebuje väčšie...tak nech to nie sú zbytočne vyhodené peniažky..... :grinning: :grinning: :grinning: cez víkend idú do čičman :slight_smile:
4. feb 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko sa máte ked vydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........veru treba ušetriť ked sa dá :dizzy_face: :dizzy_face: ..................a na prázdniny sa kam chystáte?
4. feb 2015 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som chcela ísť k našim, ale...kedže zrejme bude sneh , tak sa ostáva doma a bude sa chodiť do čičman...alebo....možno ja so Simčom pojdeme na pár dní predsa len k mamine.... :slight_smile: a vy? :confused:
4. feb 2015 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko najskor nikde....... :frowning2: ..............ako pojdete odšoferuješ? :slight_smile: :slight_smile: ........
4. feb 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok