Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2015

čo som našla na fb........ked uvidíte GLS.....to je moj muž 😀 😀 😀 😀 😀 😀
https://www.facebook.com/video.php?v=6171023751...

jacka
30. jan 2015

pekný víkendík..kedže som si sama pokecala...nevadí 😀 😀 😀

katka1819
31. jan 2015

Ahooooooooooooj a pekný víkendík zasneženýýýýýýýý 😀

letty86
31. jan 2015

ahojte 🙂

jacka
1. feb 2015

ahojte...... 😎 😎 😎

jacka
2. feb 2015

sniežik sa nám chumelí............aspon deti sa tešia.... 😀 😀 😀 😀

aj dnes sama??

denisenko
2. feb 2015

ahojte....hlásim sa do civilizácie...od piatku bez netu....parádny predlžený víkend na Orave..... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
3. feb 2015

ahojte....

@denisenko vitaj...ako bolo?:.... 😵 😵 😵

leninka75
3. feb 2015

ránečko.............už sme doma z Hungary 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
3. feb 2015

@leninka75 ako bolo,,,,?????

celkom dnes ráno tu teplotu netrafili..... 😠 takto je u nás a samá hmla.... 😠 😠

leninka75
3. feb 2015

@jacka ..to sú mínusy?

jacka
3. feb 2015

@leninka75 to je minus.......hnus 😠

leninka75
3. feb 2015

@jacka .brr...to čo ste mali?....u nás bolo tak -3, ale zasa sa sype ten biely hnus 😝 😝 😝 😝...........v Maďarsku bolo fajn....boli sme víkendovať v BA....v sobotu IKEA 😵 😵 😵 😵 😵 😵...a v nedeľu sme boli v Budapešti v Tropicariu http://www.tropicarium.hu/Tropicarium-Budapest-........ vy ste ako víkendili?....už sa deti aj posánkovali??

denisenko
3. feb 2015

ahojte...
@leninka75 ako sa babám páčilo v tom tropikáriu? aj ja by som šla.... 🙂
@jacka ...že jaké teplo..... 😝 😝 😝 u nás sneží od rána....víkend bol super, mali sme chatu v strede cesty medzi Vitanovou a Oravicami...takže 2,5 km do Vitanovej na vlek alebo 2,5 km do OrAVíc na vlek...plus aquapark....deckám sa páčilo...chata v lese...večerné hladanie s lampášikmi po lese...hladali Yetiho-... 😀 😀 😀 😀 v nedelu sme v snehu aj grilovali....Denisko si super zalyzoval...ja ked som videla ten kopec, tak ma až mráz prešiel....

denisenko
3. feb 2015

len Denisko sa najskor bál tej 4sedačkovej lanovky...ale potom ho to bavilo...budú aj fotky, ked to švagriná uprace..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. feb 2015

....a ešte vysvedčenie....samé 1....som sa musela pochváliť..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. feb 2015

@denisenko ......tak ste mali supiš pupiš víkend 😵 😵 😵 😵 .,ako sa vám tam išlo?.....my sme mali ísť už v piatok do BA, ale kôli počasiu sme išli až v sobotu...........
...a našli moji rádcové, našli, našli?? 😀 😀 😀 😀 ...(toho yetiho) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................takže ty si teda lyžovala či nem??....................blahoželám k jednotkám!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................
...............jo tropicarium odporúčam 🙂 🙂 🙂 🙂 ...veľmi pekne urobené akvárka......hlavne nádrž so žralokmi a rajami......je to celé tak akurát veľké, že už keď sme prichádzali k východu, tak baby začali pišťať, že už majú toho dosť 😀 .....ale ešte sme sa potom zabavili pri bazéne s rajami, lebo tie sa dali hladkať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
3. feb 2015

@leninka75
@denisenko paráda tak ste si to riadne užili 😵 😵 😵 ........aj fotočky nám dáte?? 😵 😵 😵

denisenko
3. feb 2015

@leninka75 ....počasie???...čistá katastrofa.....šli sme cez Terchovú...ale to by bolo asi aj tak jedno....40-50...snežilo strááášne...ale zvládli sme to..... 😉 ráno sme nemohli nájsť autá..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja som len sánkovala so Simčom....to je maniak do sániek..... 😀 😀 😀 ale bola tam aj detská lyžiarska školka, ale on...ani počuť.....Yetiho sme nenašli...asi mal zimný spánok.... 😀 😀 😀 😀 ale narehotali sme sa statočne..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Simčo s lampášikom ako permoník.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj domov si ho doniesol.....láska jeho najnovšia..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2015

@denisenko nemáš pocit že druhorodený su hrozne tvrdohlavý 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. feb 2015

@jacka aj Ty???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 u nás sa najnovšie vrieska...vrieska...vrieska....dostane po zadku a vrieska...vrieska...vrieska 😀 😀 😀 😀 😀 chudáci susedia....

jacka
4. feb 2015

ahojte.........

@denisenko tak nie som len ja divná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ...................tak moj je už zvyknutý 😀 😀 😀 😀 ....nevrieska ked dostane.........len sa zduje 😠 😠 😠 ...susedia si už zvykli nie? 😀 😀 😀 😉

zas sneží........a sneží......a cestári maju dovolenku..... 😠 😠 😠

leninka75
4. feb 2015

ahojte................... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ................pomóc.......

denisenko
4. feb 2015

ahojte 😉
@jacka 😀 😀 😀 😀 poznááááme....
@leninka75 ....myslíš to počasie???....ja neviem.....mne sa zdá, že by už mohlo byť aj dosť snehu..... 😝 😝 😝 😝 😝

a ja musím zas k veterine....Armani má lysiny v kožuchu....ma šlak trafí.....

jacka
4. feb 2015

@denisenko sa ale nabeháš...ked nie s deťmi tak s kocurom ☹ ☹
vieš že aj ja mám pocit že stačí?.......ale zas.....chcem aby vydržal do prázdnin..... 😖

jacka
4. feb 2015

@leninka75 čo moja čo sa ti nepáči......sniežik sniežik.... 😵 😵 😵 ........ 😉 😉 😉 😉 😉 ........................

denisenko
4. feb 2015

@jacka ....tak u nás isto vydrží..... 😀 😀 😀 😀 Petrík včera dával dokopy lyže pre Deniska....už potrebuje väčšie...tak nech to nie sú zbytočne vyhodené peniažky..... 😀 😀 😀 cez víkend idú do čičman 🙂

jacka
4. feb 2015

@denisenko sa máte ked vydrží 😀 😀 😀 😀 😀 ...........veru treba ušetriť ked sa dá 😵 😵 ..................a na prázdniny sa kam chystáte?

denisenko
4. feb 2015

@jacka ja som chcela ísť k našim, ale...kedže zrejme bude sneh , tak sa ostáva doma a bude sa chodiť do čičman...alebo....možno ja so Simčom pojdeme na pár dní predsa len k mamine.... 🙂 a vy? 😕

jacka
4. feb 2015

@denisenko najskor nikde....... ☹ ..............ako pojdete odšoferuješ? 🙂 🙂 ........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre