Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. júl 2009

sééééééééééérvus leni 🙂 ........čo to, čo to ten zamračený smajlík 😀 😀 😀............leni však si musím privstať,keď chcem byť dnes za peknú 😉

jacka
27. júl 2009

ani neboj..ved to aj tak bude čiernobila fotka...teda sa mi zdá....musím ist kuk 😝

leni..no aký ste mali víkend? 🙂

leninka75
27. júl 2009

bubba........dcérenke, všetko najlepšie k narodkám, veľa zdrávíčka a všežtkého, cmuk, cmuk!! 🙂

leninka75
27. júl 2009

aninka, tak za peknú?...............a s pupákom...zabudni 😀 😀 😀 😀 ...........srandujem, veď ty si kočka a na fotke budeš určite fešanda.......a na pupák môžeš hovoriť, že znamienko krásy 😉
jacka, už ti je lepšie??? ☹ .............babuľky, chcem sa opýtať, majú ešte vaši drobci fľašky??
my sme mali zasa taký pracovno-žravý víkend 🙂 ............v sobotu ešte nejaké dovolenkové nákupy, upratovanie a v nedeľu sme boli u tety, mala promócie, tak sme tam od ráno do večera sedeli a jedli a jedli........ 😝 😝 😝.............fuuj ešte teraz mi to sedí v krku 😝 😝 😝
ozaj a kam ide utka na dovolenku ??

jacka
27. júl 2009

leni..my sme flašku nemali....nechcel.. 😉

tak si žerkala celý víkend...a čo ste kupili svokruše?

leninka75
27. júl 2009

ani nie tak celý víken, hlavne v nedeľu................svokre sme nakoniec kúpili ručný vysávač, taký ten na omrvinky 😉 .............ale ešte sme neblahoželali, až dnes.........včera sme už nestihli, sme neskoro prišli od tety..........inak včera u tety sa rozbehla včelárska debata (ujo chová včely)........a potom priniesol ukázať včeliu kráľlovnú, .........blbá sa vyrojila, on ju odchytil a teraz je prichystaná na odstrel!!! ............bolo to zaujímavé pozorovať...má ju v takej priesvitnej krabičke aj zopár robotníc má pri nej, lebo to je lenivé tá kráľovná, to sa samo ani nenaje!!!!.....tie chudery jej tam tlačili cukor do úst a ona si len sedela...........to chudera ešte netuší čo ju čaká!!! 😀 😀 ............a dal nám skúsiť medy natočené v rôznych obdobiach a fak má každý inú chuť!!!............a vy ste čo robili jacka???? 😨

jacka
27. júl 2009

leni..tak pekný zážitok s včielkami.....a taky medík...určite nemá chybu 😉

my nič také...poobed šla formula....ja som makala v záhradke v sobotu....a nedelu som preležala so svalovicou na stehnách 😝

dnes ja Matko nejaký dobrý...klop,klop..ani neviem že ho mám 😉

utka
27. júl 2009

Ahojte!!!
aninka, ty budeš pekná, neboj 😉.
leni, my ideme 8.8. do Chorvátska.
Aj môj manžel so švagrom a svokrom začali včeláriť 😉.
Viktorko fľašu nemá a ani ju nikdy nemal. Nevedel z toho piť, napýnalo ho z nej...Má taký pohárik so sosáčikom a z toho pije čajík. Ale všetko iné pije z pohára, zo šálky a tak...

leninka75
27. júl 2009

jacka, tak nech to matejkovi vydrží celý deň!!! 🙂 ........a svalovka už prešla??........aj niečo zaváraš??
ahoj utka!!!.........a kam presne idete, a na koľko???
na fľašu sa pýtam len zo zvedavosti..........lilka tiež pije zo všetkého možného, ale kakavko si vychutnáva z fľašk a niekdy pri rozprávke aj čajík.........nevadí mi to, lebo viem, že raz ju to prejde 🙂 .........ona je taká "zrazu" so všetkým.....presne deň pred 3. narodkami zahlásila, že už je veľká a už nechce plienku ani na spinkanie....a to ju už pred tým asi 2 mesiace mala stále ráno suchú..........a včera zahlásila, že do troch rokov plakávala, ale že po troch už nebude len občas 🙂 🙂 ...to som zvedavá!!! 😀 😀

aninka29
27. júl 2009

ahojte mamky 🙂 .konečne sme doma......tééééda,odstála som si hodku v rade 😠 😠 😠 ...............fuuuuuuuj,ten smrad tam 😝 😝 😝

idem trošku do záhrady so Simkou 😎

leni ani my nepijeme z flaše 😉

jacka
27. júl 2009

leni...som zvedavá na ako dlho...ešte nie je koniec dna 😉

ani.....no pekne 😠 😠

utka ahoj.... 🙂

leninka75
27. júl 2009

už ste naobedovaní dievčatá??...

jacka
27. júl 2009

už...som bola hladná ako vlk...ešte sa tu napchávam uhorkovým šalátom..a potom si dám melonik

ty si už po

leninka75
27. júl 2009

aj si vrčala jacka?? 😀 😀 😀 ..........fajn kombinácia uhorky a potom melón 😅 ......hej som, syrovo-hroznový šalát..........výborný, len málo 😝 ......... a teraz neviem čo.........zaliala som kafčo a čo tak idem asi robiť???

aninka29
27. júl 2009

fuj mamky,som kosila trávnik 😝 a mám dosť 😝 😝 ..........ideme sa pustiť do jedla a potom dobrúúúúúúúúúú noc 😵

leninka75
27. júl 2009

ani, šetri sa........raz nám tu skoro rodíš a potom ti neni rady a beháš s kosačkou 😠 😠 ........dobrú a dobrú 🙂

aninka29
27. júl 2009

leni však na kosení nie je nič ťažké 😉 chodíš a tlačíš ju pred sebou 🙂 ..............a ja som taký ťutindo,že si myslím, že nikto ju nepokosí lepšie ako ja 😀

leninka75
27. júl 2009

no veď tlačíš ani!!!.........nie si ty znamenie panna???...........tí sú takí!!.........viem, lebo aj ja som 😅 😅

jacka
27. júl 2009

ani dobrú noc 😔 ...ja by som šla tiež ale Matka nemožem nechat samého ☹ 😠

jacka
27. júl 2009

leni zavýjala 😀 😀 😀

aninka29
27. júl 2009

leni ja som ryba 🙂

jacka,veď aj ja mám smolu,keď Simi nebude chcieť zaspať 😒 ..................ale cítim v kostiach, že si fajne schrupneme 😵

aninka29
27. júl 2009

leni,tak to budeš mať onedlho narodky,však? 🙂 .....daj potom nenápadné echo, že kedy.......aby sme ti mohli pogratulovať 😉

jacka
27. júl 2009

ani ako si na to prišla 😕 😅 ,že bude oslavovat.....júúúúj o týžden sa už bude válat na pláži 😵 .. a potom utka 😵

leni ved už može rodit...nech to má za sebou 😉

bubba
27. júl 2009

no caute teda julove maminky 😀 😀 dakujeme za gratulacie a tiez sa srdecne pirpajame k ostatnym a gratulujeme dalsim julovym oslavencom...no... a uz som nezamestana 😀 😀 skoro...teda dnes som bola na UP a povedli mi ze nemusim nic robit ze RD pokracuje len ze je neplatena do veku 6 rokov dietata...

a inac musim sa podakovat leninke co ma sem nahnala citat gratulaicie 😀 😀 😀 😀 inac keby uz pridem o par dne neskor,mam co robit co????????? 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. júl 2009

jasan bubba............len ďakuj, mám to u teba schované!!! 😀 😀 😀 😀
aninka, ja som až v septembri............aj to ku koncu znamenia 😉 ........len si pospinkaj 😔
jacka, veď ja som jej to hovorila už minulý týždeň, nech sa posnaží, rýchlo porodí a simku oslavuje už aj sabinka 🙂 🙂 🙂 .........možno keby mužík trošku pomohol 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. júl 2009

bubba a robota zatiaľ žiadna???.........či bude druhé mimčo??? 😨

jacka
27. júl 2009

že...chlapa jej treba..a Sabínka bude von 😀 😀 😉

aj moj drobec bude panna..vraj je to zlé znamenie 😕

leninka75
27. júl 2009

sme prajné jacka 😀 ...........myslíš, že zlé??.........a v čom??.........

bubba
27. júl 2009

leninka kolkeho septembra??ty si vahy?ci co?robota zatial ziadna a mimčo druhe nehrozi.... 😅 preto sa pytam ze co ste vy urobili po tom ked vase decka dosiahli 3 roky reku ci to treba kade tade nahlasovat nebol ten chlapik presvedcivy ked som sa ho pytala..on ze na zdravotnu mam ist...a ja ze naco tam budem chodit oni by mi muselai dat nejaky papier a kedze papier o ukonceni rd nemam lebo pokracujem tak potom co...ani neveim ci mam ist do socialnej lebo v podstate ten isty pripad plati. 😅

jacka
27. júl 2009

leni no všetci mi vravia že je to jedno z najhorších...a vraj nie su rodinne typy a také somarinky 😅 ..čo si o tom mylsíš?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre