• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. júna 2017 
ahojte :dizzy_face:
to iba ja sa tesim, ze snezi :dizzy_face: my sme tu totiz mali take ze jeden den sneh, potom dázd :angry: trosku primrzlo a teraz pekne sniezik.....len vikus pokaslievat zacina, tak neviem, ci si sniezik uzije :confounded:
4. feb 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo si..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moj strach z auta je už na psychiatriu.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...a tak.....sánkovať sa dá aj doma, nie? máte vtedy prázdniny, ked aj my?
4. feb 2015 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tiež nemám požitok z jazdenia....ale ja musím........a ked musíš tak musíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....................myslíš že už nesadneš za volant?,,, :confused:
ved dá sa sánkovať....len nech vydrýé .....vraj má byť oteplenie......to tu bude samá voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ....................no mali by sme mať rovnako......od 16.2......mám pocit že sme prvý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj v Peťkovej triede je ich len polovica......ach ach........dufam že to aj on chytí :angry: :angry: :angry: ...ani tu nebol sneh..........ale ja ako šofer .......tak nič moc ale teraz mi je to jedno kedže sme doma :grinning: :grinning: :grinning: ...Maťko je v školke?......
4. feb 2015 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja sa zbláznim....pred chválou sneilo že až....a teraz kuk :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..nechápem načo snežilo teraz sa to púúúúúúúšťa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka fotečky sú na FB...ak chceš, kukni..... :wink:
4. feb 2015 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Aj u nássa to už všetko spúšťa...Ale chlapi boli aj v sobotu, aj v nedeľu lyžovať na Krahuliach. Uvidíme ako cez prázdniny, lebo máme poslední, či ešte bude sneh...
Lucka volá sneh "padá" :grinning: , ale nemusí ho...nejako sa ho bojí.
4. feb 2015 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte...........
5. feb 2015 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@denisenko idem kuk.......
5. feb 2015 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko velmi pekné fotočky......ste si riadne užili sneh......Simonko sa nebál ......hon na medvede :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..som si tiež dovolila pozrieť fotos :wink: ...paráda!!!............kde ste sa to boli lyžovať?
5. feb 2015 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: ...nestíham...máme to doma zas "pestré" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera u veteriny...našťastie nie je to svrab, alebo niečo také....vraj zrejme mykoza, všade sú chlpy...už aj Pinky to dostal...no...horšie je, že nejaké extra účinne lieky pre mačky nie sú...len kúpele a tak....si viete predstaviť kúpať mačky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: najskor mačku a potom celú kúpelku....a ked som si myslela, že to najhoršie je za mnou.....tak omyl....ráno sa Simčo zobudil s krčami v brušku.....no des....najskor takmer 5 dní nekaká, teraz ho skrúca.....
5. feb 2015 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nehovorím o tom, že už nenosil plienky...len na spanie...a tak ich má zas, ked mu ujde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 boli sme vo Vitanovej Vrchdolinky a Oravice.....super, aj týžden by sme ostali....
5. feb 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru Simčo sa nebál...on je závislak na žižky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka bojí sa snehu??? sa jej nepáči, že je mokrý???? ozaj, ako ste na tom s Hviezdoslavovým Kubínom??? mna včera vytočila učka, lebo sa pýtala Niska, že či pojde, lebo má dobrý text....povedal, že nie....tak som mu kázala....majú toho dosť s vybranými slovami, nepotrebujem ho ešte zaťažovať nejakou prozou....a potom doma dobiehať vymeškané hodiny....
5. feb 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooj :slight_smile: ..........................som chorá ako už dávno nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: že zápal dutín :confounded: a švindlov :grinning: ................dnes je v škôlečke karneval tak som zvedavá ako to dám .... brufen 600 mi predpísal tak si asi jeden šupnem :sweat_smile: ...............................inak Matulo nám už začal teraz spávať v škôlke ...celkom dobre to zobral ....žiadne strašné hysáky :slight_smile:
5. feb 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@denisenko krásne fotečky :dizzy_face: ....a máva to simco častejsie, či to teraz prvykrat s bruskom :frowning2: nech je rýchlooooooo v poriadku
@katka1819 skoré uzdravenie.....a to vy chodievate do skolky na karneval? nasi to maju doobeda, takze bez rodicov
@leninka75 aj ty by si mohla pridat fotečky, nech sa pokocháme :dizzy_face: ako dievčence?
@jacka aj v matkovej triede vela chyba a celkovo v skolke, aj spajaju triedy....Matko isiel az včera do skolky, v pondelok a utorok bol este doma
5. feb 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka Lucinka je podarená :dizzy_face: už aj zacina rozpravat?
5. feb 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

@denisenko neviem, čo jej vadí, asi, že je studený. My také veci ako Hviezdoslavov kubín neriešime. My len matematické veci :grinning:...
@letty86 už začina...už veľa zopakuje. Je podarená. Ja jej rozumiem veľa, ale ostatní ešte nie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2015 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....
juj zase kosisko vonku...... :angry: :angry: :angry:
6. feb 2015 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko deťom sa chcelo ísť aj domov?....kolko ste tam boli?......
@letty86 Maťkovi sa chcelo kde bol tak dlho doma?
@utka aj noj je viac matematik..si robil test na klokana mal tri zle....... :grinning: :grinning: :grinning: .................stačí ked jej ty rozumieš....zatial :wink: :wink: určite aj mužo rozmumie :slight_smile:
6. feb 2015 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@katka1819 ..rýchlo sa vylieč!!!!
6. feb 2015 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 heš heš choroba.....moj Peťko zas chce v školke každy den spať...ach ach
6. feb 2015 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooj :slight_smile:
@leninka75
@jacka liečim sa kočeny ..... ale ako poznáte aj vy ešte že je tá škola a škôlka lebo neviem :sweat_smile: na chvíľu si môžem nohy vyložiť ........ a potom už sa nezastavíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten sniežik teda tomu nepridal ...lebo obaja by len vonku boli a ja s nimi že áno Matulo nemôže ostať bez dozoru .... manžel príde ...sadne ,lahne ,spí :angry: ma vytáča niekedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ťažko s tými chlapoma :pensive: no živiteľ rodiny ....... už aby som išla do práce :wink: mu to dám pocítiť ..... prídem ,sadnem,lahnem spím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hahahahahahaha :wink: papaaaaa
6. feb 2015 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 tá posledná veta nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: slzy v očiach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............potom sa vyfoť a daj to sem......aby som ti aj uverila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................chlap dalšie dieťa....to nemá rozum a v istom vývojom stupni sa zastaví....a koniec.....no chápeš :wink: :wink: :wink:
silná si to žena určite to zvládneš........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......
6. feb 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. feb 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
@jacka
@katka1819 jaaj, som sa aj nasmiala :sweat_smile: :ale tak si vstupte aj do svedomia :grinning: , ved aj vy máte doma malých synov, ktorí raz budú chlapmi :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka máte slničko, u nás aj :sunglasses: , aj fúka vietor
6. feb 2015 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Matkovi sa velmi nechcelo, ale slzicky neboli, to je základ :slight_smile:
som sa vykecala, mozem ist :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekný vikend
6. feb 2015 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 som si vedomá čo mám doma.......vždy si na to spomeniem ked niečo taký vyslovým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............slniečko fajne teplučko za oknom....vonku je ešte pod nulou........a vietor nechcem... :pensive:
pekný víkedník :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. feb 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok