Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. feb 2015

@katka1819 ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................to som zvedavá, ako to u vás dopadne........že ty nohy hore 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............už som to skúšala, nič nepomohlo, aj tak ma všetko nakoniec počkalo 😝 😝 😝 😝 😝 ................snáď budeš úspešnejšia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
6. feb 2015

...pekný víkend dievčatá 🙂

utka
6. feb 2015

Ahojte...
Takže na odporúčanie učiteľky sme s Vikim absolvovali IQ testy a dopadli výborne. Viki je pokladaný za dieťa so všeobecným intelektovým nadaním...jeho intelektové schopnosti sú aktuálne rozložené v pásme vysokého nadpriemeru. 🙂
Aj vám krásny víkend. Zostávame doma, chlapi idú zajtra lyžovať a v nedeľu korčuľovať.

leninka75
7. feb 2015

ahojte.... 😎

@utka .. .sikovnicek 🙂

jacka
7. feb 2015

ahojte............

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 .....už stačí 😝 😝 😝

utka
7. feb 2015

Ahojteee...
@leninka75 ďakujeme...
@jacka zimaaaa???

jacka
7. feb 2015

@utka juj riadna...rano bolo-18...cely den pod nulou..teraz -10.......super sikovny je 😵 😵 mas byt na co pysna...

utka
7. feb 2015

@jacka som pyšná, len neviem, čo robiť...škoda ho je v tejto škole, ale on inaam nechce...

jacka
9. feb 2015

ahojte...

@utka ved vy ste rodičia.... 😉

leninka75
9. feb 2015

ahojte..............

@jacka ..ale, ale žeby ti už išla zima hore krkom 😉 ...dáme jar 😵 😵 😵 😵

jacka
9. feb 2015

@leninka75 celkom aj hej.......toto je aj na mna vela..... 😀 😀 😀 .....................dáme dáme......len či už nemeškáme 😀 😀 😀 ...................ako ste víkendovali?......................ja mám Peťka doma.....včera mal 38,2.....nie vela.....ale radšej ked je možnosť...... 😉 😉 😉

leninka75
9. feb 2015

@jacka .............my takú zimu našťastie nemáme,ale zasa furt sneží a ja mám potom zlý pocit na cestách ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ............no veru minulý rok o takomto čase ako bolo teplo, pamätáš?? 🙂 🙂 🙂 ..........Peťko len teplotuje či aj niečo iné?..............ja som takú nádchu dostala, že ble 😝 😝 😝 😝 😝 ....len kýcham a kýcham a tečie mi z nosa voda...už mám nos celý odretý 😖 😖 😖 😖 😖 😖

jacka
9. feb 2015

@leninka75 .....však neviem čo je horšie..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .......nejak musíme vydržať 😝 😝 😝 😝 .......ja mám rada zimu ale toto je už cez................................vieš že moj muž minulý týždne na toto umieral?.....len mu z nosa tieklo............no sem tam zakašle Peťko inač nič...idem mu zmerať teplotu nejaké má leské očká.......ešte ho aj bolia...... 😝 😝 😝

denisenko
9. feb 2015

ahojte..... 😉 idem jedným očkom pozdraviť.... 😉
@jacka som včera na Teba myslela, ked som večer pozerala predpoved počasia......teda...poriadna kosa....
@utka Viki je šikovný....to poznám....všetko vedia a potom sa v škole nudia a rušia....

u nás je veselo....Simčove bruško bolo do obeda v poriadku, chodil hľadať pizzu, tak to mu už nič nebolo...asi ho len ten čípok podráždil... 😖 😖 😖 😖 😖 v piatok sme boli v ziline na nákupy a tak...v sobotu lyžovať v Čičmanoch, ale také rady na lístky a potom na vleky....lyžoval len Denisko, na malom vleku, mal to zadarmo....my sme sánkovali do nemoty..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 parádny kopec 😀 😀 😀 😀 😀 včera bol karneval...Simčo prežil aj kostým a dokonca aj policajnú čiapku mal na hlave....len podmienka bola, že aj ja som musela mať čiapku....tak som dala Denkov čarodejnícky klobú, urobila make up bosorky a bola som za hviezdu.....jediný rodič s maskou..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale Simčo nevrieskal už medzi dverami tak to stálo za to..... 😀 😀 😀 😀 ale s detmi sa baviť nechcel...len sa držal tatinka....
...a kocúr mi stále robí starosti.... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
9. feb 2015

@leninka75 nezafúkalo vás? u nás sú také snehové fujavice, že des.....

leninka75
9. feb 2015

@jacka ....aj si bola s Peťkom u Dr.?..........ach jo tí umierajúci chlapi 😅 😅 😅 ....akurát ráno za mnou v trolejbuse sa dve ženy bavili na túto tému...tiež majú mužov, čo píšu závet pri každom kýchnutí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......chlapi to majú v genetickej výbave, takže s tým nepohneš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
9. feb 2015

@denisenko ..dúfam, že si vyhrala cenu za najkrajšiu bosorečku!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........a Denisko bol za čo?........Simčo bude mať teraz už 3 roky, že?.............aj švagor bol v sobotu v Čičmanoch, mali sme ísť aj my, ale dali sme prednosť sánkovačke u nás na kopci 😵 .................
.............brr tie vetriská sú otras!!!....a zasa toľko nakydalo 😝 😝 😝 😝 😝 .....ja už chcem jar a hlavne suché cesty .......................

denisenko
9. feb 2015

@leninka75 Leni....keby bola súťaž, určite by som vyhrala...kedže som bola jediná...... 😀 😀 😀 😀 ...chalani boli za policajtov...obaja.... 🙂 v sobotu si o nič neprišla....bolo tam milion ľudí........ 😝 😝 😝 😝

jacka
9. feb 2015

@leninka75 nie nebola........už mu aj tak nič nie je.... 🙂 🙂 ale ked je možnosť ho nechať doma ..prečo nie...pre pokoj v duši 🙂 🙂 ........................presne ....chlap to je diagnoza od narodenia..... 😀 😀 😀 😉 .........aby som nezabudala....tak máme 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ..............síce vietor a poletuje sneh....ale máme 😎 😎 😎
@denisenko žeby Simonko bol oteckov 🙂 ...................................a čo kocur ved si bola u dr. s ním že?...................radšej kosa ...ako meter snehu a kalamita 🙂 🙂 🙂 .....zakurim ani nos nevystričím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2015

@denisenko čisto náhodou dáke foto ako ste vyzerali na karnevale máš že?.....tak šup šup 🙂 🙂

denisenko
9. feb 2015

@jacka fotky....????? ani jedna..... 😔 😔 😔 .....kocúr...čaká 10 dní, kým zistia zo vzorky, čo mu je...a robia sa mu dalšie plešiny po tele..... 😝 😝 😝 😝 ....u nás sneží celý den....brrrr....taký pichlavý, aninos vystrčiť.....

jacka
9. feb 2015

@denisenko no pekne .... ☹ ☹ a ja som chcela vidieť bosorku 😵 🙂 😉 .................chuda kocur a mám pocit že máš toho málo tak ešte aj toto.........................

leninka75
10. feb 2015

ahojte...... no super, pomaly začína do toho bieleho pršať 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka...ako sa máte?...Peťko išiel do škôlky?

@denisenko ..no veru málo máš toho, tak ešte aj kocúr ti pridá 😝 😝 😝 .......a ktorý je vlastne viac "postihnutý"?

jacka
10. feb 2015

ahojte.....

@leninka75 😎 😎 😎 😎 toto je tu.... 😎 😎 😎 😎 som ani na cestu nevidela 😀 😀 🙂 .............Peťkovi nič nie je.....chcela som ho nechať doma.......velký rev že už nemá teplotu ani kašel..........ach ....učka na mna kuk divne že Peťko je už zdravý?? 🙄 🙄 🙄 ..............

denisenko
10. feb 2015

ahojte.... 😉
u nás sneží...taký mokrý...blééééé....to bude zas brečka..... 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 ...najviac postihnutá som ja....... 😀 😀 😀 😀 ...ale inak....Armani....Pinkymu zatiaľ nič nie je....ale trpia zavretý obaja...chudáci...... 😔 😔 😔 😔 😔
@jacka zázračné uzdravenie? 😀 😀 😀 😀 😀 ...u nás začal sopliť Denisko..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 žeby sme prebrali štafetu???? 😠 😠 😠 😠

leninka75
10. feb 2015

@jacka ..........Peťko fakt tak silno chce byť v škôlke, že ešte aj chorobu zahnal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............chúďatko bude trpieť cez prázdniny 😀 😀 😀
...............len si užívať 😎 😎 😎 😎 😎 ......tu je čistý hnus 😝 😝 😝 😝 😝 ....zajtra do roboty jedine na člne 😝 😀

leninka75
10. feb 2015

@denisenko ..............tu v ZA absolútne neupravené chodníky..len to čo ľudia prešľapali 😝 😝 😝 😝 😝 ........dnes by sa mi hodili rybárske čižmy keď pôjdem v práce a zajtra isto beriem čln ako som písala vyššie 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...........................
.....a to ako Armani dostal, však von nechodí či hej?

utka
10. feb 2015

Ahojte...
Aj u nás do snehu začalo pršať. Už nech je máj...

jacka
10. feb 2015

@leninka75 odmieta byť doma cez prázdniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............užívam 😎 😎 😎 ktovie kedy ho zas uvidím 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................vieš člnkovať? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................ved možeš aj zaplávať ........či 😀 😀 😉 😉 😉

letty86
10. feb 2015

ahojte 😵 😵 😵

@katka1819
@denisenko
@leninka75 😕 kazdej z vás som sa niečo pýtala a odpovede nikde, ste sa dohodli 😕
@jacka aspon ze ty si na mna bobek nehodila 😉
my tak po starom, nič nove

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre