Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
10. feb 2015

@letty86 juuuuuuuuuuj asi som prehliadla otázočku prepáááááč 😅 😵 😉 idem kuk že čooooooo ................................... tak o tom karnevale asi lebo inú som nenašla ...či ? 😅

letty86
10. feb 2015

@katka1819 no, presne to či 😅 😅 ...čo bol Matuško, ja este tento rok neviem, co pozhanat 😝 , maju az buduci tyzden

katka1819
10. feb 2015

@letty86 takto u nás karneval .... v kulturáku ..veľká akcia pre deti aj rodičov 😀 ..........keď ešte chodil Peťko do škôlky tak tiež to mali len v škôlke bez rodinných príslušníkov ...ale Matúško chodí do inej škôlky ako Peťko tak každá škôlečka inak ,ale takto sa mi to viac páčilo veselo sme si zatancovali,zasúťažili 😀

katka1819
10. feb 2015

@letty86 môj žralok Peťko 😀 a môj žralok Matúško 😀 kostýmy sa dedia 😉

denisenko
10. feb 2015

@letty86 ...jooj...prepáč...asi som odpovedala len tak všeobecne.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 nie....vieš čo, málo chodím, stíham prečítať posledné príspevky, tak preto.....v poslednej dobe ma stále trápi krčná chrbtica, bolí hlava....Petrík ma len nadhadzuje a napráva, ale už ani to nepomáha....tak len rýchlo poťukám a zavriem notebook, kým mi nevy&strelí mozog......

denisenko
10. feb 2015

@letty86 ale zas Ťa pravidelne doma spomínam...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vždy pri počasí, ked ukazujú východ..... 😉 😉 😉 😉 😉 že ste sa sťažovali, že nemáte sneh a aha..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2015

@letty86 ..jemine prepáč, ale so myslela, že keď hodím fotos je jasné ako holčiny 🙂 🙂 🙂 🙂.................ani ti neviem ako 😒..............také nijaké obdobie........dni utekajú tak nejako pokojne......asi to je tak dobre 😉.....u vás čo nové?....ty a práca?....detičky?....mužíček a chrbát??? ..ty a pečeň?........

leninka75
10. feb 2015

@jacka ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...to by som nedala....z PB do ZA doplávať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2015

@denisenko ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si predstavujem ako ťa Peťo nadhadzuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2015

@katka1819 ..a ty kde máš masku?..........som myslela, že si dáš aj ty niečo 😉 😉 😉 😉 😉 ...........

jacka
10. feb 2015

@leninka75 neboj ty to dáš...s prestávkami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2015

ja neviem ako u vás ale tu je jar......slnko....teplo ..7 st.........všade voda.......takéto prudké oteplenie....ach och jááj

jacka
10. feb 2015

@letty86 😵 😵 😵 😵

leninka75
10. feb 2015

@jacka ...........o keď myslíš 😉 😉 😉 😉 ..............fakt je u vás jar??? 😨 😨 😨 😨 😨 .............závidím...tu drzo leje ako z krhly 😝 😝 😝 😝 😝 ................dúfam, že v noci hlásia mráz a celé to zamrzne 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😖 😖 .
...............dnes sa mi tak neskutočne nechce nič robiť 😝 😝 😝 😝 ..kávu pijem a oči sa mi zatvárajú 😔 😔 😔 😔

jacka
10. feb 2015

@leninka75 fakt je tu jar.......nechápačka.......rozmýšlam že vyhodím periny do okna.......ale zas ich treba aj prezliecť a to sa nechce.........sme asi na rovnakej vlne...s tým že tu je 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
10. feb 2015

Peťko chce ísť na bicykel........Maťko na kolieskové.............vtipné 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2015

@denisenko náhodou som ťa tu nevidela...či už si fuč 🙂 🙂

leninka75
10. feb 2015

@jacka ..to mňa Laurinka užiera s bicyklom celú zimu 😅 😅 😅 😅 ..............tipujem, že keď naň na jar vysadne, tak zlezie až na jeseň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2015

@leninka75 presne tak........ 😀 😀 😀 aj u nás.........celkom ich táto zima nebaví
ach joj Peťko má zas teplotu....nechápem to.....to čo každý druhý den ......to čo je???

denisenko
10. feb 2015

@jacka ...ja len tak jedným očkom....niečo som hľadala.... 😒 ach jooo....choroby a bacily.....

leninka75
11. feb 2015

ahojte.......pršííííííííííí juchuuuuuuuu 😖 😖 😖 😠 😠 😠 😠


@jacka ..no ako máte dnes???

jacka
11. feb 2015

ahojte........
tu mrzne....... 😝 😝 😝

@leninka75 nič mu nie je.......podvečer už o teplote ani muk....................ani v noci ani ráno.....ja neviem........je ako z divých vajec.....

@denisenko veru nech už chodí do školy a zbavím sa tých hnusob............................Simonko ide chodiť od septembra?

leninka75
11. feb 2015

@jacka .............buď rada, že je OK!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .................kafčo?? 😵

letty86
11. feb 2015

ahojte
@katka1819 parádny kostým 😵 mne by sa dedenie taak teraz zislo...ale čo z toho 😀 mačku, vilu, ani princeznu z Matka neurobím 😀
@denisenko takze pocasie a ja 😀 to je mile 😉 ...a nejaké masaze by ti nepomohli?
@leninka75 veru, ked dni utekaju pokojne, to je dobre 🙂 my tiez nič nove...manzel chodi na rehabilitáciu, ale nejak ho to este pobolieva, s prácou nič nove ☹ a pečen, drzi sa 😅 mala by som trosku schudnut...na nič take neprisli....ako som rada,ale niekedy je to "horsie" ako ked na niečo pridu....ja mam iba nejake rezimove opatrenia
@jacka 🙂

leninka75
11. feb 2015

@letty86 .....ahojky 🙂 ..........tiež to máte tak podobne ako my..pokojne 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........práve som sa od Karolínky dozvedela, že majú od zajtra riaditeľské voľno..a sranda je, že nechýbajú ani tak deti ako skôr učky položila nejaká brušná potovra 😨 😨 😨 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😖 😖 😉 😉 😉 😉......

letty86
11. feb 2015

@leninka75 😕 no hádam budu deti o.k......si viem predstavit, ako sa hlavne tie velké decká tešia 😀

jacka
11. feb 2015

@leninka75 ved ja som rada že mu je dobre........len nechápem sme tam vela vecí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............ešte pozvanie platí?............ 🙂 🙂 🙂 ............................juj to by som nemenila ☹ ☹ ☹
@letty86 vaši mali karneval??.....................Peťko má v pondelok ked su prázdniny.....a just tam pojde.........aj ked ma učka odhovárala............. 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2015

dneska další jarný den........perinky sa už opaluju vonku 😎 😎 😎 .............ideme von sa vyvetrať..... 😎 😎 😎

leninka75
11. feb 2015

@letty86 .....jasné velkáči sa tečia 😀 😀 😀 ......mám taký pocit, že Lilka by radšej chodila do školy, doma sa vraj nudí 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
11. feb 2015

@jacka ...........jasan platí!!! 😵 ..................u vás škôlka funguje aj cez prázdniny?....a za čo pôjde? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre