• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@letty86 juuuuuuuuuuj asi som prehliadla otázočku prepáááááč :sweat_smile: :dizzy_face: :wink: idem kuk že čooooooo ................................... tak o tom karnevale asi lebo inú som nenašla ...či ? :sweat_smile:
10. feb 2015 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 no, presne to či :sweat_smile: :sweat_smile: ...čo bol Matuško, ja este tento rok neviem, co pozhanat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , maju az buduci tyzden
10. feb 2015 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 takto u nás karneval .... v kulturáku ..veľká akcia pre deti aj rodičov :grinning: ..........keď ešte chodil Peťko do škôlky tak tiež to mali len v škôlke bez rodinných príslušníkov ...ale Matúško chodí do inej škôlky ako Peťko tak každá škôlečka inak ,ale takto sa mi to viac páčilo veselo sme si zatancovali,zasúťažili :grinning:
10. feb 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 môj žralok Peťko :grinning: a môj žralok Matúško :grinning: kostýmy sa dedia :wink:
10. feb 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ...jooj...prepáč...asi som odpovedala len tak všeobecne.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: nie....vieš čo, málo chodím, stíham prečítať posledné príspevky, tak preto.....v poslednej dobe ma stále trápi krčná chrbtica, bolí hlava....Petrík ma len nadhadzuje a napráva, ale už ani to nepomáha....tak len rýchlo poťukám a zavriem notebook, kým mi nevy&strelí mozog......
10. feb 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ale zas Ťa pravidelne doma spomínam...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vždy pri počasí, ked ukazujú východ..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: že ste sa sťažovali, že nemáte sneh a aha..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..jemine prepáč, ale so myslela, že keď hodím fotos je jasné ako holčiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.................ani ti neviem ako :unamused:..............také nijaké obdobie........dni utekajú tak nejako pokojne......asi to je tak dobre :wink:.....u vás čo nové?....ty a práca?....detičky?....mužíček a chrbát??? ..ty a pečeň?........
10. feb 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to by som nedala....z PB do ZA doplávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2015 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si predstavujem ako ťa Peťo nadhadzuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..a ty kde máš masku?..........som myslela, že si dáš aj ty niečo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...........
10. feb 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 neboj ty to dáš...s prestávkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja neviem ako u vás ale tu je jar......slnko....teplo ..7 st.........všade voda.......takéto prudké oteplenie....ach och jááj
10. feb 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
10. feb 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........o keď myslíš :wink: :wink: :wink: :wink: ..............fakt je u vás jar??? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: .............závidím...tu drzo leje ako z krhly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................dúfam, že v noci hlásia mráz a celé to zamrzne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .
...............dnes sa mi tak neskutočne nechce nič robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..kávu pijem a oči sa mi zatvárajú :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
10. feb 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 fakt je tu jar.......nechápačka.......rozmýšlam že vyhodím periny do okna.......ale zas ich treba aj prezliecť a to sa nechce.........sme asi na rovnakej vlne...s tým že tu je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. feb 2015 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Peťko chce ísť na bicykel........Maťko na kolieskové.............vtipné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko náhodou som ťa tu nevidela...či už si fuč :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2015 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to mňa Laurinka užiera s bicyklom celú zimu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..............tipujem, že keď naň na jar vysadne, tak zlezie až na jeseň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 presne tak........ :grinning: :grinning: :grinning: aj u nás.........celkom ich táto zima nebaví
ach joj Peťko má zas teplotu....nechápem to.....to čo každý druhý den ......to čo je???
10. feb 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ja len tak jedným očkom....niečo som hľadala.... :unamused: ach jooo....choroby a bacily.....
10. feb 2015 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......pršííííííííííí juchuuuuuuuu :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry:

@jacka ..no ako máte dnes???
11. feb 2015 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........
tu mrzne....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 nič mu nie je.......podvečer už o teplote ani muk....................ani v noci ani ráno.....ja neviem........je ako z divých vajec.....

@denisenko veru nech už chodí do školy a zbavím sa tých hnusob............................Simonko ide chodiť od septembra?
11. feb 2015 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .............buď rada, že je OK!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................kafčo?? :dizzy_face:
11. feb 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@katka1819 parádny kostým :dizzy_face: mne by sa dedenie taak teraz zislo...ale čo z toho :grinning: mačku, vilu, ani princeznu z Matka neurobím :grinning:
@denisenko takze pocasie a ja :grinning: to je mile :wink: ...a nejaké masaze by ti nepomohli?
@leninka75 veru, ked dni utekaju pokojne, to je dobre :slight_smile: my tiez nič nove...manzel chodi na rehabilitáciu, ale nejak ho to este pobolieva, s prácou nič nove :frowning2: a pečen, drzi sa :sweat_smile: mala by som trosku schudnut...na nič take neprisli....ako som rada,ale niekedy je to "horsie" ako ked na niečo pridu....ja mam iba nejake rezimove opatrenia
@jacka :slight_smile:
11. feb 2015 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 .....ahojky :slight_smile: ..........tiež to máte tak podobne ako my..pokojne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........práve som sa od Karolínky dozvedela, že majú od zajtra riaditeľské voľno..a sranda je, že nechýbajú ani tak deti ako skôr učky položila nejaká brušná potovra :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :confounded: :confounded: :wink: :wink: :wink: :wink:......
11. feb 2015 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :confused: no hádam budu deti o.k......si viem predstavit, ako sa hlavne tie velké decká tešia :grinning:
11. feb 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved ja som rada že mu je dobre........len nechápem sme tam vela vecí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............ešte pozvanie platí?............ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............................juj to by som nemenila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@letty86 vaši mali karneval??.....................Peťko má v pondelok ked su prázdniny.....a just tam pojde.........aj ked ma učka odhovárala............. :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dneska další jarný den........perinky sa už opaluju vonku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .............ideme von sa vyvetrať..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. feb 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .....jasné velkáči sa tečia :grinning: :grinning: :grinning: ......mám taký pocit, že Lilka by radšej chodila do školy, doma sa vraj nudí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. feb 2015 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...........jasan platí!!! :dizzy_face: ..................u vás škôlka funguje aj cez prázdniny?....a za čo pôjde? :slight_smile:
11. feb 2015 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok