Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
18. feb 2015

@denisenko ano, budes dostavat tisic ponuk a hned aj super flek a super plat 😅 😅

jacka
18. feb 2015

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............že tisíc ponuk 😀 😀 😀 😀 ...................aj oči zatvoria že má malé dieťa,že 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

katka1819
18. feb 2015

@denisenko ako píše Janka 😉 od dovŕšenia 3 torkov choď na úrad práce sa zaevidovať a na sociálku zbehni či je všetko ok ..to ja som len pre istotu bola 😅 no a na tom úrade ti už povie ...tam ti dajú papier o tom kto sa stará o dieťa od dovŕšenia troch rokov ..teda škôlka -doma a tak ... a pošle ťa aj na zdravotnú tam si vybavíš že sa staráš o dieťa do veku 6 rokov a si nezamestnaná ...malý vtedy môže len na 4 hodky do škôlky chodiť ... budeš potrebovať potvrdenie zo škôlky ak teda bude vôbec chodiť ... a štát ti bude platiť zdravotnú a úrad práce sociálku ...tak nejako to je ...asi 😅 😅 😅 ................................ale byť tebou skúsim si vybaviť predĺženú materskú ,lebo malý býva často chorý ...býva či nie ? aj atopik je ...tam už máte že navštevujete odborných lekárov ... mne to neuznali lebo nenavštevujeme žiadnych odborných lekárov ...ale to nikoho nezaujíma že je 2 týždne chorý a dva zdravý a stále dookola ... keby som chodila do práce by som už dávno dostala padáka ... 😠 😝

katka1819
18. feb 2015

@jacka u nás sa pohoršilo v noci mal 39,5 teplotu ...dávali sme zábaly ,zemiaky na nohy ...tak sme dnes bežali opäť k lekárovi ...a dal mu ATB ...na tri dni nejaké... sumamed ... len jeden krát cez deň sa dávajú .... aj ho chcel poslať na rtg ,ale si to rozmyslel ,vraj by sme dlhooo čakali .....crp mal 48 čo je teda dosť ... má v tele zápal ale lekár nevidel nič ...ani hrdielko že nemá chytené ..ani priedušky nepočul až tak pritom kašle jak starý chlap 😖 tááááááááááááák neviem ,ak sa nepolepší tak potom to rtg nás čaká .... že prázdniny v čechách 😝

denisenko
18. feb 2015

@letty86 @jacka @katka1819 ....že DAKUJEM 😉 😉 😉 😉

jacka
18. feb 2015

@denisenko však nemáš začo na to sme tu a je len na tebe ako sa zariadiš 🙂
@katka1819 na tvojom mieste mením dr......to ako može povedať že by si na rtg dlho čakali,,,,,,,,,,,,,,,,,sestrina dcera bola u dr ...hrozný kašel...teplota behala hore dole-...........tak sa jej niečo pri počuvani nezdalo ...poslala na rtg a šup..zápal pluc........................

letty86
19. feb 2015

ahojte
@jacka 😀 😀 😀 😀 ved to poznam.....jasne, oci budu zatvorene stále 😀
@katka1819 my sme toto mali s matkom minuly rok.....teraz je to uz lepsie.bol chory v oktobri a potom az v januari...ale vikus bola aj ten druhy rok co chodila casto chora 😖 az ked zacnu do skoly, tak sa to nejak upravi, sa mi vidi

jacka
19. feb 2015

ahojte.....
@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............ty si prípad 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2015

@jacka si myslis, ci si si ista 😀

jacka
19. feb 2015

@letty86 no v poslednej dobe......asi istá 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...nič v zlom ano... 😵 😵 😵

idem tie moje potvory vyhodiť von.......trochu slnka im neuškodí 😎 😎 😎 😀 😀

letty86
19. feb 2015

@jacka 😀 som myslela, ze si ma uz dávno odhalila 😀

katka1819
19. feb 2015

@jacka dnes je už lepšie ...teplota nebola nad 38 zatiaľ od včera večera ...už aj trochu čertuje 😝 naposledy som mu dala v noci o 3 hodke nurofen od teploty ,ráno sa zobudil o 8 bez a teraz má 37 .... podám hlásenie ako sa máme neskôr 😉 😀

katka1819
19. feb 2015

ahooooooooooooooooj 😉

katka1819
19. feb 2015

@leninka75 rýchle uzdravenie prajem 😉 🙂 😵

letty86
19. feb 2015

všetkým marodom skore uzdravenie....my uz ideme od zajtra prazdninovat mimo nasho bytu, mesta a tak 😀 tak majte pekný víkend, aj týzden a tak podobne....koniec hlásenia, zatial dovidenia 😅 😉 😵

jacka
19. feb 2015

@letty86 moja ty si už dávno prekuknutá..............................oddýchni si .......užite si........všetko mimo diania 🙂 🙂 🙂 🙂 .........a možeš sa aj ozvať..... 😀 😀 😀 ...že kuk....alebo bubu 😀 🙂

jacka
19. feb 2015

@katka1819 juj tak sa držkajte....e nech ste rýchlo fit fit...........tie čechy ešte stihnete?....

katka1819
19. feb 2015

@jacka čechy už nie ... nejdeme ...inokedy ... nejaký víkend... 😉

denisenko
19. feb 2015

ahojte.... 😉
@letty86 vám začínajú prázdniny, že??? vy sa máte.... 😵 😵 😵 😵 my už od pondelka do školy...ale ja som sa rozhodla, že pojdeme so Simčom na týžden k našim....tatino má ešte týžden volno tak nech sa trápi s Deniskom..... 😀 😀 😀 😀 😀
@katka1819 vám teda tie prázdniny nevyšli..... 😔 😔 😔 tak hádam aspon velkonočné..... 😉 😉 😉

@leninka75 dnes sme boli v Mestečku, išli sme okolo Udiče...len škoda, že si chorá...... 😔 😔 😔 😔

zajtra tu nebudem...hor sa do Čičman....dneska mi tatinko kúpil vlastné lyže a lyžiarky...... 😀 😀 😀 😀 hádam to prežijem 😀 😀 😀 😀

@jacka xi,xi....vidím že máš rovnaké pomenovanie na deti ako ja...potvory.... 😀 😀 😀 😀 😀 len po dnešnej hodine strávenej so Simonkom v obchode ho juž tatinko premenoval..vyšší level...z potvory je Satan.... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. feb 2015

ahojte........

@denisenko ideš byť královná zjazdoviek...super.... 😵 😵 ............................................moji su dnes pri čertoch...na satana nemaju daleko................taká nervy z nich mám až že 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ...................................to fakt mužovi urobíš necháš mu Deniska........paráda.....ty ho chceš uplne zničiť 😀 😀 😀 😀 😀 😉

utka
20. feb 2015

Ahojte...
My mame choreho tatinka-chripka ho skolila...tak cakam,kto to prvy od neho chyti.Dufam,ze to ustojime.

utka
20. feb 2015

Ozaj a este som sa vas chcela spytat na vas nazor a hlavne,co by ste robili vy v nasom pripade...Ako som vam spominala to,ze Vikimu vyslo na tych IQ testoch vysoky nadpriemer...učitelka nam pisala email,ze co dalej s nim,ze on by potreboval vyssi level,ze tu ho v triede ostatni brzdia,ze je ho skoda,ze ma na viac a tak.Som jej napisala,ze zatial o inej skole neuvazujeme,mozno neskor 8-rocny gympel.Tak vraj 2 a pol roka je dlha doba...No ale Viki nechce ani pocut o inej skole,este si nevie uvedomit,ze mu chceme len dobre...Som zufala,neviem,co urobit???

denisenko
20. feb 2015

ahooojte..... 😉 😉 😉
@jacka po čertoch už len satanáš... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka Zuzi... v tom ti neporadím.....ked sám nechce....hmmmm.....

denisenko
20. feb 2015

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes som skončila v lesíku...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2015

ahojte....

@denisenko sama si skončila sa niekto pridal? 😀 😀 😀 😀 ....................pokial si celá tak je dobre 😵 😵 .......................tak ja dufam že na satana sa nedopracujeme.....len niekdy mám pocit že su tam celkom blízko 😀 😀 😀 😀 ...................odišla si k vašim?.....Deniska si nechala s ockom?.....

jacka
22. feb 2015

@utka ja by som ho do druhej školy dala ..........ty si predsa rodič....on musí posluchať..... 🙂 🙂 🙂 😉 😉 určite mu nechcete zle.......a keby ste sa presťahovali ?..tiež by musel do druhej školy.....nie?..... 😵 😵

utka
22. feb 2015

@jacka vsak presne to sme mu povedali,ze mi rozhodneme,kde bude chodit do skoly.Lenze on nahnevany,ze sa teda nebude dobre ucit a tak... 😖

katka1819
22. feb 2015

@utka a to by musel do inej školy ? V tej vašej nie sú triedy pre nadpriemerných žiakov ... ? žeby nemusel odísť zo školy ,len by zmenil triedu .... keby som takéto niečo riešila ja ... ( čo nebudem 😅 ) neviem neviem ... aj náš je veľmi tvrdohlavý ,nemá rád zmeny ... ťažko ti budem radiť ,psychika je ťažká vec ...aby ho to nezaseklo ,keď nechce ani počuť ... na to treba čas ,veľa sa s ním o tom rozprávať a psychicky ho pripraviť ... isto by prestúpil až od ďalšieho školského roka či ?

utka
22. feb 2015

@katka1819 určite od ďalšieho šk. roka, ale netuším ešte kde...a v našej škole také triedy nemáme...

katka1819
22. feb 2015

@utka tak to máte ešte čas na rozhovory o tom ... isto pochopí 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre