• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@katka1819 no uvidíme :wink:
22. feb 2015 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@utka suhlas s @katka1819 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2015 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka bude dobre neboj :wink: Viki je rozumný chlapec :slight_smile:
23. feb 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahooooooooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už je lepšejšie ??? :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
23. feb 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Ďakujem baby...však čas všetko ukáže :wink:
23. feb 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aký to hnus vonku :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2015 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tu je škaredo...V sobotu bolo krásne...Ja už chcem jar...
23. feb 2015 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...............úspešne prečítané..........len neviem čo napísať :unamused:.......... nejaká som ešte nie vo svojej koži :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko....v Mestečku ste boli v bazári?? :wink:
23. feb 2015 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ahoj.............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........kde si v práci?
23. feb 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ahoj....no jo v práci......vy sa ako máte??....tiež ste boli nejakí chorí, či som zle čítala?
23. feb 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..ale rastu mi s tých dvoch čertov uši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ....................prechladnutý..............školkársky vírus.......a tá :angry: :angry: :angry: v školke :angry: :angry: :angry: ma už nebaví.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..............už aby tam prestal chodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................Maťka ráno brucho bolelo za aj......koniec.... :slight_smile: :slight_smile: aj desiatu celuuu doniesol domov......a potom spráskal obed za dvoch :angry: :angry: :angry: ..................a vy ako ?....dievčatá sa držia?....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..budeš mať slonské uši????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................asi si Maťkovi dala zlú desiatu keď priniesol domov :wink: .........................Laurinka mala minulý štvrtok tiež zvýšenú teplotu asi jeden deň......a teraz pokašláva, tak som zvedavá čo bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a Lilka klop klop dobre :slight_smile: ..................nebola si dnes v Lidli? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..už ich asi aj mám :grinning: :grinning: :grinning: ...............................doniesol...ani do nej nekuk.......stiahnutý žaludok mal z Aj....a tu mali poslednu :unamused: :unamused: :unamused: ..............................................ked príde jar hádam aj choroby odídu zo zimou :frowning2: .........................nie nie.,....Peťko je doma...... :slight_smile: vo štvrtok sa chystám na kvetinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...a prečo má stresy z angliny?................akurát dnes hovorila sekretárka, že má byť pekná jar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................tak sa jej pýtam, že od kedy to tak bude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:..................tak vraj niekdy v marci v apríli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak som si povedala, že diky za vyčerpávajúcu odpoveď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................na tie kvietky chcem ísť aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............ty budeš ktoré kupovať?.....ja som rozmýšľala nad ľaliami a potom tak majú byť aj nejaké jesenné zmesi, tak to by som chcela...
23. feb 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vraj po nich stále kričí ked niečo zle povedia....alebo napíšu........................juj to sa ešte načakáme......už včera bolo neskoro.......sme boli asi naposledy sánkovať....... :frowning2: :wink: ...........................lalie.....a ten mix gladiolov..............ešte uvidím čo podla hlavného záhradkára :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Maťula :grinning: :grinning:
23. feb 2015 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............zasa jedna čo robí svoje povolanie s citom :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..............ja hlavne musím dúfať aby poobede ešte niečo v lidli mali :unamused:.........no idem ja pomaly het......pa pekný zvyšok dňa!!! :slight_smile:
23. feb 2015 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ano ano...očividne ju to velmi baví...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: pracovať z detmi..............ach ach.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ty chceš aké kvietky?... :slight_smile: :slight_smile: ..podla mna budu mať....teda aspon u nás zvyknu vela nabrať..... :slight_smile:
23. feb 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj ty si dnešok ešte uži a šetri sa... :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2015 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2015 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............. :slight_smile:
24. feb 2015 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........................ :wink:
24. feb 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..posielam ooooooooobrovskú pusinku a prajem pevné zdravíčko a veľa lásky a radosti!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujem...ked príde odovzdám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka Maťkovi všetko najlepšie prajeme...
24. feb 2015 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka....aby som nezabudla...tie kvietky chcem ľalie a tie jesenné..nevime už čo tam presne bolo...gladioly nechcem tých máme doma kopec..... :slight_smile: .....včera som Lolke kúpila tie svietiace botasky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......skoro v nich išla aj spať, tak sa jej páčili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2015 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mne sa gladiolon nejak nedarý...........dám im ešte poslednú šancu :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: .....tam budu mať toho viac ako je v letáku.........................jááj tie máme ....Peťko ich chcel nosiť celu zimu....... :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som mala pocit že dnes je lepšie.....ale kdeže :angry: :angry: :angry: :angry: ešte aj hmla padla.......to neviem ako sa pojde von :angry: :angry: :angry:
24. feb 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile: :slight_smile:
25. feb 2015 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok