Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
22. feb 2015

@katka1819 no uvidíme 😉

jacka
23. feb 2015

ahojte.....

@utka suhlas s @katka1819 🙂 🙂 🙂

katka1819
23. feb 2015

@utka bude dobre neboj 😉 Viki je rozumný chlapec 🙂

katka1819
23. feb 2015

inak ahooooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
23. feb 2015

@leninka75 už je lepšejšie ??? 😅 😉 😵

utka
23. feb 2015

Ahojte...
Ďakujem baby...však čas všetko ukáže 😉

jacka
23. feb 2015

aký to hnus vonku 😠 😠 😝 😝 😝

utka
23. feb 2015

Aj tu je škaredo...V sobotu bolo krásne...Ja už chcem jar...

leninka75
23. feb 2015

ahojte...............úspešne prečítané..........len neviem čo napísať 😒.......... nejaká som ešte nie vo svojej koži 😝 😝 😝 😝

@denisenko....v Mestečku ste boli v bazári?? 😉

jacka
23. feb 2015

@leninka75 ahoj.............. 😵 😵 😵 ........kde si v práci?

leninka75
23. feb 2015

@jacka ...ahoj....no jo v práci......vy sa ako máte??....tiež ste boli nejakí chorí, či som zle čítala?

jacka
23. feb 2015

@leninka75 ..ale rastu mi s tých dvoch čertov uši 😝 😀 😀 ....................prechladnutý..............školkársky vírus.......a tá 😠 😠 😠 v školke 😠 😠 😠 ma už nebaví.... 😠 😠 😠 😠 😠 ..............už aby tam prestal chodiť 😝 😝 😝 😝 .................Maťka ráno brucho bolelo za aj......koniec.... 🙂 🙂 aj desiatu celuuu doniesol domov......a potom spráskal obed za dvoch 😠 😠 😠 ..................a vy ako ?....dievčatá sa držia?....... 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
23. feb 2015

@jacka ..budeš mať slonské uši????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................asi si Maťkovi dala zlú desiatu keď priniesol domov 😉 .........................Laurinka mala minulý štvrtok tiež zvýšenú teplotu asi jeden deň......a teraz pokašláva, tak som zvedavá čo bude 😝 😝 😝 ....a Lilka klop klop dobre 🙂 ..................nebola si dnes v Lidli? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
23. feb 2015

@leninka75 ..už ich asi aj mám 😀 😀 😀 ...............................doniesol...ani do nej nekuk.......stiahnutý žaludok mal z Aj....a tu mali poslednu 😒 😒 😒 ..............................................ked príde jar hádam aj choroby odídu zo zimou ☹ .........................nie nie.,....Peťko je doma...... 🙂 vo štvrtok sa chystám na kvetinky 😵 😵 😵

leninka75
23. feb 2015

@jacka ...a prečo má stresy z angliny?................akurát dnes hovorila sekretárka, že má byť pekná jar 😵 😵 😵 .................tak sa jej pýtam, že od kedy to tak bude 😅 😅 😅 😅 😅..................tak vraj niekdy v marci v apríli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak som si povedala, že diky za vyčerpávajúcu odpoveď 😀 😀 😀 😀 😀 .....................na tie kvietky chcem ísť aj ja 😵 😵 😵 😵 ..............ty budeš ktoré kupovať?.....ja som rozmýšľala nad ľaliami a potom tak majú byť aj nejaké jesenné zmesi, tak to by som chcela...

jacka
23. feb 2015

@leninka75 vraj po nich stále kričí ked niečo zle povedia....alebo napíšu........................juj to sa ešte načakáme......už včera bolo neskoro.......sme boli asi naposledy sánkovať....... ☹ 😉 ...........................lalie.....a ten mix gladiolov..............ešte uvidím čo podla hlavného záhradkára 😵 😵 😵 😵 Maťula 😀 😀

leninka75
23. feb 2015

@jacka ............zasa jedna čo robí svoje povolanie s citom 😖 😖 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝..............ja hlavne musím dúfať aby poobede ešte niečo v lidli mali 😒.........no idem ja pomaly het......pa pekný zvyšok dňa!!! 🙂

jacka
23. feb 2015

@leninka75 ano ano...očividne ju to velmi baví...... 😠 😠 😠 😠 😠 pracovať z detmi..............ach ach.... ☹ ☹ ☹
ty chceš aké kvietky?... 🙂 🙂 ..podla mna budu mať....teda aspon u nás zvyknu vela nabrať..... 🙂

jacka
23. feb 2015

@leninka75 aj ty si dnešok ešte uži a šetri sa... 🙂 🙂

katka1819
24. feb 2015

Ahooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

jacka
24. feb 2015

ahojte............. 🙂

leninka75
24. feb 2015

ahojte........................ 😉

leninka75
24. feb 2015

@jacka ..posielam ooooooooobrovskú pusinku a prajem pevné zdravíčko a veľa lásky a radosti!!!! 😵 😵 😵 😵

jacka
24. feb 2015

@leninka75 dakujem...ked príde odovzdám 😵 😵 😵

utka
24. feb 2015

Ahojte...
@jacka Maťkovi všetko najlepšie prajeme...

leninka75
24. feb 2015

@jacka....aby som nezabudla...tie kvietky chcem ľalie a tie jesenné..nevime už čo tam presne bolo...gladioly nechcem tých máme doma kopec..... 🙂 .....včera som Lolke kúpila tie svietiace botasky 😀 😀 😀 😀 .......skoro v nich išla aj spať, tak sa jej páčili 🙂 🙂 🙂

jacka
24. feb 2015

@utka dakujem 😵 😵

jacka
24. feb 2015

@leninka75 mne sa gladiolon nejak nedarý...........dám im ešte poslednú šancu 😀 😀 😀 😉 😉 .....tam budu mať toho viac ako je v letáku.........................jááj tie máme ....Peťko ich chcel nosiť celu zimu....... 😀 😀 😀

jacka
24. feb 2015

som mala pocit že dnes je lepšie.....ale kdeže 😠 😠 😠 😠 ešte aj hmla padla.......to neviem ako sa pojde von 😠 😠 😠

jacka
25. feb 2015

ahojte..... 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre