• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
ahojte.......................

............nič sa mi nechce v tomto krásnom počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................
25. feb 2015 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ani mne...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ledva som oči rozlepila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2015 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....................bleeeeeeeeeeee pokračko včerajška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ......pridáš sa? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2015 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@leninka75 velmi rada............dáme kávu?.................a ozaj aha čo tu máme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:
26. feb 2015 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Vikimu všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2015 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .............to vieš, že ti závidím :wink: :wink: :wink: :wink: ...ale zasa na druhej strane ti doprajem :sunglasses: ...len si ho užívaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................euráče máš nachystané?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka......oslávencovi prajem všetúčko najlepšie, pevné zdravíčko a veľa radosti!!!! :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2015 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....s kávou ti musím dať košom :frowning2: ...nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..teraz mám síce asi 10 min pauzičku, ale potom v kuse do 15:00 učím :wink: ..........
26. feb 2015 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 lepšie ako sneh :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .......................juj ani nevrav...zas tam naechám kopoce prachov.....a MAťko mi zakázal ísť tam samej že on vyberie..ach ach..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2015 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nevadí aj tak som ju vypila .....ako ´dobre mi urobila.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..možno aj to slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: že nie som taká smutná ako včera :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo máš doma navarené........neviem čo zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...jasné, že záhradník musí sám vybrať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................som zvedavá čo nakúpite :wink: :wink: :wink: :wink:
.....ja verím, že príde :sunglasses: aj ku nám.....................
.......................noooo s varením.....mám strašnú chuť na guláš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:....a u nás guláš varieva Majo, síce kotlíkový, ale však na šporáku je to podobné.......tak som sa rozhodla, že dnes bude variť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....on ešte o tom nevie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.............táááááááááááky bude nadšený keď sa nebude môcť vykotiť pred telku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:....ale nech.....však stále varím len ja, tak môže teraz aj on :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.....a ešte rozmýšľam, že babám urobím na zajtra palacinky........
26. feb 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 akurát sme prišli....16e......beriem s prasiatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
26. feb 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 drahý ťa nedá za nič ked bude večer variť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....palacinky su dobrý nápad :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2015 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Ďakujem za Vikiho...odovzdám :slight_smile:
26. feb 2015 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile:
27. feb 2015 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..................
@jacka ...........dobre ste vybrali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............nás tam včera nejaká pani odhovárala, že nekupujte to sú vyhodené peniaze, nič vám z toho nevyrastie :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ....................ale ja som optimistka a kúpila som :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................a keď si spomínam aké ste mali vy krásne kvietky, tak neni o čom :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .............my sme kúpili ľalie a dve tie jesenné zmesi........Jani a kedy to budete sadiť??..........tuším som na obale videla, že sa to sadí III - V.....ale neviem.....
27. feb 2015 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nakoniec som tie palacinky nerobila, lebo baby chceli cestoviny..... :slight_smile: ..........ty si čo nakoniec varila?
27. feb 2015 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja tie palacinky robím a cesnačku........Maťko je doma ráno zvracal...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................no mne s tých kvietkov asi len jeden nevyrástol.....inač v pohode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................tam v zadu je napísane kedy.......ja sa riadim podla toho len nikdy neviem či maju ísť na jesen vona alebo tam možu ostať....vtedy pomáha ujo gugl :grinning: :grinning: :grinning: ...................včera jar...dnes jesen...som mala nutkanie tie kvietky tam hned posadiť :grinning: :grinning: :wink: :wink:
27. feb 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no nič bežím pre drobca........ :slight_smile: :slight_smile: ....... :slight_smile:
27. feb 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo znamená to upozornenie hore??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. feb 2015 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......Maťka aj bolí bruško alebo ho preháňa? :fearful: .....dúfam, že to nebude nič vážne...........
................ja tie kvietky dám asi všetky do kvetináčov a postavím na terasu.....lebo inak nemám veľmi kde sadiť :frowning2: .................všetko zaberá svokra :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................
.................keby si nepovedala ani si tie upozornenia nevšimnem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....ale netuším čo to je......
27. feb 2015 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 len zvracal.......ale už mu zas nič nie je........toto je pre mna španielska dedina........najprv jeden potom druhý ach och joj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :wink: ......................tie lalie možu aj do kvetináča?......... :confused: ........ja ked niekde vidím napísané svokra....tak sa mi ježia chlpy......robia vyrážky a tak...... :wink: :wink: :wink: .....................som šla škrtnuť zápalkou ....a ako sa to stalo tak mi iskierka vletela rovno pod oko......som myslela že už teraz som oslepla ani nie :grinning: :grinning: :grinning: len mám taký mini pluziegier pod okom........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2015 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ale tebe sa darí s očkami!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:................tuším by si mala nosiť ochranné okuliare.......svokra ťa vytočila??...... :wink:
.................ale hej ľalie kľudne môžu ísť do kvetináča...aspoň ich nezožerú myši a iné potvory :angry:.......
27. feb 2015 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ano ano darí...ja by som to inač riešila......nebudem robiť nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: a nič sa mi nestane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................tá ma vytáča v kuse........sa nudí...nemá sa s kým porozprávať..volať mám.......kedy prídeme....stále tá istá pesnička.............. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..................................................a potom to tam necháš aj cez zimu či vyberieš??
27. feb 2015 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: idem len jedným prstom poťukať..... :grinning: :grinning: :grinning:
v sobotu sme boli na oslave.,....svokra mala 65 rokov....dobrá zábava..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a od nedele sme boli u našich, ale len ja so Simčom....lenže to dopadlo trošku inak, ako som chcela.....úlohy som musela riešiť cez Skype, lebo chlapi boli stratení..... :grinning: :grinning: a to som si chcela oddýchnuť...a vo štvrtok neplánovane sme už balili, lebo Simčo dostal teploty.....dnes sme boli u mudrej, tak našťastie, len zatekajúce soplíky a tie teploty....ale nie moc vysoké, tak sa to celkom dá.....len mladý pán je ako 100 čertov, že musí byť doma
27. feb 2015 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...............božinku, že jaká dobrá nevestička si ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................a kedy sa chystáte do jamy levovej? :frowning2: :wink: .....................
...........všetky cibule a hľuzy okrem tulipánov, narcisov a snežienok na jeseň vyberáme von..............
2. mar 2015 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...........som zabudla byť slušná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................ahojte!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. mar 2015 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .................poznáš tú reklamu: prechladnutá maminka hovorí malej dcére, že sa necíti dobre berie si dovolenku a teda malá musí zvládnuť všetko sama.....a potom stopka a komentár, že maminky si predsa nemôžu zobrať dovolenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................takže moja zabudni na oddych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: ..................my musíme byť v pohotovosti za akýchkoľvek podmienok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............
...............ako sa má Simko, už je dobre??
2. mar 2015 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........
moje nervy........Maťko s plačom že nechce na AJ.............tu maju poslednu si teda dnešný den užije........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko v sobotu si jedla velkou lyžicou.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................to vieš nemožeš si nič plánovať.....pri malých deťoch......zmena behom chvílky.......ako je Simonkovi?.......
@leninka75 ja som tu reklamu nevidela.......čo som načisto oslepla?.....to viem že cibulky von,.....ale či aj z kvetináča vyberáš?........ja som laliu tam nechala.,.....a už sa mi niečo aj talčí zo zeme....len neviem si spomenuť čo som tam zasadila......ach jáááj.......hlavne že to ide von..že ano :grinning: :grinning: :grinning: ..........................ja som najlepšia nevesta ked ma nevidí a nepočuje...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....no tento víkend........juchu...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: k sa niečo nezomelie s deťmi...... :slight_smile:
2. mar 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok