Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2015

nepoprší na to blato aby bolo väčšie...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 juj čo dáme kávičku alebo.... 🙂 🙂

denisenko
2. mar 2015

ahojte..... 😉 😉 😉 prší, prší....len sa leje.... 😀 😝
@leninka75 tú reklamu dobre poznám....určite ju vymyslel chlap.... 😠 😠 😠 😠
@jacka a prečo nechce Maťko AJ????.... 😕 😕 😕 ja ani neviem, čo tam robia....fakt...ulohy nemávajú....písomky pášu, ale nikdy som žiadnu nevidela...hlavne, že má díte jednotky.... 😀 😀 😀 😀 oni to berú len nejakou hravou formou, alebo čo...

inak...Simčo....no comment....v sobotu bolo fajn...v nedelu hotová tragedia....za posledný víkend som spala 5 hodín dokopy....včera bol na diazepane, nad ránom to už s ním šili všetci čerti.....ale už menej kašlal v noci...zato aj Nisko začal...na pokračovanie....

leninka75
2. mar 2015

@jacka ..z kvetináča netreba...len my to strkáme do skleníka..aby náhodou nevymrzli 🙂 🙂 🙂 🙂...........

leninka75
2. mar 2015

@denisenko ..fuha teda parádne veselé!!! ☹
...............

leninka75
2. mar 2015

..do kelu musím bežať.....

jacka
2. mar 2015

@denisenko ....učka po nich kričí...ziape........nervuje ich.....normálne rozmýšlam že tam pojdem hodiť depat.......iba mu ju zhnusí.....
teda niet čo zvidieť ☹ ☹ Deniska si dala do školy?.....aj si bola so Simonkom u dr.?.......

jacka
2. mar 2015

@leninka75 tak vy takto tajnu skrýšu... 😀 😀 😀

denisenko
2. mar 2015

@jacka bola som v piatok...ale kedže nič nenašli, tak len klasika...stoptusin, panadol, nurofen a kvapky do nosa....som si aj myslela, len som chcela vedieť, či nemá chytené hrdielko, lebo nechce jesť a nadrapuje sa...ale všetko ok....ale neje...vraj ho nemám nútiť, lebo ma plný žalúdok soplíkov....ešteže po novom roku rapídne pribral, bude mať z čoho chudnúť..... 😝 😝 😝 😝 teda, taká učka...to fakt poteší..... 😔 😔 😔

denisenko
2. mar 2015

@leninka75 ...len aby nebolo horšie...ja tie jeho diazepanové absťáky velmi zle znášam....čistá psychiatria...svokra mi už vravela, nech mu to nedávam...ale nedovolím si....bojím sa...vy ste ako?

denisenko
2. mar 2015

...jáááj...zdriemla som si na hodinku.....už som od únavy videla dvojmo..... 😀 😀 😀 😀

katka1819
2. mar 2015

Ahoooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

leninka75
2. mar 2015

@jacka ..........vieš čo nečakaj........aby Maťko plakal, že nejde na anglinu!!!!...........

leninka75
2. mar 2015

@denisenko ...dík!!!.....dievčatá oki!! 🙂 🙂 🙂 🙂...klop klop........na Simonka ako vlastne pôsobí ten diazepam???

leninka75
2. mar 2015

@katka1819 ..no ahoooooooj!!!.............ako sa máte?....už ste zdraví? 🙂

katka1819
2. mar 2015

@leninka75 zdraví 🙂 zdraví 🙂 len občas nám to prepína 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
2. mar 2015

ahojte 🙂
uz sme doma z vyletu
@jacka robim bubu bu....ale az teraz 🙂

jacka
2. mar 2015

nádhera....desiata celá doma..MAťko biely ako stena........ 😠 😠 😠 .....juj..........
@denisenko jáááj ako dobre sa ti stalo 😵 😵 😵 😵 ja to už nepoznám 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 ...................dr ako vie že má v žaludku soplíky??, 😕 😕 😕 ................na tvojom mieste bez diazepanu by som sa bála.......
@letty86 no pekní bubu si urobila-....daj ako bolo..... 😵 😵
@leninka75 ešte zatial počkám uvidím........najradšej by som tam posalla chlapa nech sa zas...re .....ako sa to správa 😠 😠 😠 😠

leninka75
2. mar 2015

@katka1819 ....komu najviac? 😀 😀 😀 😀

@letty86..ani sa nejdem pýtať ako bolo 🙂 🙂 😉 😉 😉..............ale aj tak..... ako bolo??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀........deťom sa chcelo ísť do škôlky a školy? 🙂

letty86
2. mar 2015

@jacka moja viki dnes nechcela na infosku 😖 minule mi ucka volala a prisla domov, z toho stresu ju hlava bolela...a pritom nič tam také nemaju ucka v poho, len jej cosi ine nakočilo na pc ako detom, tak je z toho v strese

dobre bolo 🙂 ubehlo nam to rýchlo....bola som si jeden den vymojkat male babo, tak to bolo radosti 😵

leninka75
2. mar 2015

@jacka .........Maťko je biely z angliny či má nejaké žalúdočné problémoš? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ..........................však Dr. majú RTG oči 😀 😀 😀 😀 😀 .....niekedy vidia aj to čo nie je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2015

@letty86 tak sj u vas?...tu to trva asi od noveho roka.... 😝 😖

@leninka75 z angliny....a prisiel ze konecne mam po.......a to je este zachripnuty aj boli pri smrkani....priedusky no chapes to???...............jaaaj ved hej zabudla som aky mudry su 😀

leninka75
2. mar 2015

@jacka ......juj ľúto mi ho je ☹ ..........dnešný deň je hnus 😝 .......u nás prší, fučí...pobolieva ma hlava, blee......ešte aj mrcha prišla, takže sedím na pol zadku lebo prvé dni to ide jak z vodovodu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝.........................

jacka
2. mar 2015

@leninka75 musí vydržať......zatial.................... 😉 ................tu tiež hnus hnus hnus......................mne došla v sobotu ale ti poviem úplne odpísana........hlava akoby mala vybuchnuť,že posledná hodina.... .......žaludok na vode.......som bola viac na wecku .......ešte že bol muž doma a bol s deťmi.........tak som si aspon poležala........nechápem toto sa mi asi len raz stalo a teraz znovu ........nikdy viac.....ešte že sme boli doma....a ie pri tamtej hentej.,....

leninka75
2. mar 2015

@jacka ......ja som teraz na tom tak, že 🙂 🙂 🙂 ☹ ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 😅 😖 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 😝 .....total som rozhádzaná...................padám pa zajtra 😉

jacka
2. mar 2015

@leninka75 pa pa a držkaj sa 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
2. mar 2015

@leninka75 diazepan?....až taký oblbnutý z toho nie je...ale akonáhle dostane dve dávky a tretiu už nie, napríklad....tak začína divadlo....nemože spať, nič ho nebaví, nič sa mu nepáči, len vreští, sám nevie čo so sebou a to doslova....našťastie....to tiež prejde.... 😀 😀 😀
@jacka MAaťkovi je zle?...joooj...už aby bolo to leto......bacily hnusoby choroby...všééétko preéééééč

denisenko
2. mar 2015

@leninka75 jejda, aj @jacka to máte až také zlé????tééééda...ja asi šťastná osoba...ani neviem, že niečo prišlo a už to odchádza...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. mar 2015

@letty86 xi,xi,xi...že bububu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. mar 2015

@katka1819 ....to prepína viacerím..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
2. mar 2015

najvác 😀 no mne 😅 😝 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre