• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
nepoprší na to blato aby bolo väčšie...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: juj čo dáme kávičku alebo.... :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2015 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :wink: :wink: :wink: prší, prší....len sa leje.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 tú reklamu dobre poznám....určite ju vymyslel chlap.... :angry: :angry: :angry: :angry:
@jacka a prečo nechce Maťko AJ????.... :confused: :confused: :confused: ja ani neviem, čo tam robia....fakt...ulohy nemávajú....písomky pášu, ale nikdy som žiadnu nevidela...hlavne, že má díte jednotky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oni to berú len nejakou hravou formou, alebo čo...

inak...Simčo....no comment....v sobotu bolo fajn...v nedelu hotová tragedia....za posledný víkend som spala 5 hodín dokopy....včera bol na diazepane, nad ránom to už s ním šili všetci čerti.....ale už menej kašlal v noci...zato aj Nisko začal...na pokračovanie....
2. mar 2015 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..z kvetináča netreba...len my to strkáme do skleníka..aby náhodou nevymrzli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...........
2. mar 2015 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..fuha teda parádne veselé!!! :frowning2:
...............
2. mar 2015 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..do kelu musím bežať.....
2. mar 2015 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....učka po nich kričí...ziape........nervuje ich.....normálne rozmýšlam že tam pojdem hodiť depat.......iba mu ju zhnusí.....
teda niet čo zvidieť :frowning2: :frowning2: Deniska si dala do školy?.....aj si bola so Simonkom u dr.?.......
2. mar 2015 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak vy takto tajnu skrýšu... :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka bola som v piatok...ale kedže nič nenašli, tak len klasika...stoptusin, panadol, nurofen a kvapky do nosa....som si aj myslela, len som chcela vedieť, či nemá chytené hrdielko, lebo nechce jesť a nadrapuje sa...ale všetko ok....ale neje...vraj ho nemám nútiť, lebo ma plný žalúdok soplíkov....ešteže po novom roku rapídne pribral, bude mať z čoho chudnúť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda, taká učka...to fakt poteší..... :pensive: :pensive: :pensive:
2. mar 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...len aby nebolo horšie...ja tie jeho diazepanové absťáky velmi zle znášam....čistá psychiatria...svokra mi už vravela, nech mu to nedávam...ale nedovolím si....bojím sa...vy ste ako?
2. mar 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jáááj...zdriemla som si na hodinku.....už som od únavy videla dvojmo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2015 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..........vieš čo nečakaj........aby Maťko plakal, že nejde na anglinu!!!!...........
2. mar 2015 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...dík!!!.....dievčatá oki!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...klop klop........na Simonka ako vlastne pôsobí ten diazepam???
2. mar 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..no ahoooooooj!!!.............ako sa máte?....už ste zdraví? :slight_smile:
2. mar 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 zdraví :slight_smile: zdraví :slight_smile: len občas nám to prepína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
uz sme doma z vyletu
@jacka robim bubu bu....ale az teraz :slight_smile:
2. mar 2015 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nádhera....desiata celá doma..MAťko biely ako stena........ :angry: :angry: :angry: .....juj..........
@denisenko jáááj ako dobre sa ti stalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja to už nepoznám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: ...................dr ako vie že má v žaludku soplíky??, :confused: :confused: :confused: ................na tvojom mieste bez diazepanu by som sa bála.......
@letty86 no pekní bubu si urobila-....daj ako bolo..... :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 ešte zatial počkám uvidím........najradšej by som tam posalla chlapa nech sa zas...re .....ako sa to správa :angry: :angry: :angry: :angry:
2. mar 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....komu najviac? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@letty86..ani sa nejdem pýtať ako bolo :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:..............ale aj tak..... ako bolo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........deťom sa chcelo ísť do škôlky a školy? :slight_smile:
2. mar 2015 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka moja viki dnes nechcela na infosku :confounded: minule mi ucka volala a prisla domov, z toho stresu ju hlava bolela...a pritom nič tam také nemaju ucka v poho, len jej cosi ine nakočilo na pc ako detom, tak je z toho v strese

dobre bolo :slight_smile: ubehlo nam to rýchlo....bola som si jeden den vymojkat male babo, tak to bolo radosti :dizzy_face:
2. mar 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .........Maťko je biely z angliny či má nejaké žalúdočné problémoš? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ..........................však Dr. majú RTG oči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....niekedy vidia aj to čo nie je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 tak sj u vas?...tu to trva asi od noveho roka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

@leninka75 z angliny....a prisiel ze konecne mam po.......a to je este zachripnuty aj boli pri smrkani....priedusky no chapes to???...............jaaaj ved hej zabudla som aky mudry su :grinning:
2. mar 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......juj ľúto mi ho je :frowning2: ..........dnešný deň je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......u nás prší, fučí...pobolieva ma hlava, blee......ešte aj mrcha prišla, takže sedím na pol zadku lebo prvé dni to ide jak z vodovodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.........................
2. mar 2015 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 musí vydržať......zatial.................... :wink: ................tu tiež hnus hnus hnus......................mne došla v sobotu ale ti poviem úplne odpísana........hlava akoby mala vybuchnuť,že posledná hodina.... .......žaludok na vode.......som bola viac na wecku .......ešte že bol muž doma a bol s deťmi.........tak som si aspon poležala........nechápem toto sa mi asi len raz stalo a teraz znovu ........nikdy viac.....ešte že sme boli doma....a ie pri tamtej hentej.,....
2. mar 2015 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......ja som teraz na tom tak, že :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....total som rozhádzaná...................padám pa zajtra :wink:
2. mar 2015 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pa pa a držkaj sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 diazepan?....až taký oblbnutý z toho nie je...ale akonáhle dostane dve dávky a tretiu už nie, napríklad....tak začína divadlo....nemože spať, nič ho nebaví, nič sa mu nepáči, len vreští, sám nevie čo so sebou a to doslova....našťastie....to tiež prejde.... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka MAaťkovi je zle?...joooj...už aby bolo to leto......bacily hnusoby choroby...všééétko preéééééč
2. mar 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jejda, aj @jacka to máte až také zlé????tééééda...ja asi šťastná osoba...ani neviem, že niečo prišlo a už to odchádza...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 xi,xi,xi...že bububu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ....to prepína viacerím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
najvác :grinning: no mne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. mar 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok