• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@denisenko ked som Maťka porodila tak som nevedela kedy prišli ....bez akých kolvek práznakov.....a pri Peťkovi som sa sprchovala aj v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............................................Maťkovi sa ťažko dýcha.......rozpráva nosom....som mu zapla horské slnko.......uvidím ako dalej .....,...už mi toto počasie lezie krkom aj ušami.... :angry: :angry: :angry: ....................teda si užívaš dovolenku plnými dúškami....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......
2. mar 2015 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........
pekne vonku......sneh :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maťko lepšie....ktovie či ho srdiečko nebolelo......ked sa nemohol nadýchnuť alebo je už neviem..........................a ja mám opuchnuté oko...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže Peťko je ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2015 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..................zas to biele bleeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko............no pánečku ten diazepam je iný bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ja to mám podobne ako @jacka.....po Karolínke mrcha bez zmeny úplne v poho....ale po Laurinke prietok ako v elektrárni keď ide na plno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...našťastie ma ale nebolí hlava ani nič iné :slight_smile: ......
.......ideš nejako riešiť škôlku??.....dávaš žiadosť či ešte bude Simko doma?
3. mar 2015 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..............takže ste zostali doma?.............tebe očko opuchlo z tej iskry či zasa nejaká iná nehoda? :fearful:
3. mar 2015 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie neostal doma........nič mu ani v noci nebolo ani ráno......žiadne nehoda........ked sa sype tak poriadne
3. mar 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..........veru veru.......keď nádielka tak poriadna :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .................už som rozmýšľala vybrať jarné veci a teraz zasa toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................samá voda všade :angry: ...............zajtra mám dovolenku, tak si trošku doma polebedím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: tá Perinbaba sa musela zblázniť....sneží, chumelí a svieti slnko.....to fakt nechápem.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 Simčo už má podanú prihlášku...len sa modlím, aby ho zobrali...ale aj tak ešte s robotou rátať nebudem, uvidíme, ako to bude zvládať.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Denko je tiež zahuhlaný, ked všetci...tak všetci..... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sa mi dnes snívalo, že som upratala zimné veci...tak som sa ráno rozhodla, že veru poperiem a popracem...teda...pokým som sa nepozrela z okna..že áno.....som fakt myslela, že od tej únavy mám už fatamorgánu..... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka pomáha to horské slnko????
3. mar 2015 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..ja fakt nechápem :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ...pred minútou chumelica a teraz :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ................
3. mar 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....ja som už počistila čiastočne zimné boty....každému som nechala len jedny.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........a mám nachystané oteplováky a kombinézy, že pôjdu do prania.......však snáď už také hrubé veci nebude treba :wink: ....................ale inak pekne sa ti snívalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....................
3. mar 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...len keby to bolo radšej skutočnosť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som prala zimné bundy a oteplovaky Denkovi, bol lyžovať a prišiel ako prasiatko od blata.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no čo už....práčka operie aj druhý raz.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aprílové počasie u nás :grinning: :wink: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Inak Ahooooooooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
@leninka75 detom sa celkom chcelo, som myslela, ze to s nastupom do skoly a skolky bude horšie
@denisenko a co si poriešilas tym rodicakom, alebo s up?

u nás zatial nesnezi...neblazbite :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...matulo je zblazneny do blikajucich tenisiek...som vravela, ze o cvilu, ze uz asi sniezik nebude a bude :sunglasses: ...tak zatial v nich po byte cupitá
3. mar 2015 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja som s tým slnkom spokojná aj teraz sa opaluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....nedám ho zan nič ...aj my ako deti sme ho používali........ :slight_smile: .................@leninka75..............nebojte raz sa ráno zobudíte a budete prať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aj zima sa hádam odprace odkial prišla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.....................ach ten vetrisko.....nič horšie......:stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...he he...keby šlo len o to pranie....to periem každý den..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 ešte som neporiešila...som doma so Simčom, ked sa dá ako tak dokopy hor sa na urad :angry: :angry: :angry:
3. mar 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tie vybavovačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako je simonkovi?
3. mar 2015 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko teraz dobre snchne ........duje vetrisko :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2015 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a ako to ideš riešiť.........predlžiš či pojdeš na urad,..................tak pevné nervy.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2015 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....to moji svokrovci by nepredýchali kebyže každý deň periem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............
3. mar 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .. nebola si v Lídli kuk na tie čistiace prípravky?
3. mar 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pozeram, ze si sa rozčítala :dizzy_face:

idem zienky,.pekny dnik
3. mar 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...a Ty ako?...darí sa?....myslím...pracovne a úradovo...ja viem, blbá otázka.... :unamused: :unamused: :unamused: Simčovi je už asi lepšie....vybral si včera balík čipsov....po týždni si sám zobral niečo jesť....zjedol len pár, ale aj to je pokrok...inak s ním bojujem každý den, aby aspon niečo zjedol.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
4. mar 2015 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka riešiť to pojdem...asi budúci týžden...uvidím, čo mi poradia.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...jáááj...máte spoločné alebo prečo? :confused: :confused: :confused: moja svokra najťažšie rozýchava to, že stále vysávam....ale aspon ked poviem, že na sviatky neupratujem, tak hned chápe...ved Ty máš stále čisto.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....to poznáš...rožky, omrvinky, mačky a chlapské montérky....a potom neupratuj...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2015 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte....ahojte..... :grinning: :grinning:

.....zas sneží......to čo toto ako..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

a jedna novinka....od pondelka mám zas pracujúceho manžela...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....
aj tu sa zima vrátila :angry: :angry: :angry: :angry: neviem kto ju volal :angry: :angry: :angry:
@denisenko tak potom sa ozvi čo si vybavila...........to fakt pracujuceho?.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ti smutno bude :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
4. mar 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 u vás je ako....tiež tam máte to biele čudo??
4. mar 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@denisenko otazka je dobra, ale odpoved je blba :grinning: nedarí sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak sa uz hadam simonko rozpapa....kedy budes vediet, ze ti simonka zobrali do skolky?
@jacka u nas prsi a tri vlocky som zbadala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze zatial len mokro
4. mar 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
My sme išli v piatok do ZV ku svokrovcom.Chlapi sa boli v sobotu a v nedeľu lyžovať na Králikoch. V nedeľu sme šli k naším.V pondelok sme boli v Dudinciach. Chlapi sa boli okúpať,ja s Luckou na návšteve.Lucka sa z niečoho vyhádzala,tak sme pre istotu zbehli na pohotovosť,ale vraj nejaká alergia.V utorok sa boli v chlapi v Leviciach korčulovať...dnes sme šli zsse do ZV. Zase sa šli lyžovať na Skalku.Zajtra chcú ísť na Krahule. Ten môj muž nedá Vikimu vydýchnuť :wink:...a v piatok už pôjdeme domov. Tak prázdniny na plno užité...
4. mar 2015 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
4. mar 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok