Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2015

@denisenko ked som Maťka porodila tak som nevedela kedy prišli ....bez akých kolvek práznakov.....a pri Peťkovi som sa sprchovala aj v noci 😝 😝 ..............................................Maťkovi sa ťažko dýcha.......rozpráva nosom....som mu zapla horské slnko.......uvidím ako dalej .....,...už mi toto počasie lezie krkom aj ušami.... 😠 😠 😠 ....................teda si užívaš dovolenku plnými dúškami....... ☹ ☹ ☹ .......

jacka
3. mar 2015

ahojte........
pekne vonku......sneh 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝
Maťko lepšie....ktovie či ho srdiečko nebolelo......ked sa nemohol nadýchnuť alebo je už neviem..........................a ja mám opuchnuté oko...... 😝 ešteže Peťko je ok 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
3. mar 2015

ahojte..................zas to biele bleeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@denisenko............no pánečku ten diazepam je iný bordel 😝 😝 😝 😝 😝 ................ja to mám podobne ako @jacka.....po Karolínke mrcha bez zmeny úplne v poho....ale po Laurinke prietok ako v elektrárni keď ide na plno 😝 😝 😝 😝 ...našťastie ma ale nebolí hlava ani nič iné 🙂 ......
.......ideš nejako riešiť škôlku??.....dávaš žiadosť či ešte bude Simko doma?

leninka75
3. mar 2015

@jacka ..............takže ste zostali doma?.............tebe očko opuchlo z tej iskry či zasa nejaká iná nehoda? 😨

jacka
3. mar 2015

@leninka75 nie neostal doma........nič mu ani v noci nebolo ani ráno......žiadne nehoda........ked sa sype tak poriadne

leninka75
3. mar 2015

@jacka ..........veru veru.......keď nádielka tak poriadna ☹ ☹ ☹ ☹ .................už som rozmýšľala vybrať jarné veci a teraz zasa toto 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..................samá voda všade 😠 ...............zajtra mám dovolenku, tak si trošku doma polebedím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
3. mar 2015

ahojte.... 😉 tá Perinbaba sa musela zblázniť....sneží, chumelí a svieti slnko.....to fakt nechápem.... ☹ ☹ ☹ 😝
@leninka75 Simčo už má podanú prihlášku...len sa modlím, aby ho zobrali...ale aj tak ešte s robotou rátať nebudem, uvidíme, ako to bude zvládať.... 😖 😖 😖 😖

Denko je tiež zahuhlaný, ked všetci...tak všetci..... 😀 😀 😀 😝 😝 😝
sa mi dnes snívalo, že som upratala zimné veci...tak som sa ráno rozhodla, že veru poperiem a popracem...teda...pokým som sa nepozrela z okna..že áno.....som fakt myslela, že od tej únavy mám už fatamorgánu..... 😀 😀 😀
@jacka pomáha to horské slnko????

leninka75
3. mar 2015

..ja fakt nechápem 😨 😨 😨 😨 😨 ...pred minútou chumelica a teraz 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ................

leninka75
3. mar 2015

@denisenko .....ja som už počistila čiastočne zimné boty....každému som nechala len jedny.... 😀 😀 😀 😀........a mám nachystané oteplováky a kombinézy, že pôjdu do prania.......však snáď už také hrubé veci nebude treba 😉 ....................ale inak pekne sa ti snívalo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....................

denisenko
3. mar 2015

@leninka75 ...len keby to bolo radšej skutočnosť.... 😀 😀 😀 😀 ja som prala zimné bundy a oteplovaky Denkovi, bol lyžovať a prišiel ako prasiatko od blata.... 😀 😀 😀 😀 no čo už....práčka operie aj druhý raz.... 😝

katka1819
3. mar 2015

aprílové počasie u nás 😀 😉 😎 😝

katka1819
3. mar 2015

Inak Ahooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵

letty86
3. mar 2015

ahojte 🙂
@leninka75 detom sa celkom chcelo, som myslela, ze to s nastupom do skoly a skolky bude horšie
@denisenko a co si poriešilas tym rodicakom, alebo s up?

u nás zatial nesnezi...neblazbite 😝 ...matulo je zblazneny do blikajucich tenisiek...som vravela, ze o cvilu, ze uz asi sniezik nebude a bude 😎 ...tak zatial v nich po byte cupitá

jacka
3. mar 2015

@denisenko ja som s tým slnkom spokojná aj teraz sa opaluju 🙂 🙂 🙂 .....nedám ho zan nič ...aj my ako deti sme ho používali........ 🙂 .................@leninka75..............nebojte raz sa ráno zobudíte a budete prať 😀 😀 😀 😀 a aj zima sa hádam odprace odkial prišla 🙂 🙂 🙂.....................ach ten vetrisko.....nič horšie......😝

denisenko
3. mar 2015

@jacka ...he he...keby šlo len o to pranie....to periem každý den..... 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 ešte som neporiešila...som doma so Simčom, ked sa dá ako tak dokopy hor sa na urad 😠 😠 😠

letty86
3. mar 2015

@denisenko tie vybavovačky 😝 ako je simonkovi?

jacka
3. mar 2015

@denisenko teraz dobre snchne ........duje vetrisko 😀 😀 😀

jacka
3. mar 2015

@denisenko a ako to ideš riešiť.........predlžiš či pojdeš na urad,..................tak pevné nervy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
3. mar 2015

@denisenko ....to moji svokrovci by nepredýchali kebyže každý deň periem 😀 😀 😀 😀 😀 .............

leninka75
3. mar 2015

@jacka .. nebola si v Lídli kuk na tie čistiace prípravky?

letty86
3. mar 2015

@leninka75 pozeram, ze si sa rozčítala 😵

idem zienky,.pekny dnik

denisenko
4. mar 2015

@letty86 ...a Ty ako?...darí sa?....myslím...pracovne a úradovo...ja viem, blbá otázka.... 😒 😒 😒 Simčovi je už asi lepšie....vybral si včera balík čipsov....po týždni si sám zobral niečo jesť....zjedol len pár, ale aj to je pokrok...inak s ním bojujem každý den, aby aspon niečo zjedol.... 😖 😖 😖 😖

denisenko
4. mar 2015

@jacka riešiť to pojdem...asi budúci týžden...uvidím, čo mi poradia.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2015

@leninka75 ...jáááj...máte spoločné alebo prečo? 😕 😕 😕 moja svokra najťažšie rozýchava to, že stále vysávam....ale aspon ked poviem, že na sviatky neupratujem, tak hned chápe...ved Ty máš stále čisto.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....to poznáš...rožky, omrvinky, mačky a chlapské montérky....a potom neupratuj...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2015

a ešte....ahojte..... 😀 😀

.....zas sneží......to čo toto ako..... 😖 😖 😖 😖 😖 😖

a jedna novinka....od pondelka mám zas pracujúceho manžela...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2015

ahojte....
aj tu sa zima vrátila 😠 😠 😠 😠 neviem kto ju volal 😠 😠 😠
@denisenko tak potom sa ozvi čo si vybavila...........to fakt pracujuceho?.... 😀 😀 😀 😀 😀 aj ti smutno bude 😀 😀 😀 🙂 🙂 😉 😉

jacka
4. mar 2015

@letty86 u vás je ako....tiež tam máte to biele čudo??

letty86
4. mar 2015

ahojte
@denisenko otazka je dobra, ale odpoved je blba 😀 nedarí sa mi 😝
tak sa uz hadam simonko rozpapa....kedy budes vediet, ze ti simonka zobrali do skolky?
@jacka u nas prsi a tri vlocky som zbadala 😝 takze zatial len mokro

utka
4. mar 2015

Ahojte...
My sme išli v piatok do ZV ku svokrovcom.Chlapi sa boli v sobotu a v nedeľu lyžovať na Králikoch. V nedeľu sme šli k naším.V pondelok sme boli v Dudinciach. Chlapi sa boli okúpať,ja s Luckou na návšteve.Lucka sa z niečoho vyhádzala,tak sme pre istotu zbehli na pohotovosť,ale vraj nejaká alergia.V utorok sa boli v chlapi v Leviciach korčulovať...dnes sme šli zsse do ZV. Zase sa šli lyžovať na Skalku.Zajtra chcú ísť na Krahule. Ten môj muž nedá Vikimu vydýchnuť 😉...a v piatok už pôjdeme domov. Tak prázdniny na plno užité...

utka
4. mar 2015
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre