• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
bubba, ja som nechodila nikde keďže už rok robím.........len som pred rokom nahlásila, že decko mi ide do jaslí a to bolo "vsjo".............23.09. posledný deň panna...........ale už som videla niekde aj váhy.....
27. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra........a ja že prečo ma nikto nemá rád!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............môžem ti povedať aká som ja: moc nad všetkým rozmýšľam (niekedy je to na škodu), tvrdohlavá, puntičkárska, trpezlivá (niekedy), nerada sa hádam, rodinný typ som až až, najradšej sedím doma na zadku :slight_smile:,..............u nás v rodine sme polovica panny a každý je iný..........podľa mňa hodne závisí aj od prostredia, výchovy, od zdedených génov.........a čo myslíš ty??.....ty si aké znamenie???........sedí na teba??
27. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no dufam že hovoríš pravdu :grinning: :grinning: :wink: ......hlavne aby tie zdedene geny mal len po mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a výchovy...no musím sa snažit aby bol dobručký :dizzy_face:

ja som blíženec...rozdvojená osobnost :grinning: :grinning: :grinning: ...niečo sedí..niečo nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ved všetci zas nemožu byt rovnyký v znamení..ako by to vyzeralo :wink:

a my ta máme radi :slight_smile: :grinning:
27. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlatá!!! :slight_smile: :wink:...........nejako zaspávam :pensive:........asi pôjdem zasa trošku skôr..........už neviem obsedieť......
27. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len chod.....ja zase nemožem dostat malého von... :angry: ....a to tam nie je ani tak horuco....ale sa tu pekne hrajká....a zatial je ..dobručký :dizzy_face:
27. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka asi spí aj za nás :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej, ale to necítim, to spanie!!! :angry: .......jacka, aspoň si trošku oddýchneš v chládku......a ako sa hrá??
27. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič....ideeeeeeeeeeeeeem..........pa, pa :slight_smile:
27. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééééééééééé ráááááááááááááááno :slight_smile:
27. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj veru jacka.........som si pospala aj za vás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
panna nie je zlé znamenie :wink: ........poznám veľa panien,a sú v pohode :slight_smile: ......ja by som skor povedala, že so škorpionmi je to ťažšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a manža mi pomocť nemože :cry: :cry: :cry: ...........ten už ani nevie ako vyzerám :grinning: ............má zákaz vjazdu :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa leni :wink:
27. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, herečky :grinning:
fuha, ale ste toho počmárali, také teplo je že ani čítať nevládzem :confounded:
ani, ešte si sa nerozdvojila? :grinning:
27. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni :slight_smile: ................ešte nieeeeeeeeeee :wink:
27. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, a tu autoškolu kedy končíš, či som to už prehliadla?
27. júl 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Aj ja som panna-2.9. :wink:
No ja zase rozmýšľam, vybavujem a stále neviem, čo mám robiť, lebo mi už zajtra končí RD a do práce nastúpiť nemôžem :frowning2:
27. júl 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, panna? :grinning:
ja som baran :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
váhy :grinning: :grinning: :grinning:

aninka,ty si ešte celá? :grinning:
27. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...my už hajkáme :pensive:
27. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme už doma a napapaní...Tatinko urobil super večeru. Zapekané plnené paradajky so syrom a šunkou, k tomu trošku praženičky a tak to pekne naservíroval...mňam...
Zajtra idem do práce, skúsim sa s nimi dohodnúť a ak nič, tak dám výpoveď a bude!!!
27. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni moja,však ja už mám po skúškach :dizzy_face: :wink:

mirri ešte som celá :wink: ale už nechcem byť :slight_smile:

utka a vybavila si niečo?????? :unamused:

inak mamky ja teraz rozmýšlam,mne končí RD v stredu,tak to musím ísť asi aj ja na UP,keďže nie som zamestnaná a na materskú nemám nárok :unamused: alebo ako to je do frasa???????

mirri Ty si niesla aj nejaký papier na UP???????? alebo im len poviem, že mi končila RD a oni ma zaevidujú????????
27. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka už spinkáte?????? :slight_smile: ...............my sme sa ešte len teraz okupkali a ideme večerať.......boli sme dlho vonku,lebo Simka tu mala kamarátku :slight_smile:

utka,mňam ............fajnu večeru vám tatko pripravil :slight_smile:
27. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,ja som šla na úrad práce s papierom, na ktorom mám ukončenie pracovného pomeru :slight_smile:
a kedy si mala skúšky? ja som tiež trochu mimo :grinning:
27. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri vo štvrtok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a kedy si mala ukončený PP?????????...........ja som ho mala ukončený,keď som ešte bola tehu :unamused: to mám ísť s tým??????????
27. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spinkáme :pensive:

mne prišiel papier z URSVR a mi odnímaju peniažky.....ale s tebou ako to je aninka...ved ty by si mala ist rovno z RD na druhú....nie? :confused:
27. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja len dúfam, že mi nebudú robiť zajtra problémy a dajú mi tú výpoveď dohodou...lebo ak nie, tak na nich z výšky s....m... :angry:
27. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byt UPSVR
27. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utak som zvedava čo vybavíš...daj vediet..ako si sa s nimi vyvadila :wink:
27. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no mne RD končí v stredu a na ďalšiu si možem nárokovať až po narodení druhej babule........skor nie :confounded:
27. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne skončila materská prvého a prac.pomer druhého - tak preto som išla s tým na ÚPSVaR :slight_smile:
27. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani,prečo až po narodení? nie 6 týždnov pred pôrodom? :confused:
27. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok