• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
ahojte..... :sunglasses: :sunglasses:
9. mar 2015 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..................

@denisenko...............ty ale že fakt vyzeráš strašne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......................

@jacka .....ako si to zvládla???.............máme nejaké pikošky? :wink:
9. mar 2015 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ma dávno nevidela..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ako bolo???? :confused:
@utka doma najlepšie,že? :sweat_smile:
9. mar 2015 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte....
a ja som myslela že som tu už bola........nejak som stále mimo :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75
@denisenko ......skoro som neprežila.....striga ma chcela otráviť a sa jej to nepodarilo.......... :grinning: :grinning: zvracala som celou cestou domov.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................jáááj sladký domov

ja neviem čo s MAťkom....zas stresoval :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
9. mar 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Maťko??...zo školy...alebo?..... :confused: .....he,he...že otrávila...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musí fantasticky variť.....
9. mar 2015 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zo školy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:.......................................že variť ha ha......fakt si vtipná....:grinning:
9. mar 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...dáme stretko????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:

@jacka ..sa pochváľ čím ťa nakŕmila??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............zasa anglina? :frowning2:
9. mar 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ničím stačilo sa kuknuť a už ma bolelo brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ..........................tak ona stále to isté....sobota kura a zemiaky pečené.....polievka guláš..........večera to čo bolo na obed....v nedelu ráno jaternica a na obed rezne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................anglina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vraj ked si na nu spomenul tak mu zle ostalo........uvidím čo bude zas zajtra......teraz je už ako z divých vajec :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ........a ja tu mám stiahnutý celý den žaludok...................a desiata nezjedá :angry: :angry: :angry:
9. mar 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@denisenko veru, doma je doma. Aj keď bolo dobre. nemusela som variť, ale aj tak :wink:.
9. mar 2015 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....tak to nebolo zlou stravou to bolo obžerstvo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................to ja v dobro však ma poznáš :wink: ...to inak sýte raňajky mávajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................
.........možno to Maťka časom prejde :slight_smile: .....
9. mar 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..len ked ja som sa tej stravy ani nedotkla.....tak teraz rad :grinning: :grinning: :grinning: ..........................................na tie ranajky sa už nevyjadrujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................................aké že možno......určite musí......to takto nejde dalje :angry: :angry:
9. mar 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...dva dni si držala diétu??? :wink: ...tak potom ťa uriekla :confounded: :confounded: ...............
..............musí, musí na 100%... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja tam držím dietu stále...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: kto by to jedol..že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak tak.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2015 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som tu a nie som tu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: inak u nás nič novô ... Peťko má v škole teraz dobré obdobie samé 1 a klopem si na zuby ... a Matulko v pohode ...zdravý sme ...čo nám viac ku šťastiu chýba :dizzy_face: :wink:
9. mar 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka .... a nemôžem ísť nabudúce namiesto teba????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tiež by sa mi taká diétka zišla :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .................
9. mar 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...........a ešte si k tým dobrým správičkám zabudla pridať :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:..........teším sa s tebou, že sa máte dobre!!! :dizzy_face:
9. mar 2015 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.............ideeeeeeeeeeeeeeem dom pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2015 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru to slniečko mi dobre robííííííííííí :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :wink: :sunglasses: :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face: :sunglasses: :grinning:
9. mar 2015 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. mar 2015 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 hocikedy ma tam možeš zastupiť ja budem len a len rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........................radšej žiadnu ako takúto dietu :wink: :wink: :wink:
10. mar 2015 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
10. mar 2015 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :wink: že dnes pposledný den :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: podme si ho poriadne užiť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hor sa periny na balkon...... :grinning: :grinning: :grinning:

inak...ked sa tu spomína dieta...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som fakt opačná....už 2 mesiace dietujem spolu s Petríkom...aj tršken cvičím....on schudol 6 kíl....ja 2 pribrala.....to už aká toto spravodlivosť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2015 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko presne aj som periny mala aj včera tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................................a ty akože z čoho chceš chudnuť?....čo??? :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning:
10. mar 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ved som nechcela...ale ani pribrať som nemala v pláne...to mám za to, že s ním chudákom držím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa radšej vrátim k svojim klobáskam...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: klobáska slanina a tááák že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mnaám to by som si aj ja dala......ale ešte nemám brucho o.k potom sa do toho pustím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................ty len peken priber aby ta vietor neodfukol :wink: :grinning: :wink:
10. mar 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja už varííííím...klobáááááásu.....a že ...dobrú chuť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale boli sme už so Simčom na záhrade na bicykli, takže si možem dovoliť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2015 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aku fajnotku si mala.......pozývam sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........................aj ty si bola na bicykli?... :grinning: :slight_smile: :wink: ................ja neviem ešte počkáme s bicyklom....moji zatial vytasili kolobežky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....................čakám kedy si spomenu na korčule :grinning: :grinning:
10. mar 2015 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....
11. mar 2015 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............... :sunglasses:

@denisenko ..ha-ha-ha 2 kg to isto na tých tvojich kostičkách vidno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...........len ešte pekne priber :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. mar 2015 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 srandistka je že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
11. mar 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok