• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ahojte..... :slight_smile:
@leninka75 ...nevidno....to len váha ukazuje,xi,xi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

som sa bola dať odkrviť, hned ráno v žiline..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bléééé.....nejako moc mi to tieklo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šááák čo budeme plakať???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2015 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fuj...ako sa zatiahlo.....Simčo zas odmieta spať tak už tretí den máme o zábavu postarané..... :angry: :angry: :angry:

a bola som sa aj spýtať na zdravotke na tú predlženú materskú....tak sa to vraj dá, ked bude mať presne tri roky mám prísť, vypísať tlačivo a ked začne chodiť do školky, tak odhlásiť...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved to aby si ešte plakala....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
to celkom nechápem....(v posledne dobe som na tom dosť zle :grinning: :grinning: :wink: ..)....tu predlženu....ale neplatenú či ako?....lebo na platenu dlhšie trvá pokial urobia posudok......čo má s tým školka....ved može na 4 hodky ak je neplatená.......................nejaká som stratená :grinning: :grinning: :wink: :wink:
11. mar 2015 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: chytaj zatial ešte máme tak rozdám trochu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. mar 2015 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my sme mali do 10tej...a už len ...sychravo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.justnahrin.sk/podla-pouzitia/korenia-marinady-oleje/korenie-z-bylin-a-morskej-soli

toto som dala na francuzke......juj mnááám....a ako pekne mi to tu rozvoniava............... :slight_smile:
11. mar 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hej, hej...neplatenú....ale sa mi nechcelo ísť na úrad a každé 3 týždne im dokazovať, že nemožem robiť, lebo nemám kde dať dieťa...aj tak mi žiadne prašule nedajú...tak ja radšej takto...aspon s tými úradmi budem mať na pol roka pokoj.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
xi,xi,xi....že "selfie"..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a do prčic....tá prvá sa nedá vymazať??????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak si ma dala do obrazu.........aspon viem kde je už sever :wink: :wink: :wink: :wink: ........................prečo ved si tam peknučká......čo tak na krátko............ináč aj ja mám taku dlžku..................Simonko je aký zlatulinký.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj teba vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..aj olejček z justu už máš?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. mar 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .............aj mňa zaujíma , že čo také krátke vlásky? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ....ale pristane ti to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........
11. mar 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ............ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .................kuk
11. mar 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 myslíš ten na nervy......................čosi..toho sa už nedočkám......ten je oplakaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..juj ale si ma pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo ho nepoznáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. mar 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ešte som tu ....ale čochvilu padááááám
11. mar 2015 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ......tak padaj ale pomaly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........
11. mar 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@leninka75 ....aaaale....čo ja viem...zas dorastú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nechcela som to večne nosiť v cope... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved pomaličky sa mi nie velmi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............ale zas ich tam nemožem nechať...či??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2015 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved to máš dobré...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len sme boli na dlhšie vlásky zvyknuté :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2015 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ako Maťko?
11. mar 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
originál od kaderníčky je v profilovke... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..Peťko by sa nenahneval, že je dlhšie v škôlke :slight_smile: a Maťko to veru neviem :fearful:

@denisenko ..raz za čas veru treba zmenu :wink: :wink: :wink: :wink: ................asi sme sa dohodli, ale mám tiež skrátené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....tak po plecia, aby sa dal robiť mini cop :slight_smile:
11. mar 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak veru...zmena neuskodi
11. mar 2015 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Maťko hádam dobre ....je ja ráno v strese...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........angličtinárka je v anglicku..... :grinning: :grinning: .........
@leninka75 Peťko ten hej.....otvorenou náručou ma čakal :angry: :angry: :angry: :angry: teší sa na zajtra.....bude tam spinkať....MAťko chce konečne na kružok........ani tam nechcel chodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko pekná fotočka pekná :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte................ :frowning2: ...to je napočo

@jacka ..aký krúžok si Maťko vybral?
12. mar 2015 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@leninka75 napočo??.......myslíš počasie?.............u nás zatial len fuka a je zamračené................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................futbal si vybral ten maju v škole.... :slight_smile:
12. mar 2015 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.. :wink:
@leninka75 mne sa ten vyraz paci...napočo... :grinning: ...naprd :grinning:
12. mar 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
12. mar 2015 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ešte aj fujačit začalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok