• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
len potvrdte hlasovať a opíšte kod....dá sa každých 5 minút :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. mar 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko máš tam hlas ...to kolko možem poslať?.......................to robil Denisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2015 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a už letííím....Simčo spal do 8mej...som už myslela, že ani nežije..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2015 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aha tak beriem späť otázku :wink:
19. mar 2015 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sa riadne vyspinkal............dnes už asi ani nepojde :grinning: :wink:
19. mar 2015 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka on a jeho spolužiaci....ale chceli by vyhrať vraj trampolínu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: každých 5 minút môžes.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak sa teda nudíííííííš.......
19. mar 2015 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ani to už nejdem skúšať s tým spaním....pojdeme cez obed kuknúť, či už rastie podbeľ...v nedeľu v doline sme už nejaký videli.....
19. mar 2015 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ak nezabudem........pošlem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velmi pekné je to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2015 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás som už videla......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...do čaju ho dávaš?
@jacka hej, hej...do čaju....ešte mám z minulého roka, ale....aspon je sranda pri zbieraní.... :grinning:
@katka1819 @letty86 @utka .....kde steééééé? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2015 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pojdeme si aj my pozbierať.....ale hádam už len cez víkend :slight_smile:

veru letty tu dávno nebola :confused: :confused: :confused: :confused:

len ich všetky privolaj :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2015 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tu sooooooooooooooom :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. mar 2015 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. mar 2015 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aha :slight_smile: ja a moja sestra
19. mar 2015 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
som dostala za to že som bola pri nej v pôrodnici počas pôrodu :slight_smile: teda prekvapko ...sa len tak chválim :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2015 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a poslednáááááá :slight_smile: my :grinning:
19. mar 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...ja som tuuuuu...
Okná umyté, sa teším. Ešte balkónové zasklenie, ale to potrebujem mužovu pomoc, nedočiahnem a sú ťažké tie sklá...
@katka1819 krásna rodinka. Mojej kamoške sa vo štvrtok narodil synček :wink:.
@denisenko super tá štítna. Mne vyliečenie nehrozí. Lieky do konca života :frowning2:.
Podbeľ zbierame aj my, len je ho málo. Ale ja dobrý proti kasľu...
19. mar 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pár fotos...
19. mar 2015 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kukajce :slight_smile: som Peťkovi nabalila dvd nech ukecá učku aby išli von na školský dvor sa trošken to priučiť :grinning: :sunglasses: :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
20. mar 2015 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak Ahooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2015 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
toto som našla no viac ako polovica i nás sedí :grinning:
20. mar 2015 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
že 46 dôvodov prečo 3 ročné deti chytia nervy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. mar 2015 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
@katka1819 .....xi,xi,xi....ja mám dalších milion dovodov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som kukala zatmenie...svokor mi ponúkol zváračské okuliare.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...a konečne som zohnala darček pre Simča...teda...pre celú rodinu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: objednané je, len som zvedavá kedy prídee.....
20. mar 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a toto som si požičala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte...
@denisenko aj ja som kukala, cez CD-čko... Super
20. mar 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte..
Aj ja som kuk cez zvaracske sklo...aj deti v skole a skolke pozerali :slight_smile:
20. mar 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

..baby, ale viete, že tie CD nebol moc dobrý nápad :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....

@jacka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..hasičák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale inak teda zasa máš parádne obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: .................muž to prežil tie soplíky????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@katka1819 ...krásne fotečky!!...pánečku drobec ako vyrástol!!! :fearful: :fearful: :fearful: .............

@utka ..super fotos!!! :dizzy_face: ....u mňa najlepšia Lucka v prilbe a okuliaroch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....čo to má na nosíku?.....oškrela sa?? :frowning2: .....

@denisenko ...fajné sedátko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............napadli ma dve veci: 1. že si ho privlastnia kocúri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......2. ako to budeš udržiavať????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
20. mar 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...čo sa predbiehaš?!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok