• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka ..zváračské sklo schvaľujem!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. mar 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vdaka...pozicane poctivo vratene...dobry susedia :grinning:
20. mar 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja cosi este sa aj predbiehat
...ja jazdim pomalicky :grinning: :wink: p
20. mar 2015 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 muz prezil...musel nemal na vyber :grinning: :grinning: :grinning: ....a to som este vecer rozbila Petkov hrncek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
...ved co sa budem nudit :grinning: .....ty si kuk slniecko?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. mar 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasné z tvojich príhod mi je úplne jasné, že sú to dobrí susedia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................jasné, zatmenie som si nenechala ujsť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...................od zváračov sme mali kukly :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. mar 2015 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..............idem skôr z práce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...trošku sa potúlam po obchodoch...pekný víkend všetkým!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
20. mar 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...udržiavať???...ako myslíš...povysavam a utriem vlhkou handričkou????..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2015 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Peťko ma špeciálny hrnček?...ale Mal????
20. mar 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 zlý nezlý zváračské okuliare nemám poruke :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...na tú sekundu čo to kukne ...neublíži :wink:
20. mar 2015 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ha že Matersko-slovenský slovník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................kde Ste kúpili ten sedací vak a za koľko aj ja chcem chalanom do detskej kúpiť dva kusy :wink:
20. mar 2015 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 viem,ale nemala som zváračské sklo a kukla dom len 2x po chvílke. A áno, Lucka spadla a oškrela si noštek...
20. mar 2015 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 tie vaky sú na slovensku drahé, najlepšie sú z čiech....aj toto je odtiaľ cez nejakú slovenskú firmu...kukni
http://www.vypredaje.net/sedacie-vrece-standard-140x180
20. mar 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Dík :slight_smile: ja ich už dávno hľadám ...za dobrú cenu ...a veľké .... veru u nás takýto za 80 euro ...tak tento za 40 v pohode ..a pri dvoch kusoch že poštovné 25 euro :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo za to nechcú už :confounded:
20. mar 2015 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. mar 2015 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...........ahojte.......................... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka .....vychutnávaš??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko ..to vieš ja som maniak na pranie....preto sa pýtam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.........

ste ma nevideli včera......som vyrástla....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Maťko bol na mat. klokanovi.....a 18tich mal 3zle..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............................ale tie otázky fakt neviem kto robil........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
@leninka75 vychutnávam ktovie dokedy ... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. mar 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Ja mám doma maróda. Viki teplotuje :frowning2:.
@jacka aj Viki bol na Klokankovi. A to sko viete, koľko mal dobre a koľko zle?
24. mar 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: ja sa snažím so Simčom trošku dávať dom do poriadku...tak preto tu nie som.... :confounded: :confounded: :grinning:
@jacka ...až do neba???... :grinning: :grinning: :grinning: super....šikulko...... :wink: :wink: :wink:
@leninka75 aj ja som maniak na pranie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pri 3 chlapoch to inak ani nejde..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@utka aj Viki bol???.....Denisko nebol...niežeby nevedel, ale....pravdu poviem, vytočilo ma to, že každý rok pýtajú vstupné, tak som zvedavá kto sa z toho pekne zas nabalil....v triede je najlepší z matiky, tak nebudem pchať euráče niekomu na účet....lebo fakt mi to príde ako super nabalenie sa niekoho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ahoooj...a aj @letty86....moja, kde si??? :confused: :confused: :confused: :confused:
24. mar 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....................supiš blahoželám!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@utka ....rýchlo sa uzdravte .-..............
24. mar 2015 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: jooooooooj slniečkooooo a jarné upratovanie aj u nás :grinning:
24. mar 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak Ahoooooooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka doniesol klokana domov.....tie zakružkovné sme skontrolovali a tak zistili....... :wink: .......skoro sa uzdravte...

@denisenko ty si ma nevidela ved som bola dosť vysoko...........................to vieš niekto sa musí nabaliť...si predstav tolko deti a 4e..........tomu sa vraví obchod...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon si hlavu prevetral..... :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 dakujeme.......
24. mar 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...no ved to...minulý rok platili len 3...tento rok 4.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denko bol na jesen na matematickej pytagoriáde, takže hlavu má vyvetranú...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2015 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka bože ženy u nás žiadny klokan ani pytagoriáda :sweat_smile: a ani neviem že takéto na našej škole niečo riešia .... ale matematika ide aj nám zatiaľ na výbornú :wink: horšie by to bolo so SLJ a gramatika :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2015 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Viki bol tiež na pytagoriáde a postúpil, tak bol minulý týždeň zase...
24. mar 2015 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
@denisenko chybam ti :wink: :dizzy_face:
my tak po starom...matulko je trosku nachladeny.....tento tyzden jarne upratovanie chystam...tak pracovne trosku
24. mar 2015 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 no vitaj stratená....kde si ty?,......ani obraz ani zvuk :wink: :wink:
ked doriadiš tak sa stav aj u mna.....:slight_smile:---:wink:
24. mar 2015 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sme ich riadne prevetrali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2015 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok