• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@jacka doma som stratená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaj, ani doma sa mi nechce :grinning:
24. mar 2015 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tak len príd kuk...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............ja sa tiež neviem nejak dokopať...............a to dnes hnus von.....vietor.....mraky....tma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: celkom im to počasie nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2015 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 počkaj...pracovne..žeby niečo???....som zachvílu s Tebou v jednom vreci....len ja zatiaľ pojdem na tú predlženú materskú, pokým nepojde do školky... :slight_smile:
24. mar 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my sme mali :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aj polovičku foliovníka som vyplevala...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tááááák fučalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2015 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky...Simon sa zas vyhádzal....ja už fakt neviem...dva týždne sa mu šúverí pokožka....tri krát denne mastím a nič...olej do kúpela a ešte horšie...teraz sa vyhádzal...škriabe úúplne všade...no na infarkt s týmto atopickým ekzémom........ :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: som si objednala kúpele v Podhájskej.....ked už ani kortikoidy nezabrali...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. mar 2015 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

tak aj dnes to vyzera na hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko vám treba more ako sol.....kedy to idete?........................fakt toto nezávidím :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......drobec maličký :frowning2: :frowning2:
25. mar 2015 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....................................
25. mar 2015 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2015 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@denisenko tak vitaj v mojom vreci :slight_smile: pracovne som myslela, ze makam doma :slight_smile:
sa natrapi simco :frowning2: je aj alergik? ci sa mu to prave kvoli tomu nezhorsilo?
25. mar 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
@jacka hnus???...my máme krásne...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: sme boli ráno o 8mej vo foliovníku...vyplevať a zasadiť redkovku....nooo...podaktorí ešte spia, len my sadíme...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...objednávam len Podhájsku...na víkend..ale až v máji, lebo majú prestávku.....
25. mar 2015 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...ved to keby som vedela....neviem...zjedol pizzu, tak možno paradajky....ale má chytené obočie a za uškami a to tam nikdy nemal..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2015 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak paradajky su veeelky alergen...a z pocasia....ze uz asi kadečo kvitne
sikulka si :dizzy_face:
25. mar 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poobede sa už s Terminátorom nedá vydržať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: terminator, satanás, čo to este bolo :grinning: :grinning: kreativni ste :grinning: :grinning:
25. mar 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...ešte Likvidátor a Demolišnmen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak len miláčik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2015 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy kde na to chodíte? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................ešte ti susedia neukazovali ťuk ťuk tak skoro strašiť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 a somnou nemuluvíš :slight_smile: :wink:
25. mar 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka susedia???....ved ešte spali...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to vííííš...ranné ptáče.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2015 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka s tebou nemluvit? cosi :dizzy_face:...som tu bola na mini kuk a rychlo reagovala, co k to ku mne mal a len deni :grinning: :wink: ako sa mate, ako chlapci?
25. mar 2015 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
@letty86
@denisenko vy dve ste riadne bosorečky...jedna privolá druhá príde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

@denisenko aby ti jedneho pekne dna susedia nepovedali príd aj ku nám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 chalani sa maju pri mne dobre......... :wink: :slight_smile: ........angličtinárka vraj v škole poslucha ..... :wink: ........... ja nové nič...............ty si kde bola tak dlho stratená? :slight_smile: .............vy sa ako máte ......čo nového..ako v škole v školke?
26. mar 2015 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..........
26. mar 2015 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes podvečer cestujeme do ČR ...včera Peťko štrajkoval bolelo ho bruško aj vracal ...tak som dnes s ním bola u lekára nech ho pozrie a drahý náš Peťulko má diétu a probiotiká na bruškoa žalúdok ...lebo len samé sladkosti ,hlúposti ...ovocie doňho nedostanem a zelenina to je tiež preňho trest :angry: ...tak som sladkosti zrušila z poličky bežne dostupnej na nedostupnú :grinning: :grinning: :grinning: hahahahaha poznáme našich výkukov :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa dostane všade keď chce ..................... noooooooooo lekár povedal ak nebude vracať tak môžeme ísť ..keby nie už to rušíme 3 krát kvôli chorobám :rolling_eyes: uvidíme .... naspäť by sme mali prísť v sobotu neskoro večer ,aby nedeľa bola doma pohoda žiadne cestovanie ................ naši školáci v Bytči majú totižto zajtra riaditeľské voľno :wink: papa kočice
26. mar 2015 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@katka1819 no pekne s nami cvičia, a že deti sú radosť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás len vtedy, ked sa spí..... :grinning: :grinning: :grinning:

inak aj Simčo má dnes svoj den...utopil mi mobil vo WCku, vyvracal polievku, lebo ju bolo treba žuť...zemiaky, že áno....rozbil misku...umelú..aj to dokáže.....a ešte kopec iných drobností...a potom že ho voláme Demolišnmen..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 a ozaj...prišiel nám ten vankúš....ooooobrovskýýýýý...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len zatiaľ je taký málo foremný, ale to sa vysedí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko JééééééJ super vankúš aj tá farba presne túto aj ja chcem ...a koľko ťa vyšiel aj s poštovným ? A Demolišnmen jaký vysmiaty :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
26. mar 2015 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mne utopil nedávno Matúško mobil v akvárku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: my ich voláme Ja zloduch 1 a 2 :grinning:
26. mar 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...chalani sa idú zblázniť, kto bude viac skákať....vyšiel ma presne 51,96 :grinning: :grinning: :grinning: a presne týžden od objednávky prišiel.... :wink:
26. mar 2015 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aj Teba budeme privolávať...aj bradavice mi narastú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2015 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
papa kočice tak ideme Peťkovi je lepšie ... Pekný piatok a ešte krajší víkend :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
26. mar 2015 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte...
@denisenko perfektné to je..aj sa stihli pobiť? :grinning: :grinning: :wink: ....................ty sa s tým drobcom doma vobec nenudíš :wink: :wink: :wink: ...........užastny program ti robí :slight_smile: ..................................bradavíc sa neboj tie sa daju odstrániť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len privolávaj dalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2015 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte......................a pekný víkend...........................
27. mar 2015 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok