Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
24. mar 2015

@jacka doma som stratená 😀 😝
jaj, ani doma sa mi nechce 😀

jacka
24. mar 2015

@letty86 tak len príd kuk...... 🙂 🙂 🙂 ..............ja sa tiež neviem nejak dokopať...............a to dnes hnus von.....vietor.....mraky....tma 😝 😝 😝 celkom im to počasie nevyšlo 😝 😝

denisenko
24. mar 2015

@letty86 počkaj...pracovne..žeby niečo???....som zachvílu s Tebou v jednom vreci....len ja zatiaľ pojdem na tú predlženú materskú, pokým nepojde do školky... 🙂

denisenko
24. mar 2015

@jacka my sme mali 😎 😎 😎 😎 😎 aj polovičku foliovníka som vyplevala...... 😀 😀 😀 😀 ale tááááák fučalo.... 😝 😝 😝

denisenko
24. mar 2015

mamky...Simon sa zas vyhádzal....ja už fakt neviem...dva týždne sa mu šúverí pokožka....tri krát denne mastím a nič...olej do kúpela a ešte horšie...teraz sa vyhádzal...škriabe úúplne všade...no na infarkt s týmto atopickým ekzémom........ 😔 😔 😔 😔 som si objednala kúpele v Podhájskej.....ked už ani kortikoidy nezabrali...... 😔 😔 😔 😔

jacka
25. mar 2015

ahojte....

tak aj dnes to vyzera na hnus 😝 😝 😝

@denisenko vám treba more ako sol.....kedy to idete?........................fakt toto nezávidím ☹ ☹ ☹ ......drobec maličký ☹ ☹

leninka75
25. mar 2015

ahojte....................................

katka1819
25. mar 2015

Ahooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

letty86
25. mar 2015

ahojte
@denisenko tak vitaj v mojom vreci 🙂 pracovne som myslela, ze makam doma 🙂
sa natrapi simco ☹ je aj alergik? ci sa mu to prave kvoli tomu nezhorsilo?

denisenko
25. mar 2015

ahojte.... 😉
@jacka hnus???...my máme krásne...... 😎 😎 😎 😎 sme boli ráno o 8mej vo foliovníku...vyplevať a zasadiť redkovku....nooo...podaktorí ešte spia, len my sadíme...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...objednávam len Podhájsku...na víkend..ale až v máji, lebo majú prestávku.....

denisenko
25. mar 2015

@letty86 ...ved to keby som vedela....neviem...zjedol pizzu, tak možno paradajky....ale má chytené obočie a za uškami a to tam nikdy nemal..... 😝 😝 😝 😝

letty86
25. mar 2015

@denisenko tak paradajky su veeelky alergen...a z pocasia....ze uz asi kadečo kvitne
sikulka si 😵

denisenko
25. mar 2015

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 poobede sa už s Terminátorom nedá vydržať 😀 😀 😀 😀

letty86
25. mar 2015

@denisenko 😀 😀 terminator, satanás, čo to este bolo 😀 😀 kreativni ste 😀 😀

denisenko
25. mar 2015

@letty86 ...ešte Likvidátor a Demolišnmen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak len miláčik 😀 😀 😀 😀

jacka
25. mar 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vy kde na to chodíte? 😀 😀 😀 😀 😀 ............................ešte ti susedia neukazovali ťuk ťuk tak skoro strašiť? 😀 😀 😀 😀
@letty86 a somnou nemuluvíš 🙂 😉

denisenko
25. mar 2015

@jacka susedia???....ved ešte spali...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...to vííííš...ranné ptáče.... 😀 😀 😀 😀

letty86
25. mar 2015

@jacka s tebou nemluvit? cosi 😵...som tu bola na mini kuk a rychlo reagovala, co k to ku mne mal a len deni 😀 😉 ako sa mate, ako chlapci?

jacka
26. mar 2015

ahojte....
@letty86
@denisenko vy dve ste riadne bosorečky...jedna privolá druhá príde 😀 😀 😀 😀 😀 😉

@denisenko aby ti jedneho pekne dna susedia nepovedali príd aj ku nám 😀 😀 😀 😀
@letty86 chalani sa maju pri mne dobre......... 😉 🙂 ........angličtinárka vraj v škole poslucha ..... 😉 ........... ja nové nič...............ty si kde bola tak dlho stratená? 🙂 .............vy sa ako máte ......čo nového..ako v škole v školke?

leninka75
26. mar 2015

ahojte..........

katka1819
26. mar 2015

Ahoooooooj 🙂 🙂 🙂 dnes podvečer cestujeme do ČR ...včera Peťko štrajkoval bolelo ho bruško aj vracal ...tak som dnes s ním bola u lekára nech ho pozrie a drahý náš Peťulko má diétu a probiotiká na bruškoa žalúdok ...lebo len samé sladkosti ,hlúposti ...ovocie doňho nedostanem a zelenina to je tiež preňho trest 😠 ...tak som sladkosti zrušila z poličky bežne dostupnej na nedostupnú 😀 😀 😀 hahahahaha poznáme našich výkukov 😅 😝 sa dostane všade keď chce ..................... noooooooooo lekár povedal ak nebude vracať tak môžeme ísť ..keby nie už to rušíme 3 krát kvôli chorobám 🙄 uvidíme .... naspäť by sme mali prísť v sobotu neskoro večer ,aby nedeľa bola doma pohoda žiadne cestovanie ................ naši školáci v Bytči majú totižto zajtra riaditeľské voľno 😉 papa kočice

denisenko
26. mar 2015

ahojte... 😉
@katka1819 no pekne s nami cvičia, a že deti sú radosť.... 😝 😝 😝 😝 u nás len vtedy, ked sa spí..... 😀 😀 😀

inak aj Simčo má dnes svoj den...utopil mi mobil vo WCku, vyvracal polievku, lebo ju bolo treba žuť...zemiaky, že áno....rozbil misku...umelú..aj to dokáže.....a ešte kopec iných drobností...a potom že ho voláme Demolišnmen..... 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

denisenko
26. mar 2015

@katka1819 a ozaj...prišiel nám ten vankúš....ooooobrovskýýýýý...... 😀 😀 😀 😀 len zatiaľ je taký málo foremný, ale to sa vysedí...... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
26. mar 2015

@denisenko JééééééJ super vankúš aj tá farba presne túto aj ja chcem ...a koľko ťa vyšiel aj s poštovným ? A Demolišnmen jaký vysmiaty 😀 😀 😀 😉

katka1819
26. mar 2015

@denisenko mne utopil nedávno Matúško mobil v akvárku 😅 😅 😅 😀 my ich voláme Ja zloduch 1 a 2 😀

denisenko
26. mar 2015

@katka1819 ...chalani sa idú zblázniť, kto bude viac skákať....vyšiel ma presne 51,96 😀 😀 😀 a presne týžden od objednávky prišiel.... 😉

denisenko
26. mar 2015

@jacka aj Teba budeme privolávať...aj bradavice mi narastú..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
26. mar 2015

papa kočice tak ideme Peťkovi je lepšie ... Pekný piatok a ešte krajší víkend 😉 🙂 😵 😀

jacka
27. mar 2015

ahojte...
@denisenko perfektné to je..aj sa stihli pobiť? 😀 😀 😉 ....................ty sa s tým drobcom doma vobec nenudíš 😉 😉 😉 ...........užastny program ti robí 🙂 ..................................bradavíc sa neboj tie sa daju odstrániť 😀 😀 😀 😀 😀 len privolávaj dalej 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. mar 2015

ahojte......................a pekný víkend...........................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre