• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
27. mar 2015 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: a nezaprší a nezaprší..... :angry: :angry: :angry: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: aspon som sa dostala k veciam v skrini.... :grinning: :grinning: :grinning: a pol dna reparujem autíčka....automechanik v domácnosti..... :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru...u nás je veselo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to máš pravdu......niekdy až príliš veselo :wink: ..............................aj tu sa ráno riadny pustil lejak...ale zachvilu bol fuč..teraz fučí a svieti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........................pošlem ti aj ja zopár ks autíčok :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
27. mar 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kludne pošli....lepiacu pásku, náhradné kolieska, šrobováky a lepiacu pištoľ mám v pohotovosti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2015 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidím ťa :dizzy_face:
27. mar 2015 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem si pre krabicu od banánov a pošlem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
27. mar 2015 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@jacka doma som bola a tak rozne :grinning: ....u kadernicky, s viki na nauku chodievam, vonku s matulom, uz sme bicykel vytiahli.....nič nove...viki v skole fajn, matulko tiez ma obdobie, ze neprotestuje, len som soplik ho uz tyzden trapi.....uz konečne vie vyfukat nos...aleluja :grinning:
u nás krásne slnečno :sunglasses: , ale asi teiz dojde dazd
27. mar 2015 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 takže bežné dni...... :dizzy_face: ....mal problém noštek vyfukať?......tak blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................aj moji na bicykloch.......ked ich vidím tak mám pocit že kde sa strepu tak sa prizabiju....kamikadze .......čím rýchlejšie tým lepšie :angry: :angry: :angry:
27. mar 2015 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no som sa dockala....vkuse som vytahovala odsavacku na vysávač :stuck_out_tongue_closed_eyes: viki ani neviem, ze nos nevedela fukat
u nas za blokom je taky chodnik, cesta a tam decka na korculiach, kolobezkach, bicykloch....male, velke.... :confounded:
tiez mam oci na stopkach...ti velki jazdia ako blazni a ti mali zas tiez :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2015 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...juj moji neznášali odsávačku...to si radšej vyfukali nos .... :grinning: :grinning: :grinning: .....................................ved to nedávaju pozor nikto :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....si to ani neuvedomuju :angry: :angry: :angry:
27. mar 2015 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka moja viki sa bala odsavačky, ale pouzivala som ju, len ked bola mala, potom uz vedela fukat....matko raz chcel, raz nie, ale poslednu dobu sa vobec nebal.....ani to ucenie mu neslo :sweat_smile: zahlasil, dajme vysavac :grinning:
u nas sa teraz tak zatiahlo a fuka, asi bude riadny lejak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2015 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: boli sme s Deniskom v Nitre na výstave.....tatinko ostal doma so Simčom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka niečo pre tých tvojich.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2015 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
he he..tapetovanie skončilo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2015 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sme doma ... :grinning:
29. mar 2015 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.........

@denisenko juj škoda že sme o tom nevedeli :frowning2: :frowning2: .................. :wink: :wink: ako tatinko prežil.... :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
29. mar 2015 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 moji ked videli odsvačku a vysávač tak utekali kade lahšie.......... :grinning: :grinning: :grinning: rozhodli sa že budu radšej fukať do vreckovky :grinning: :grinning: :grinning: ................aké ste mali počasie?....tu včera des fuuukal :angry: :angry:
29. mar 2015 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

kto vymyslel tento múdry posun času...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........
30. mar 2015 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....................................
@denisenko ...............šoférovala si?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka ..neboj zvykneš si... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@letty86 ..............mávate pravidelne náuku?? ...............
30. mar 2015 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 .....ako bolo na výlete?? :slight_smile:
30. mar 2015 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a nezaprší a nezaprší....ani vietor nezafúúúúka...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bude celý apríl takýto, predpokladám....bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 ...šoferovala*?...iba ak traktor..... :grinning: :grinning: :grinning: sme boli s Petríkovým šéfom a jeho deckami.... :slight_smile:
@jacka ani ja som o tom nevedela, mna len v piatok večer postavili pred hotovú vec....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon som si urobila voľný den..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 ako bolo???? :confused:
@utka ako ste na tom? už lepšie?
@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2015 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 chalani skákali po tom vankúši...a pom jednom dni je presne taký, aký má byť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: strááášne su spokojní..... :wink: :wink: :wink: :wink:
30. mar 2015 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ešte jedna rodinná foto z februárovej oslavy.....starká mala 65
30. mar 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
vlastne takto....žeby sme aj Simča videli..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte...
@denisenko na figu. Lucka stale teplotuje a Viki dnes zase a kašlú...ideme na pohotovosť
30. mar 2015 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Zuzi, nezávidím....skoré uzdravenie
30. mar 2015 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doooooooobre bolo baby ...až na tú cestu 7 hodinovúúúú tam a 7 naspäť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň že spali celú cestu :wink: sme vyrazli podvečer o 19 tej a okolo 02.00 sme boli na mieste .....................pobehali sme akcie v Plzni - kuk foto na FB a to sme nestihli dino park lebo otvárali až 1.Apríla :confounded: tak boli chalani nešťastný trošken,ale sme sa dohodli že v lete ideme opäť na predĺžený víkend tak potom ....
30. mar 2015 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 tak to verím že boli spokojní..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2015 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a teraz tapetujem ja :grinning: :grinning: :grinning: bratia Mištríkovci s synátormi .... Techmania ,Planetárium, a ja som tam so švagrinkou viac na FB .....a to sme ani celú tú Techmaniu neobišli tuším ...veľa toho bolo a boli sme tam 4 hodky :sweat_smile: deti mali už dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
30. mar 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko dik...
Boli sme na pohotovosti, crp do 8, takže nejaká viróza...
30. mar 2015 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok