Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. mar 2015

@utka ...najlepšie su choroby, ked človek ani nevie, čo im je...ach joo....len zrážať teplotu ☹

utka
30. mar 2015

@denisenko asi tak nejak...

leninka75
31. mar 2015

ahojte....

@katka1819 @denisenko.............parádne tapety!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵.....vidno, že ste si všetci parádne užili!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko ....len som skúsila či si náhodou už neskúsila točiť volantom 😉 😉 😉 😉 😉 😉

@utka...juj choroby 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ............skoré uzdravenie prajem.............

jacka
31. mar 2015

ahojte......

@utka rýchlo sa uzdravte.... 🙂

tak včerajšok s počasím nemal chybu.......slnko...vietor...dážd....krupy....... 😝 😝 😝 ........aspon deti z nich mali radosť chceli ich jesť 😀 😀

jacka
31. mar 2015

@denisenko Simonko je už aký veliký ked ho drží na rukách.... 🙂 🙂 🙂

jacka
31. mar 2015

😠 😠 😠 😠 sniežik poletuje-........... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😝 😝 😝 😝 😠 😠

letty86
31. mar 2015

ahojte 🙂

som chora, hrdlo ma boli, trosku k aslem, kazde rano som k.o., potom to rozchodim 😀 😝 a liecim sa tak, ze si nič nedávam, iba citron a sprej do hrdla
@jacka sniezik 😕 u nas zatial nie, ale kto vie co zaápad prinesie 😀 😝
@leninka75 ano, Leni, chodime pravidelne na nauku kazdy pondelok, vy nie? a samozrejme v kostole kazda nedela a sviatok...peciatky mame vsetky, boli sme zatial stale 🙂
@utka skore uzdravenie

letty86
31. mar 2015

@katka1819
@denisenko krásne foto 😵

jacka
31. mar 2015

@letty86 celkom sa vonku ochladilo........ 😝 😝 ...ani sa mi tam nechce ísť 😝 😝 ........................to sa riadne liečiš ☹ ☹ ......teplotu nemáš?....

letty86
31. mar 2015

@jacka aj u nas dneska pofukuje 😝 a to som matkovi dnes nedala uz pancusky, ale hadam nepojdu von a v skolke maju teplo
no vidis 😀 a druhym by som uz rady davala a do postele strkala 😝 😀 ....nie, horucku nemam, najhorsie je to rano, cez den je mi celkom fajn, aj okno som včera umyla

jacka
31. mar 2015

@letty86 poznáme poznáme........lepšie sa nám liečia druhý 😀 😉 🙂 .................to fajn v takom počasí a s chorobou sa okná naj.....umývaju....si nedáš povedať že 😉 .......................moj nechce o pančuškách ani počuť od mala..... 😠 😠 dvojo teplákov a ide...... 😠 😠 😠 😠 .......v našej školke su vadný.......chodia von aby mali čo najmenej deti..... 😠 😠 😠 idem .....prídem......hádam ma sneh nezasype 😠 😠 😠 😠 😝 😝 a vonku asi 1st.....bléééééééééééééééééé

utka
31. mar 2015

Ahojte...
Baby, ďakujeme...Lucka stále teplotuje...

denisenko
31. mar 2015

ahojte.... 🙂 ....ešteže sme neschovali sánky, možeme ísť sánkovať..... 😝 😝 😝 😝 😝 hlavne, že ja robím jarnú výzdobu....si ten 1.apríl z nás poriadne vystrelil..... 😝 😝 😝

inak...nestíham...robíme s Niskom projekty do školy...aj na prírodovedu, aj do ZUŠky na výtvarnú...hlavne, že to vedel týžden a on si spomenul včera večer, že mu to na zajtra treba....na infarkt.... 😝 😝 😝 😝
@jacka Simčo je veľký...každý sa ma pýta, prečo nechodí do školky.... 😀 😀 😀 😀 no lebo nemá 3 roky... 😀 😀 😀 ale má vyše 100cm a 16 kíl....tak podla tohto by aj mohol..... 😀 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2015

@denisenko to je riadny chlapisko 🙂 😵 😵 😵 😵 ......vraj nechce nič jesť....... 😀 😀 😀 😀 😉 ,...................vela zdaru pri projektoch............čo to vlastne robíte?

jacka
31. mar 2015

naša záhrada....ani na vianoce nebolo tolko snehu.......... 😀 😀 😀

denisenko
31. mar 2015

@jacka 😀 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2015

@denisenko som mala pocit že ide velká noc..nie vianoce 😀 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2015

@denisenko to je ono čo ste robili?.... 😵 😵 😵

denisenko
31. mar 2015

@jacka ...moja mamina mi volala, že...vyťahujem vianočný stromček...... 😀 😀 😀 😀 😀 ..jo, jo...na prírodovedu...stavovce.....

leninka75
1. apr 2015

ahojte.........

@letty86 ..juj moja rýchlo sa uzdrav!!!!!.....................my to máme s tými náukami také "vlažné" 😉 ............od začiatku školského roka sme mali len dve stretnutia.......predpokladám, že farár deti pripravuje v škole na náboženstve.............u nás bývajú detské omše v piatok o 18:00...........len Lilku tam viem dostať len málokedy ☹............

@denisenko ...........ukážkový T-rex!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka ........no paráda počasie!!! 😝 😝 😝 😝 ...hlavne, že som už nasadila tie cibuľoviny z Lidla 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😅 😅

katka1819
1. apr 2015

Ahooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

katka1819
1. apr 2015

všetkým chorôbkam skoré uzdravenie prajem !!! 😉

katka1819
1. apr 2015

od zajtra prázdniny to bude veseloooooooooo ....ešte že mám napečené na tie sviatky 😀 pekne zamrazené 😉 upratujem stále ...každý deň trošken ... výzdobu som si už urobila len na okná ešte šupnem moje obľúbené vystrihovánky a hotovo ... ................................................tak pekné veľkonočné prázdniny ... ešte sem isto kuknem pred oblievačkou 😉 papa baby moje 😵

denisenko
1. apr 2015

ahojte... 😉
@leninka75 dakujeme.... 😀 aj my sme mali len dve stretká...dalšie bude o mesiac...vraj..... 😀 😀 😀

som bola dnes na sociálke, kedže zajtra má Simčo 3 roky...ešte musím do žiliny kvoli tomu predlženiu, ale to až zajtra...tak počko...umúúúúdri sa, láááskavo.... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
1. apr 2015

@leninka75 tak to ja som ešte nesadila......naštastie...............a boli sme bez netu elektriny..........také počaasie že sa ani nečudujem..........
@denisenko MAťko pochválil stavovce........že wow 😵 😵 😵 ..................tak príjemné vybavovanie .........uff neznášam to 😝

jacka
1. apr 2015

@utka vy ste boli na plavárni v Kováčovej?..................my omylom ked bola v BB zavretá..........ale nikdy viac..................................................detičky sa ako držia?......aku vysoku ma Lucka teplotu?........aj sa chystáte na sviatky preč?...

jacka
1. apr 2015

pánečku vonku sa zas čerti ženia...................dnes asi x-tý krát...............blbý vtip na prvý apríl 😠 😠 😠 😠

denisenko
1. apr 2015

@jacka aspon vidíš, čo ťa čaká...... 😀 😀 😀 😀 u nás zas sneží...dnes 101 krát...... 😀 😀 😀 😠 😝

jacka
1. apr 2015

@denisenko budem brat od vas rozum..
. 😉 ........aj u vas je fajnovo vonku 😀 ....

utka
1. apr 2015

Ahojte.
@jacka ja som nebola a nepamätám si, či moji chlapi boli. A detičky? No v rámci možností. Viki chrchle ako starý fajčiar. Lucka je od noci od jednej zatiaľ bez teploty, tak dúfam, že to tak aj zostane. Má trochu kašel a soplisko ☹.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre