Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
1. apr 2015

@jacka chceli sme ísť aj k naším aj ku svokrovcom, ale ešte stále neviem, či pôjdeme...Dnes sme mali mať kontrolu u dr., prišli sme tam a ona tam nebola, lebo mala nočnú na pohotovosti...urobili si z nás 1. apríl...vrrrr...

jacka
2. apr 2015

ahojte.....
@utka juj to poteší ked sa tam vytrepeš.... ☹ ☹ ☹ ..........................na Kováčovu som sa pýtala ...či len ja som taká divná že sa mi tam nepáčilo..............ešte teplotujete?

jacka
2. apr 2015

@leninka75 dnes si domka?...... 😵

leninka75
2. apr 2015

ahojte.........................

@jacka .....nie som v práci....na utorok som si napísala dovču 😵 ....................nejako mám toho zasa veľa 😝 ...blbé obdobie ☹ ..................aale raz to prejde a zasa bude lepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .................aké máte plány na sviatky?...čo pečieš? 😵
....a ozaj prečo sa ti nepáčilo v Kováčovej?

jacka
2. apr 2015

@leninka75 ja tieto sviatky moc nemusím..nejka ich vobec neriešim ani s varení a pečením.............takže ukuchtím len nejaký jeden koláčik a dosť............plány domáca papuča 😀 😀 😉 aj počasie tomu bude takí že fuj... .....................a vy?...........jasné všetko zlé raz prejde a bude dobre........................v tej krytej sa neda plávať tam sa hraju.....skáču ...špliechauju kade tade chodia a voda hlboká asi 1m........tobogán taký že ani neviem či tam je......bleskovo sme ho prešuchli.........v druhom bazene voda 38st.........to je na uvarenie........neznášam taku horucu vodu.............a tu vodu to špliechali von tak ju takou obrovskou stierkou či ako by som to nazvala ...dával dnu......že fuuuj................a vonku su tiež dva bazeny.......to by bolo fajn ale nie cez zimu .... ked sa deti potápaju a potom sa vynoria s mokrou hlavou.......vonku 3 st.............zo šatní sa šlo schodami hore.....však dobre.....ale tam v plavách a rozčapené okná................brrrr................sprcha...tam si si nemala ani kde mydso dať....uterík len tak prevesiť............a maličké skriny na veci......mať tak vetrovky tak neviem kde ich popcháme..... a asi 4 feny šora ako na nedostatkový tovar...............................no proste......nie nie................................som sa nejak rozpísla.........ale toto moje pocity.....😝

jacka
2. apr 2015

@leninka75 jedine toto som našla
http://www.holidaypark.sk/ziva-kamera/
na lavej strane su dvere tam sa dalo isť von.....

leninka75
2. apr 2015

@jacka ...........aha už je mi to jasné 🙂 ...................ja síce mám rada teplé bazény, ale nemám rada kombináciu termálny bazén vonku v zime 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .......................
............ja beriem tieto sviatky skôr ako taký oddychový predĺžený víkend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............ráno som u muža zisťovala či ešte máme brikety do krbu, lebo tento rok to vidím na varené vínko a horiaci krb 😵 😵 😵 😵 😵.....des čo sa deje vonku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹......
....minulý víkend som upiekla zliepané linecké a vanilkové rožky...toho baby zjedia na kilá 🙂....a ešte ideme oslavovať Mariana, tak muž si zaželal medový krémeš 🙂 🙂 🙂 🙂......a tradične robievam bábovkového barančeka 😉.........a asi pôjdeme na pár návštev čo sme odkladali kôli nedostatku času 😔 .......

jacka
2. apr 2015

@denisenko Simonkovi všetko najlepšie prajme.....posielam cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................nech si to poriadne užije 🙂 🙂

utka
2. apr 2015

Ahojte. Tak my budeme tiež doma. Dr. nám neodporučila niekam ísť a hlavne, aby sme nenakazili aj nasich...Takže bude tiež papučová kultúra. Upečiem nejaký koláčik a bude...
@jacka Lucka už chvalabohu neteplotuje. 5 nocí a 4 dni stačilo 😝

jacka
2. apr 2015

@leninka75 ..ty si riadna pekárka 😵 😵 😵 😵 😵 ja kašlem na to........a to som dnes ešte seknutá neviem hlavou otočiť........... 😝 😀 😀 😀 .................narodeniny má?...čo dostane okrem kremeša 😵 ...........................to čo sa deje vonku radšej nejdem komentovať....som chcela s deťmi do mesta.....ale nechce sa mi z auta sneh odhadzovať 😠 😠 😠 😠 .................a ani na cestách to nevyzera ružovo....tak čakám kedy vyliezie slnko 😎 😎 😎 😎 neviem či sa dočkám 😝 😝

jacka
2. apr 2015

@utka tak fajn že Lucke je lepšie..................vitaj v klube papučovej kulture....... 🙂 🙂 .....čo ideš piecť?

utka
2. apr 2015

@jacka dík...však čo sa iné dá robiť s chorými deckami, keď je vonku tak hnusne...veterno. Asi upečiem nejaké zdravšie varianty...buď bez múky a cukru alebo so špaldovou niečo a agáve alebo trst. cukrom...kamoška má na FB recepty. Nájdi si 3 little pumpkins bakery...

leninka75
2. apr 2015

@jacka ...keď mám čas tak celkom rada pečiem........ 🙂 .....muž mal meniny 25.-teho 😉 .........dostal nejaké tričká a čosi na prehrávanie hudby do auta...neviem ako sa to volá...pichne sa to v aute do zásuvky, do toho sa dá SD karta alebo USB s hudbou a hrá to 😀 😀 😀 😀 😀.....................sám si to objednal z E-bayu 😀 😀 😀 😀.................však keď kuknem z okna ani sa mi z roboty nechce ísť, brrrrrrrr 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
2. apr 2015

@denisneko..............malému oslávencovi prajem všetko naj, naj!!! cmuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
2. apr 2015

...dievčatá prajem pokojné papučkové sviatky!!!!! paaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
3. apr 2015

ahojte....

aj ja prajem príjemné sviatky......oddýchnite si.......a nech vás riadne vyšibú 😵 😵 😵 😵

jacka
3. apr 2015

@leninka75 to mal fajn darček....hlavne kde ja jemu páči 🙂 🙂

denisenko
4. apr 2015

ahojte....všetkým krásne sviatky.... 😉 😉 😉 😉 /aj ked podla mna byť vôbec nemusia/ my ideme zajtra poliať sestry do Partizánskeho a v pondelok sa pokračuje v Rajci....

denisenko
4. apr 2015

a Simonko všetkýýýým ĎAKUJE 😵 😵 😵 😵

letty86
5. apr 2015

ahojte
krásne sviatky Vám prajem 😵 😵 😵
@denisenko Simonkovi dodatočne všetko najkrajšie 😵 😵 😵 😵

jacka
7. apr 2015

ahojte........

@denisenko podla mna tiež nemusia byť.....ale volno je fajn 🙂

leninka75
8. apr 2015

ahojte..................a zasa v práci...........aspoň že je krátky týždeň 😵 😵 😵 😵

..............ako ste sviatkovali?? 😉

denisenko
8. apr 2015

ahojte.... 🙂
@letty86 dakujeme 😵
@jacka ...voľno?.... 😕 😕 😀 😀 😀 😀 ja som v práci stále..... 😀 😀 😀
@leninka75 sviatkovali sme....na moje prekvapenie super....len to obžerstvo keby nebolo....už mi zákusky a údeniny idú ušami...a vy?

jacka
8. apr 2015

ahojte........

@denisenko počkaj ked budeš robiť ako sa ti volno zíde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................potom bude robiť aj ja 😀 😀 😀 😀 😉 😉

@leninka75 normálne v pohode.......nič extra...........nemusím toto 😀 😀 😀 .............................jááj boli sme kuk Strečno 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 juchu Slovensko..... 😠 😠 😠 som si hodial do ujka gugla či je otvorený...tak sme sa tam v sobotu vytrepali 😠 😠 😠 ......a z technických príčin zatvorení.....šlak ich traf..... 😠 😠 😠

leninka75
8. apr 2015

@jacka ..vieš čo ty ma fakt serkáš s tými výletmi ku nám blízko a neozveš sa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
8. apr 2015

@leninka75 vieš čo normálne som na teba myslela...ale bola som taká napálený že som nechcela s hnevom 😉 😉 🙂 🙂

leninka75
8. apr 2015

@denisenko ............to patrí ku sviatkom .. to obžerstvo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............a verím tomu, že na tebe to isto nevidno 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 ..................

leninka75
8. apr 2015

@jacka ..fernetík na upokojenie by sa u nás isto našiel 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......aj teplé slovo 😉 😉 😉 😉

leninka75
8. apr 2015

...ja sa musím pochváliť,......... že po sto rokoch sme s mužom opäť randili 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............deti sa rozhodli v sobotu spať u mojej tety, tak sme to trošku využili..............strašne dobre mi to padlo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
8. apr 2015

@leninka75 to verím...... 😵 😵 ...........fernetík by v tedy bodol......... 🙂 🙂
tak romatiku ste mali....wow 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..aj ste niekde boli či len domka ste si vychutnávali chvile 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre