• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@denisenko aspon kuk urob.........a čo porábaš?.......daj nech sa aj ja nakopnem.........lebo tu ešte nikto nič tak sa prisposobujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. apr 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .......pripájam sa k Lenke..........dlho o tebe nepočuť.........čo to?
13. apr 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
@leninka75 zvery?...máme doma celú ZOO.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne opice..... :grinning: :grinning: :grinning: ešte trošku podrastie trávička a budú 2 barančekovia...a možno...ale len možno kozička..... :wink: aby som mala kamarátku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka čo robím?...štrikujem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dorábala som včera s Petríkom pletivo na plot.....takže háčiky, pletivo, háčiky, drot...a táááák..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už je Demolátor zavretý jak v base... :grinning: :grinning: :grinning: vo foliovníku mam zartiaľ len redkovku a šalát....a dnes som sa chystala na mrkvičku a tak, ale nejako sa mračí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Zuzi, super fotky.... :wink:
@letty86 veru...kam si sa stratila.... :confused: :confused: :confused: ?
@katka1819 ako, ako?
13. apr 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj...to vyrozumenie zo školky...bude v stredu, mám si pre to ísť osobne....som zvedavá, či bude darček k narodkám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vraj ho vzali, lenže pokým neuvidím na papieri, neuverím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
chatka obitá, natretá, strecha namaľovaná, plot hotový, hriadky vyplevané, stromky poštepené....konečne to začína nejako aj vyzerať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
to lešenie nevšímať...a už máme aj "kadibúdku"..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Ďakujem za pochvalu baby...
Chcem sa vás spýtať, či nemáte skúsenosť, alebo neviete poradiť...Odkedy bola Lucka chorá, tak stále, keď spí, či už cez obed alebo v noci, sa jej upchá noštek a zle sa jej dýcha. Potom z toho kašle. Cez deň je pohoda. Občas len zakašle a soplík nemá.
13. apr 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@jacka
@leninka75
@denisenko dievčence, existujem :wink: , boli sme od pondelka do soboty u svokry, viki s matkom si predlzili prazdniny, ale uz sme doma a ficime ten kolotoc skolkarsky a skolasky :wink:
13. apr 2015 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. apr 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. apr 2015 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeee...
14. apr 2015 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko som si len teraz vsimla aky ste peknucky. :dizzy_face: :dizzy_face: ......velmi sikovny....krasne je to :dizzy_face: :dizzy_face:
14. apr 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aj dnes??? :sunglasses: :sunglasses:
15. apr 2015 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@jacka kde sme peknučký??? :confused: :confused: :confused: :confused: som není v obraze...ja vobec nestíham...ráno vstanem, vychystám Denka s tatinkom...potom so Simčom na nákup....navariť a bežím na záhradu...pre obedom sa vrátiť, dať jesť Simčovi, uložiť spať, nachystať Denkovi, poučiť sa s ním, zobudiť Simča a šupky dupky spiatky na záhradu....večer ob riadim jedného, druhého, požehlím a odpadnem do postele..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne že je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. apr 2015 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a hurá, hurá....Simonko je oficiálne prijatý do školky...na 3 mesiace má ale adaptačný pobyt, takže budeme chodiť spolu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mám za to, že som nikdy do školky nechodila...si ma to počkalo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme boli pre vyrozumenie a jasne predviedol pani riaditeľke, ako tam jednoducho nevojde..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tá už asi aj ľutuje, že ho vzali...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2015 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.....

@denisenko no tu chatku som mysela.....aká je pekná........... :slight_smile: .....................super tak aj Simonko bude školkár........no tak to si tam teda užiju učitelky..........u nás ten adaptančný nie je...rovno šupli na celý den...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................................a....všetučko najlepšie ku krásným narodeninám.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2015 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :sunglasses: ...............ja len na skok vás pozdraviť :slight_smile: ...nestíham žubrienky, píšem jak český žandár...do konca apríla musím odovzdať 3 články a jedny skriptá....som, zvedavá čo z toho stihnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....

@jacka ..ako svalovka??. :grinning: :grinning: :grinning: ..už je dobre? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: ......včera som oprala už aj hrubé svetre a inú na vrchnú policu....textilák som nakŕmila detskými topánkami po dievčatách a ešte sa chystám na oblečko :slight_smile: ........

@letty86 ..nie ža sa ti hlavička zatočí z toho kolotoča :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ......držte sa!!! :slight_smile:

@utka ..žeby nedoliečená nádcha????

@denisenko ..super chatka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......nemohla by si odfotiť ten vyvýšený záhon???....díkes!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........blahoželám k prijatiu do škôlky!!!...som zvedavá ako to Simonko zvládne :confused: .......asi bude dosť slzičiek, že? :frowning2:
16. apr 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............srdečne blahoželám k narodeninám, nech si šťastná, zdravučká, ľúbená a spokojná!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2015 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 svalovku som nemala....len som bola úplne ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................tak už zima u vás uplne skončila :grinning: :grinning: :grinning: .........................tak ked budeš mať čas.......urob kuk :slight_smile:
16. apr 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@leninka75 ...dakujem.... :wink: :wink: ....to máš poriadne naperno.....držím palce, Ty si šikovná, stihneš všetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...záhony...ale ešte v nich nič nie je, čo by bolo vidno...... :grinning: :grinning: :grinning: teda okrem jahod a cesnaku...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odfotím, odfotím..... :wink: :wink: :wink:
16. apr 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...dakujem, dakujem... :wink: :wink: ..ja som tiež tomu adaptačnému rada, len mohol byť ešte na konci tohto školského roka, aby od septembra mohol ísť na celý den....ale tak, nemožeme mať všetko :grinning: :grinning: :grinning: on by to tam inak nezvládol a oni by s ním nepohli, to je taká tvrdá palica.....ach joooo
16. apr 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@leninka75 len to je take divne...zhruba o pol noci začne kašlať, akoby stale hltala ( asi ma v hrdle hlieny) a potom plače a kašle, nos ma akoby plny, ale ked urobi ježka, tak sopliky nepocut. Cez den ani nekašle,ani nesoplí. Boli sme na krčnom a vraj asi alergia. Zajtra ideme na odbery. Asi si popytam aj vyter...No ja som rozmyslala,či to nemoze byt z toho refluxu,co mala a netusim,ci ho este ma...
16. apr 2015 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hriadky...tu burinu okolo nich este likviduujem. :grinning:
17. apr 2015 o 04:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
17. apr 2015 o 04:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ta chata za plotom...to neni nasa :grinning:
17. apr 2015 o 04:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:
17. apr 2015 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...

@denisenko wow......sánka dole šefe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............normálne som bez slov.........krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2015 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dakujem...vies ze sa chodia ludia pozriet,lebo v celom zahradkarskom areali mame jediny vyvysene hriadky..?
17. apr 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ale makat tam musim len ja :angry:
17. apr 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok