• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
a u nás sa teda dejú veci.....včera sme kúpili barančekov...také maličké...prvý krát sú vonku....celú noc plakali...ale už sa samé pasú, tak je dobre..hádam... :dizzy_face:

a predvčerom si nás tatik zmyslel, že vymení auto.....dal inzerát a do 12 hodín bolo predané.....aj sme s Niskom plakali...mali sme ho radi....no, čo už...len dúfam, že to druhé bude čoskoro a Simonko tú zmenu prežije.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2015 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko Ahoj ahoj :slight_smile: dnes som behala so sestrou celý deň po Žiline na nákupoch sme vyrazli o 9,30 ráno a prišli sme o 14,30 a stále bolo málo ešte by sme tak dve hodky potrebovali na všetko čo sme chceli pokúpiť :sweat_smile: sestra si kupovala komplet outfit :grinning: na prijímanie a ja som len sačko chcela ...a mali sme malinkú so sebou :wink: ..................................neviem v tú sobotu ...možno ...my sme nie moc mačičkový :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: pa a pekný víkendík ...ak by sme šli sa ti sem ozvem ... :wink:
30. apr 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 aj ja som bola doobeda v ziline s demolatorom...vidis,mohli sme dat kafčo
30. apr 2015 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@denisenko v podstate už áno...
30. apr 2015 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
Kdeže ste?
2. máj 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile: joooj..nabitý víkend.... :grinning: :grinning: :grinning: v piatok dve oslavy na dvoch roznych miestach....v sobotu žilina s Deniskom a mačacia výstava a v nedeľu Bojnice...ale len ZOO, chalani by sa z duchov pototo....ale ked som tam videla pred hradom túúúúú radu...aj ma chuť prešla..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2015 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@denisenko ake chcete kupit autíčko?.....
@utka tu sme tu.... :slight_smile:
4. máj 2015 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! .........................
4. máj 2015 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2015 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako? páčilo sa babám?
4. máj 2015 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už sme takmer kúpili...na 90%....vozili sme sa na nom celý víkend.... :slight_smile: ....ale......aj ked má viac vymožeností, mne sa viac páčilo naše staré..... :confounded: .....ale kedže som aj tak na nom nechcela jazdiť, lebo sa mi zdalo, že je privelké na ceste..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak Petrík vymenil za menšie....lenže ked som videla že to ani ručnú nemá.....možem sa začať učiť od začiatku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2015 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka... no ktoré sa Ti páči viac? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...vymenili sme Opel Vivaro za VW Pasat combi :pensive: :grinning:
4. máj 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
kočky mali sme také myšlienky že pôjdeme na hokej do Ostravy kuknúť a teda to som ešte nevedela koľko stoja vstupenky :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: kuk ...vhttp://www.hokejtour.sk/vstupenky-na-zapasy to aby som už teraz šetrila na budúci rok :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a možno .... neviem čím sa manželík prekvapí ,ale cena ho isto stopne :sweat_smile: uvidíme ...
4. máj 2015 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pekne ste vymenili ...aj môj Petrík stále rozmýšľa že ideme do väčšieho autíčka aj tento pasatík combíčko sa mu pozdáva ale v čiernej alebo tmavo modrej farbe :wink:
4. máj 2015 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. máj 2015 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja by tiež asi tmavšiu...ale toto sme dostali náhodou v super ponuke, tak farba nerozhoduje..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale bicykle, sánky a lyže a ovce a miešačku....do toho nedáme..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: preto smútim za vivarom..... :pensive: :pensive:
4. máj 2015 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ovce a miešačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to čooooooo......ešteže ja hokej ani v telke.....nemusím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme ušetrili kooopu eur :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nech si kúpia moji chlapi radšej nový satelit do detskej ...vyjde ich to lacnejšie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 jáááj....to keby si vedela, čo všetko sme tam vozili....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kedže kočík už nepoužívame, zrejme sme dostavali všetko, čo bolo treba, tak vraj vhodný čas na menšie.....
4. máj 2015 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jooooooj ja hokej môžem ...ja to žeriem :grinning: :grinning: :grinning: som iný fanda :grinning: ale len tie majstrovstvá sveta ..inak ich nepozerám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: a strááášne tam chcem ísť na zápas :wink:
4. máj 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fotené pred prvým zápasom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2015 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ....dobráááááá......máš aj rapkáče, truby a tááák? :grinning:
4. máj 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nieeeee mne môj jemný hlások stačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2015 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no ja ako vodička by som brala to druhé..........prvé je velmi velké :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:

@katka1819
ja mám pocit že som z hokeja vyrástla...zato chlapi doma...ach jááj
4. máj 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: ved preto som ani ja nejazdila.....raz sa mi zdalo, že je na celej ceste..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 ....ha ha ha...jemný ako moj?....idem po ulici a susedia sa vypytujú, čo sa zas u nás dialo????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....uskromine sa aj s menším......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ja by som mala pocit že cesta je priuzka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........to by som potrebovala letisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
4. máj 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
musela som si dať jeden zdravotný.......vobec mi je je dobre....od žaludka :wink: :wink: ..........len neviem čo mi na to hlava povie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak daj druhý na vyrovnanie tlaku do hlavy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dala dala....ale psst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2015 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ráááááááááááááánečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink:
5. máj 2015 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok