Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. apr 2015

a u nás sa teda dejú veci.....včera sme kúpili barančekov...také maličké...prvý krát sú vonku....celú noc plakali...ale už sa samé pasú, tak je dobre..hádam... 😵

a predvčerom si nás tatik zmyslel, že vymení auto.....dal inzerát a do 12 hodín bolo predané.....aj sme s Niskom plakali...mali sme ho radi....no, čo už...len dúfam, že to druhé bude čoskoro a Simonko tú zmenu prežije.... 😀 😀 😀 😀

katka1819
30. apr 2015

@denisenko Ahoj ahoj 🙂 dnes som behala so sestrou celý deň po Žiline na nákupoch sme vyrazli o 9,30 ráno a prišli sme o 14,30 a stále bolo málo ešte by sme tak dve hodky potrebovali na všetko čo sme chceli pokúpiť 😅 sestra si kupovala komplet outfit 😀 na prijímanie a ja som len sačko chcela ...a mali sme malinkú so sebou 😉 ..................................neviem v tú sobotu ...možno ...my sme nie moc mačičkový 😅 😅 😅 😀 pa a pekný víkendík ...ak by sme šli sa ti sem ozvem ... 😉

denisenko
30. apr 2015

@katka1819 aj ja som bola doobeda v ziline s demolatorom...vidis,mohli sme dat kafčo

utka
30. apr 2015

Ahojte...
@denisenko v podstate už áno...

utka
2. máj 2015

Ahojte.
Kdeže ste?

denisenko
4. máj 2015

ahojte.... 🙂 joooj..nabitý víkend.... 😀 😀 😀 v piatok dve oslavy na dvoch roznych miestach....v sobotu žilina s Deniskom a mačacia výstava a v nedeľu Bojnice...ale len ZOO, chalani by sa z duchov pototo....ale ked som tam videla pred hradom túúúúú radu...aj ma chuť prešla..... 😝 😝 😝 😝

jacka
4. máj 2015

ahojte....
@denisenko ake chcete kupit autíčko?.....
@utka tu sme tu.... 🙂

leninka75
4. máj 2015

ahojte!!! .........................

katka1819
4. máj 2015

Ahooooooooooj 🙂 🙂 🙂

denisenko
4. máj 2015

@leninka75 ako? páčilo sa babám?

denisenko
4. máj 2015

@jacka už sme takmer kúpili...na 90%....vozili sme sa na nom celý víkend.... 🙂 ....ale......aj ked má viac vymožeností, mne sa viac páčilo naše staré..... 😖 .....ale kedže som aj tak na nom nechcela jazdiť, lebo sa mi zdalo, že je privelké na ceste..... 😀 😀 😀 😀 😀 tak Petrík vymenil za menšie....lenže ked som videla že to ani ručnú nemá.....možem sa začať učiť od začiatku..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. máj 2015

@jacka... no ktoré sa Ti páči viac? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...vymenili sme Opel Vivaro za VW Pasat combi 😔 😀

katka1819
4. máj 2015

kočky mali sme také myšlienky že pôjdeme na hokej do Ostravy kuknúť a teda to som ešte nevedela koľko stoja vstupenky 😕 😝 😀 kuk ...vhttp://www.hokejtour.sk/vstupenky-na-zapasy to aby som už teraz šetrila na budúci rok 😅 😀 😀 😀 a možno .... neviem čím sa manželík prekvapí ,ale cena ho isto stopne 😅 uvidíme ...

katka1819
4. máj 2015

@denisenko pekne ste vymenili ...aj môj Petrík stále rozmýšľa že ideme do väčšieho autíčka aj tento pasatík combíčko sa mu pozdáva ale v čiernej alebo tmavo modrej farbe 😉

denisenko
4. máj 2015

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja by tiež asi tmavšiu...ale toto sme dostali náhodou v super ponuke, tak farba nerozhoduje..... 😀 😀 😀 😀 ale bicykle, sánky a lyže a ovce a miešačku....do toho nedáme..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 preto smútim za vivarom..... 😔 😔

katka1819
4. máj 2015

@denisenko ovce a miešačku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. máj 2015

@katka1819 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 to čooooooo......ešteže ja hokej ani v telke.....nemusím..... 😀 😀 😀 😀 sme ušetrili kooopu eur 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to nech si kúpia moji chlapi radšej nový satelit do detskej ...vyjde ich to lacnejšie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. máj 2015

@katka1819 jáááj....to keby si vedela, čo všetko sme tam vozili....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale kedže kočík už nepoužívame, zrejme sme dostavali všetko, čo bolo treba, tak vraj vhodný čas na menšie.....

katka1819
4. máj 2015

@denisenko jooooooj ja hokej môžem ...ja to žeriem 😀 😀 😀 som iný fanda 😀 ale len tie majstrovstvá sveta ..inak ich nepozerám 😝 😅 😀 a strááášne tam chcem ísť na zápas 😉

katka1819
4. máj 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fotené pred prvým zápasom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. máj 2015

@katka1819 ....dobráááááá......máš aj rapkáče, truby a tááák? 😀

katka1819
4. máj 2015

@denisenko nieeeee mne môj jemný hlások stačí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. máj 2015

@denisenko no ja ako vodička by som brala to druhé..........prvé je velmi velké 😀 😀 🙂 😉

@katka1819
ja mám pocit že som z hokeja vyrástla...zato chlapi doma...ach jááj

denisenko
4. máj 2015

@jacka 😀 😀 😀 ved preto som ani ja nejazdila.....raz sa mi zdalo, že je na celej ceste..... 😀 😀 😀 😀
@katka1819 ....ha ha ha...jemný ako moj?....idem po ulici a susedia sa vypytujú, čo sa zas u nás dialo????? 😀 😀 😀 😀

jacka
4. máj 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....uskromine sa aj s menším......... 😀 😀 😀 😀 😀 ..........ja by som mala pocit že cesta je priuzka 😀 😀 😀 😀 😀 ........to by som potrebovala letisko 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
4. máj 2015

musela som si dať jeden zdravotný.......vobec mi je je dobre....od žaludka 😉 😉 ..........len neviem čo mi na to hlava povie.... 😝

denisenko
4. máj 2015

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak daj druhý na vyrovnanie tlaku do hlavy.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. máj 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 dala dala....ale psst 😀 😀 😀 😀

katka1819
5. máj 2015

Ráááááááááááááánečko 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre