• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Ahooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2015 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
Takže Vikiho máme na mieste činu. Už teraz nám chýba.
18. máj 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka neboj dobre mu tam bude......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............ved nejde prvý krát.... :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Viem, že mu bude dobre...bol v prvom ročníku, minulý rok ochorel, tak nešiel. Ale od kedy máme Lucku, tak sme od seba neboli...Ani cez prázdniny nechcel ísť bez nás nikam.
18. máj 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

@katka1819 ..jej aká princeznička........Peťo to poňal celé športovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2015 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :slight_smile: :sunglasses:

@utka ale teraz chcel ísť....
19. máj 2015 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no Peťo nebol na príjimaní až budúci rok :wink: a prišli mi len naproti ku kostolu a teda keby bolo na ňom tak si dá tepláky isto, rifle nemusí :grinning: :grinning: :grinning: a vôbec chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak Ahooooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning:
19. máj 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte.
@jacka jasneeee...chcel :wink:
19. máj 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
fuj to je dnes hic.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......................
20. máj 2015 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....
tu snád nikdy nepoprší,,,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 čo tak stručne?..
20. máj 2015 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty si sa kde stratila?
20. máj 2015 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

u nás včera neskoro večer taká búrka :confused: až som sa bála o strechu :sweat_smile: a ráno slniečko a teplučko :wink: :sunglasses: :slight_smile:

bola som dnes cestou do škôlky zaniesť pero Peťkovi do školy lebo si zabudol :stuck_out_tongue_closed_eyes: a učka na chodbe ....áááááá Katkááá ahoj ... a už začala ... ten náš výkuk vraj neposlúcha vôbec na hodine náboženstva ...vraj má hlúpe reči že on má rád diabla a podobne že on rád bije deti :fearful: som skoro spadla na riť keď mi to hovorila ... aaaaaaaaaaaaaaale ja viem odkiaľ vietor fúka :rolling_eyes: teraz mala príjimanie naša krstná Nina sestrina dcéra a u nich je to tak že neveria v boha ...pohŕdajú kňazmi a podobne ... sestra síce bola vychovávaná ako my ostatný súrodenci v kresťan-katolíckej viere ale manžel a jeho rodina ju úplne otočili proti :confounded: .....ááááááááá teda tá Nina o tom otvorene rozprávala že ide na príjimanie len preto aby mala krásne biele šaty že bude princezná a ták a že neverí ...robí si z toho srandu ... nie je vedená inak vôbec ku viere a teraz po prijímaní ide hneď na etiku chodiť ...vraj len chceli aby nebola v triede jediná čo nebude v bielych šatočkách za princeznú ..... no ale točím o tom istom :sweat_smile: ..... náš Petrík sa preto rozhodol že teda on nejde na žiadne náboženstvo chodiť tiež na žiadne prijímanie :pensive: lebo ani Nina nebude a čo je úplne že hotovo ani môj druhý mladší brat neverí a tiež jeho syn nechodí na náboženstvo ...teda ostáva už len Peťko ...... tak som mu aj pred učkou dohovárala ... my takéto reči doma nevedieme o diablovi a podobne ... som z neho nešťastná ...čo mi poradíte ako naňho ? Ale inak sme úplne v poho rodina a máme sa radi :wink:
20. máj 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja ozaj nestiham
20. máj 2015 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekne sa zlialo....až prepekne :angry: :angry: :angry: .............
20. máj 2015 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...to čooooooo?????....a sakra...to je trošku moc, nee? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jáááj..žienky moje...od rána som behala po žiline...najskor pol dna na RTG...zubné...potom k zubníkovi....ten uznal, že moj posledný zub múdrosti musí von, ale on to neurobí, kedže mám korene až kdesi v kanálikoch....ale opravil nejaký kazík, ked som tam už pol dna čakala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže včul musím vybaviť chirurga....čo mi to nejakým zázrakom vyšklbne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: samé pozitívne správy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj Petrík volal, že príde až v noci....a to mal byť už po obedde doma....chalani ho čakajú už druhý den....niekomu to nevysvetlím..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže som sa teraz odreagovala pri sporáku....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...napiekla som si vanilkové rožky a lepené srdiečka...tak dobrúúú chuť...od zajtra sa nacvičuje a zas celé dni v kostole, tak tu ani nepáchnem.....čo ma mrzí :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
20. máj 2015 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka Zuzi, ako Viki??? aj sa ozval??? :confused:
@katka1819 ešteže Vás poznám...tak ma Petrík vobec neprekvapil...raz darmo...osobnosť :wink: :wink: :wink: :wink:
20. máj 2015 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že hic...ja som sa včera normálne opalovala v plavkách na záhradke...ráno o pol deviatej som plela burinu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 Maťka, ako žalúdok???? :confused:
20. máj 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 čo sa stretka týka...skúsim prisposobiť....ale čo sa mojej lepšiej polovičky týka....asi ...eeeeee.....práca nepustí kým bude pekne...popzriem to všetko budúci týžden, ked už bude po príjmani, ak Ti to nevadí...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale nejaký víkend na teplú jesen by som brala, čo ????
20. máj 2015 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my to máme teraz všetko tak nakope....švagriná narodky minulý týžden, teraz príjmanie, potom druhá švagriná narodky, potom bujará párty u našich, lebo mamin priatel oslavuje 60, krsniatka dvojky 1 rôčik...a potom si koooooonečne vydýchnem.....na jún je len moj Petrík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2015 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@denisenko ako došiel Petrík domov?.. :slight_smile: .................juj to s tým zubom nezívidím.....len si spomeniem a brrrr.........ale trochu kuk páchnuť by si mohla.......vyzera to tak že tu budem sama.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................ach ach to budete mať veselo.......mali by sa všetci spojiť do jedného :wink: :wink: :wink: ....................aj sa niekam chystáte na dovolenku?...
21. máj 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 veru ozvi sa....ako je s tebou?........ :confused: :confused: :confused: :confused:
21. máj 2015 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: :wink: :wink: :wink: ...idem do net banky...tak kukuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka... ani mi nehovor...prišiel o polnoci...v tej búrke....ako ja už nekomentujem nič..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som večer piekla nejaké suché pečivo...a dnes dám ešte čosi a končím..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani, ako prežila vaša záhrada ten krúpový nálet?? :confused:
21. máj 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to pekne neskoro prišiel....pochybujem že si nie spala........a ešte v takom počasí.......brrr len pomyslieť..........kolko toho budeš mať?.................................záhrada ....už len dufať že sa s toho spamätá .... :frowning2:......ale čerešne su zbite skor všetky a kopec je ich po zemi.................a vy ste na tom ako?....
21. máj 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 no neviem ti poradiť...už len s ním hodiť reč......takto by fakt nemal rozprávať....teda mne by sa to vobec nepáčilo....................a hlavne že sa máte radi.... :sunglasses: :sunglasses: ...............................ja Maťka k ničomu nevediem ...musí na to prísť sám..........ale takéto reči ....to teda nemá.....
21. máj 2015 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už sme sním reč hodili ...až sa zapotil ...mali písať aký sú ...ich zlé vlastnosti a on napísal že je diabol sveta :rolling_eyes: :angry: :confused: a ešte že je trošku lenivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ostatný sa mu smiali tak do nich začal štuchať ,nie biť ... a napísal to preto lebo mi mu hovoríme že je zlý ako čert :sweat_smile: tak tak :pensive: sme sa uzniesli že mu už tak nepovieme ...
21. máj 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak u nás dnes od rána očakávacia nálada :slight_smile: bratova nastávajúca je už v pôrodnici tak čakáme :dizzy_face: :wink:
21. máj 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooj :slight_smile:
tak je nás od včera o jedno tmavoočkaté a tmavovláskaté dievčatko viac ....volá sa Nela a teda miery celkom slušné 3720 gr. a 51 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na to aké malé brušeno mala jej maminka ..ani som neverila :sweat_smile: :grinning: :wink: :slight_smile: nooooooooooooooo a táááááááááááák sa teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2015 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok