• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka asi pojdeme,ked sa Lucka vyspi...a mozno nie,ideme si grilovat. A zajtra uz nepojdeme nikam. V nedelu je o nicom, ked cestujeme domov. A hlavne vlacik ide len po zimak a Lucka by este na Pusty hrad nevysla :frowning2:
30. máj 2015 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to grilovanie je lepšia.volba..... :slight_smile: ...sme sli na Sliac....na ihrisko...tam bolo športové podujatie......sa tam vybláznili :slight_smile: :slight_smile: ..........to je neskutočne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2015 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak sme nakoniec zostali doma. Jedna neterka mala narodky, druhá matutity...oslavili sme,pogrilovali...
30. máj 2015 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no vidíš dobre ste spravili.........určite vám bolo lepšie ako na námestí...... :slight_smile:
31. máj 2015 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: my sme ešte v piatok večer cestovali k naším do TO.....maminkin druh oslavoval 60tku...tak sobota oslava veliká preveliká...ale bolo super.....dnes sme chceli na polmaraton tu u nás...ale ked sa Denko dozvedel,že sa bežia dve kolá okolo námestia....jeho kategoria...je to niečo vyše 800m...tak to vzdal..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tú zmrzlinu, čo by bol dostal, som mu kúpila ja.....ale aj tak...nejako soplí....od piatku....zajtra sa neučia, v utorok sa fotia, v štvrtok idú na výlet....aký fajn týžden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2015 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ešte...som taká smutno...zúfalo....nešťastná?????...ani neviem, ako ten pocit nazvať........ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: boli sme celý den s rodinkou...vela ludí, vela detí.....malých....ja viem...ja neporovnávam...ale.....tí, čo nás chvílu sledovali, ma ľutovali, aké ťažké to so Simčom máme.....a to sa správal na jeho pomery veľmi dobre......

....uvidím, čo zmení školka a ak nie....budem musieť riešiť psychologa ...snažím sa tomu vyhnúť ako čert krížu....
31. máj 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......

@denisenko vy ste mali super víkend.......ste všetci šli....tatinka máte doma?..............doma máš riadne bežca..... :slight_smile: ....ale aj moji soplia.........to tak raz zima ...kuirm....raz teplo až velmi...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
podla mna ho školka nezmení......a ak tak v školke bude iný a doma bude taký istý ako býval......prečo sa bojíš psychologa.......ved ti poradí pomože ako ho zvládať......... :slight_smile: ..........................
1. jún 2015 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
Všetkym našim detičkam prajem krasny deň MDD
1. jún 2015 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka Jani,bojim sa kam ho zaškatulkuje...lebo ono to vyzera na Aspergerov syndrom...ja radsej verim,že z toho vyrastie
1. jún 2015 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....neboj nič :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................................tým ak to má už nič nezmeniš.....a dufajme že to nema a fakt s toho vyrastie,,,,,,,,,............ :wink: ................ale aspon budeš vedieť ako sa k nemu správať .........ale to asi už sama najlepšie vieš čo na neho platí..........len aby si aj učky s ním dali rady...... :pensive: .............................................to fakt ma takí správanie ako tam píšu čo si dala link?....
1. jún 2015 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: u nás ništ nové ...známky sa Peťkovi pomaly uzatvárajú tak má menej učenia ... boli sme oslavovať MDD v Gino Paradise Bešeňová ...že vyskúšame :wink: a veru dobre bolo ani domov nechceli ísť :sweat_smile: .cestou domov sme chceli ísť ešte pozrieť Dinosaury čo sú teraz v Tulipe v Martine ,ale nám obaja zaspali v aute od únavy a bolo po Dinosuaroch ...potom boli slzy že prečo sme tam nešli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale však sú tam do konca júna času dosť ... :wink: Matulo má MDD v škôlke v piatok akcia že Havajské leto :grinning: tak sa tešíme ... Peťko sa dnes jasné neučil boli celá trieda v kine :slight_smile: to je život :dizzy_face: ..............sme sa s manželom dohodli že ešte toto leto ostanem doma a od septembra do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si to idem užiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :wink:
1. jún 2015 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte............

keby ste vedeli čo sa mi včera stalo......šla som pre Maťka do kina........potom pre Peťka.....s tým že ma Maťko ostal čakať v aute.......vravím mu otvor si dvere .....je tu teplo ak budeš chcieť príd kluce su na sedačke...............zakecala som sa s učkou príde Maťko....pýtam sa....zamkol si ......ano.....daj kluče.......................nemám.............fajne......pýtam sa učky či u nemaju nejaké chlapa čoby mi to otvoril......nie.....dobre....volám mužovi .....30km odnás :grinning: :grinning: zachrán nás...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .........že pošle niekoho kto nám príde otvoriť auto....tak čkaáme asi pol hodku....prídu mladí fešní...........špagítik v ruke...čáry máry a auto otvorené.....to ho nemusím ani zamkýnať.....načo......že................................... :angry: :angry: :slight_smile: :wink:
2. jún 2015 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka no hotovo :grinning: nabudúce špagátik vo vrecku :wink:
2. jún 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mali sme v nedelu prijimanie, tak to mame za sebou, hadajte, ktoré dievčatko bolo uplne najkrajšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka nech ti tie mnohostvorlistky stastie prinesu :dizzy_face: :dizzy_face: a to auto,, nevadi, ked prisli fesaci, tak je to o.k. :grinning: :wink:
@denisenko ako si vobec prisla na tu dg, len tak, či ti niekto niečo spomenul? drzim palce, aby to bolo o.k.
@katka1819 ja som bola uz davno v Besenovej, ale take paradne to nebolo....teraz to vyzera ako zabery zo zahranicia...parada :dizzy_face:
2. jún 2015 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko dodatočne všetko len to naj k meninkam :dizzy_face:
2. jún 2015 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ahoj..
jasné že tvoja bola najkrajšia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............
ano ano feši chlapci prišli......tak to mi stačilo dvihlo naladičku....... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pokecali sme nie dlho bo to bolo rýchlo........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
AHOJte... :wink: :wink: :wink: :wink:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tebe určite nebolo do smiechu...ale....dobrééé.....a tie kluče sa našli?...či záhadne zmizli?
@letty86 dakujem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak nejaké fotky hod, nech si očko potešíme...... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..Simčo...to je nadlho...ale mna to vyčerpáva.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: včera mi rozobral na záhrade pergolu na ruže...akože, ani šroby ho nezastavili..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už len pozvárať dokopy navždy....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes som mu zobrala notebook a rozprávky, nech mi pri plevaní tolko nečertuje.....som si myslela....pár tlačidiel z klávesnice som hladala po celej záhrade...neviem, ako to vybral..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: achhhhhh...Conan Ničiteľ doslova......
2. jún 2015 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 my sme boli v Bešenovej v zime....bolo super...až na hodinový vresk od Simona...akože.....neriešim, že sa všetci na nás pozerali akoby sme decko drali z kože.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale inak je tam super... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my s Deniskom sme si najviac užívali tie morské vlny......ale Simonko len ten najmenší bazenik a ani sa odtial nepohol.....
2. jún 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko Aj moji chlapi len tie vlny najviac :grinning: som neverila ...náš Peťko taký strachoprd a nebál sa vôbec ...púšťal sa do nich .... veľká zábava :wink: a samozrejme ja s Matulom v detskom :grinning: :grinning: :grinning: ke´d už neviem plávať tak sa v detskom vyčiapem :wink: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. jún 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko kluče boli na sedale ...vodičovom.....teda mojom.......to vtedy mi do smiechu nebolo teraz ......už len mávnem rukou.....len učka bola zvedava že čo a ako........tak nestíhala ako sa dá auto otvoriť bez klučov... :slight_smile: ..............................jáj ti klávesy.....aj moji rozoberali ked boli menší.........ale naštastie len dnu v dome........ :grinning: :grinning: :grinning: len neviem či sa všetky našli....sa mi zdá že šípky sme nenašli :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2015 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte..ja len na rýchlo zdravím a už tu nie som :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. jún 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a kdeze si tak dlho bola, napis nam, ako sa mate :slight_smile:
@denisenko vies co, simco tu pergolu rozobral, sikovník, ale ja ani netusim, co to pergola je :grinning: :grinning: :grinning: ja teda pogoolim,nech som v obraze :sweat_smile:
@jacka som tusila, ze fesaci budu ako tak dobra naplast :sweat_smile:
2. jún 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: to je ten obluk na ruže napriklad
2. jún 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hned som googlila :grinning: , takze uz viem :wink:
2. jún 2015 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja vytopena mrkvicka....jupiii...prezila
2. jún 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
A este jedna z oslavy...mamkin druh mal 60
2. jún 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Jaj,Denko chyba.... A este nase jednoročne dvojky...krsniatka
2. jún 2015 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte.
Aj vy sa tak vytešujete z tepla a slniečka?
Takže Viki je oficiálne prijatý na novú školu. Aj sa teším, aj mám zmiešané pocity...
3. jún 2015 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte..........
@denisenko aké su už dvojičky veliké............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................ste sa mali velku lyžicou ste jedli...mnam mnam.. :slight_smile: :slight_smile: ......................mrkvičku máš krásnu........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nám sa po krupoch spamätala..len s uhorkamoi je ho hrozné..len byle ostali....paradajky vrch polámaný.................papriky to hádam prežili už bez ujmy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2015 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok