• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@utka ja sa so slniečka nevytešujem ..je až príliš teplo na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mne 25 st stači ....
3. jún 2015 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Karolínke prajeme všetučko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2015 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
@utka ja sa tesim, ze je konecne slnko., ale som skromna, tych 25 stupnov aj mne staci :slight_smile:
a na aku skolu ide Viki?
@denisenko aki ste všetci pekní :dizzy_face:
@leninka75 Lilke krasny meninový den a všetko najlepsie :dizzy_face:
3. jún 2015 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte
@letty86 dakujeme
@utka Vikimu blahozelame
@leninka75 Karolinke krasny meninovy den a vsetucko najlepsie prajeme
3. jún 2015 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja mozem teplucko....ale nejako sa mi to uz zda dost
3. jún 2015 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak ja môžem aj 30stupňov :wink:.
@denisenko ďakujeme.
@letty86 ide na školu pre mimoriadne nadané deti.
@leninka75 Lilke všetučko najlepšie prajeme.
3. jún 2015 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a čoho sa obavas? tes sa :wink:
3. jún 2015 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 je to ďaleko, v meste. Ráno ho bude voziť muž a poobede to bude horšie. Zo začiatku budeme chodiť s Luckou po neho. 2x sa prestupuje. A keď už bude zabehnutý a bude sa cítiť na to, bude chodiť säm. Z toho mám obavy...
3. jún 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aha, tak to je také zlozitejsie veru :pensive: ale hlavne nech sa mu tam paci a dari sa mu :slight_smile:
3. jún 2015 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no však niečo vymyslíme. Horšie je,ze som bez auta...a ďakujeme :wink:
3. jún 2015 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko juj ja teplo len tak primerane primerane....teraz som kuk a je tam 30.......škoda ešte nemáme bazen už by som tam bola nasáčkovaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2015 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aj ty máš rada teplo? ......to len ja radšej budem sneh odhadzovať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. jún 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru...ja radšej dve letá ako jednu zimu... :wink:
3. jún 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka :grinning: :grinning: :grinning: aka teplomilna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......................ked je takto teplo tak len pri vode.....inač nemusím peklo :wink:
3. jún 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem sa pochváliť....mám doma doch medailistov.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................obaja sa futbal..........Maťko mal v škole turnaj..........Peťko bol na námestí ešte aj foto s podpismi futbalistov doniesol........to nie su po mne.....ale ináč všetko dobre je len a len po mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka waw...super, šikovní chlapci :wink:
3. jún 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........
@leninka75 všetko najlepšie aj tebe.......vela zdravička štastička a lásky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2015 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@jacka že akých športovcov máš domka.....suuuper :wink: :wink: :wink:
4. jún 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 všetko naj, naj, najlepšie k meninkám....dobre osláv :wink: :wink: :wink:
4. jún 2015 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 všetko najlepšie k meninkám...
4. jún 2015 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile:
5. jún 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak do tretice.....Laurinke všetko najlepšie k meninám....cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2015 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už nech nie je tak horuco....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. jún 2015 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.................ani neviem čia som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

..............ďakujem vám všetkým, že ste si na nás spomenuli !!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ste milé a vážim si to!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....tak v skratke................neskutočné tri týždne sme prežili....som unavená, nevyspatá, no všetko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........začalo to mojou služobkou do CZ, akurát vtedy čo tu bol ten krupec.............jediné pozitívne, že sme bývali na hrade Svojanov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............potom začal frmol okolo kostola....nácviky, zdobenie kostola, upratovanie kostola a fary...+ upratať doma a napiecť...rozmyslieť obedové menu + nákup potravín pre 16 hostí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................do toho v robote odovzdávanie záverečných prác a štátnice............príjímanie sme nejako zvládli-......Lilka to už asi emočne nevedela spracovať a ako sme prišli z kostola domov, tak 3-fázovo nariekala celé poobedie :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............no a tento týždeň nám farár ešte takmer každý deň robil program v kostole............v utorok omša + opekačka vo farskej záhrade........streda učiť sa na 3 štvrtkové písomky.....vo štvrtok omša + procesia po dedine pretože bol sviatok božieho tela....a potom som ešte do noci varila, aby mala Lolka na dnes obed + vychystať Karolínku pretože dnes išli vlakom na celý deň do Tatier...........na zajtra urobil program muž ideme do KIE keďže majú rodinný deň + večer spojená oslava menín....a v nedeľu asi blahoželať mojej mame pretože tiež mala narodky..................neskutočné obdobie :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a to ešte idem budúci týždeň na 3 dni do PL :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

.............no a ešte s Lilkou sme boli na 9 ročnú prehliadku, tak v nose má zlatého stafylokoka a v moči hraničné hodnoty asi leukocytov, takže máme opäť priniesť a budú sa opakovať testy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

...................juj ale som sa vám vysťažovala.......

............a na záver niečo pozitívne: teším sa, že je teplúčko..nový bazén otestovaný...aj bez solára už má 27 st. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.................. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

................a vy ste sa presťahovali do inej skupiny či čo??? :grinning: :grinning: :grinning: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
8. jún 2015 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .............našej malej prvej 9-ročke prajem všetko najsamlepšie, veľa radosti, lásky a šťastia!!! posielame veľký cmuuuuuuuuuuuuuk!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2015 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

@leninka75 nie nie.......ale na víkend sme neboli doma :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...........tak sa ešte dávam dokopy.......čo máš nove?....................................................a tieto horučavy mi idu na nervy...pomoc.....pomoc.......:stuck_out_tongue_closed_eyes:...:grinning:
8. jún 2015 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...aj ja sa pripájam....Vikuške ku krásnym naordeninám prajem vela vela šťastíčka a lásky......a nech aj zdravie poslucha...cmuk.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..písala som vyššie čo nové, si prehliadla??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
8. jún 2015 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok