• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
@jacka našťastie už teplotu nemá. ATB zabrali. Má zápal horných dýchacích ciest. Na dovolenku? Nevieme. Chceme ísť, len nevieme kam a kedy. Dobre, čo?
@denisenko nám Aerius nezaberá...
18. jún 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ani Simonkovi na sopliky nie...ale ma ho predpisany od kožnej...Denisko ho použiva od narodenia,tiez od koznej ale jemu super zabera aj na sople...Simcovi ani pamycon...len trifed a ta hneda vodicka
18. jún 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a čo je to za vodička? Viki má tiež teraz Trifed.
18. jún 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
19. jún 2015 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko povedz mi ako sa ta krysa dostala ku vam.......a tam kde si ju skalku presťahovala už nepríde?...........................vieš čo....radšej ju zabetonuj ako zjedz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
19. jún 2015 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink: konečne popršalo..... :wink:
@utka tuším sa to volá Targesini kvapky...na vytieranie nosa....
@jacka ..hryzec sa ťahá za vlhkom....a ked poprší, tak nás tam vytápa...sme v záhradkárskej vodnej delte...dalo by sa povedať....ale pár tatier hliny to spraví...... :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

jáááj....diktát za 2... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dík...
19. jún 2015 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2015 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Peťko sa už budúci týždeň neučí ..len také poflakovanie po škole ...už im postupne zobrala učebnice ... v piatok dostávajú vysvedčko ..no samé jednotky to nebudú :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevadí ... a budúci týždeň pondelok , utorok majú riaditeľské voľno .... počas prázdnin pôjde 2 krát na týždeň do denného tábora :slight_smile: lebo idú aj bratranec a sestrenica a nemal by sa s kým hrať ... tak tak a Matulo ho len jeduje :sweat_smile:....................................toto leto žiadne more .... len naše krásne slovensko :dizzy_face: chceme ísť do Tatier a na Liptov na víkendy ............do tých Tatier som myslela že pôjdeme s Vami že akcia modrý koník :grinning: ale akosi nikto nič .... :unamused:
20. jún 2015 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Táááááááááááááááááááák ak IDEME SPOLU ...baby prosím napíšte mi či by Ste išli ....mám pokukané Tatry ...posielm zopár linkov a tento týždeň by som to zajednala ... všetko ostatné potom dohodneme ...termín by som dala na august predposledný alebo posledný víkend :wink: či čo ?
20. jún 2015 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak táto je pre menej ľudí a voľný termín má predposledný augustový víkend :wink: http://www.ubytovanienaslovensku.eu/krasna-chalupa-lenka-na-okraji-lesa-tatranska-kotlina#photos
20. jún 2015 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu aj so stravou kuk ... čooo ? mne sa to pozdáva ... či radšej naša kuchyňa ...gulášek a grilovačka ? http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-blanka-zdiar#photos
20. jún 2015 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tuto je voľný posledný augustový víkend kuk ...čo len to je asi Liptov či ? :confused: :grinning: lebo chcem aby sme mali túry po Tatrách a táák .... http://www.ubytovanienaslovensku.eu/privat-sabaka-vychodna#photos
20. jún 2015 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jún 2015 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..............ja chcem, späť tie horúčavy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@jacka ..atb zabrali..zajtra ideme na kontrolu,tak hádam bude Dr. robiť aj kontrolné výtery.......ako sa máte??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@utka @denisenko..už ste zdraví???...................

@denisenko ..juj teda sa narobíš kôli hryzavým potvorkám!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........

@katka1819 ...mne by sa pozdávali tie dve čo som ti "lajkla" :wink: ............my ale nemôžeme posledný augustový víkend lebo svokrovci budú v Grécku a nemal by sa kto starať o zvery........inak by som rada išla.....možno Ivka a Zuzka tiež., a Maťka neviem .......@jacka to je partizán, keď sa preberá stretko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................
22. jún 2015 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86...........a vy ako??....ešte sa učíte???....
22. jún 2015 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...my sme boli teraz od štvrtku do nedele tuto :.............. http://www.sojka.eu/.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2015 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................juj ma nejak až velmi dobre poznáš..... :wink: :wink: :wink: ............................dala som foto....tak kuk.......
22. jún 2015 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..............páčilo sa vám na výlete??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..kedy ste boli?
22. jún 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 takže už vieš kde sme boli.......ladová dostáva známku 5 ........aj dve by si zaslužila....... :angry: :angry: :angry: :angry: to ked nie je zima...tak to možu radšej zatvoriť..... :angry: :angry: :angry:

pojdeš ty na kontrolu ..aj si vypýtaš nech ti urobia odbery?
22. jún 2015 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..............nejako v tom nevidím logiku..keď je v jaskyni najkrajšia výzdoba, v zime, tak je zatvorená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...................tieto jaskyne mi prídu ako ťahač peňazí........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............sú oveľa krajšie jaskyne na SK.......
...................áno ja idem zajtra na kontrolu...sa teším koľko tam zasa skysnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a musím brať aj Lolku, lebo svokroci idú na nejaké športové hry.....sa teším na to cestovanie s oboma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......máme priniesť moč a myslím, že Dr. dá urobiť aj výter z nosa, keďže tam mala tú potvoru.......
22. jún 2015 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tiež som to nepochopila........okolo tých fotiek to ani nešlo........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budeš mať fakt veselo s oboma cestovať........ja som vždy na nervy kde mm ísť sama s nimi niekam........ :angry: :angry: :angry: ........držim palce nech máte dobre výsledky....................................a vysvečko aké budete mať?
22. jún 2015 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ďakujem :slight_smile: ................ ach jaj vysvečko......z matiky určite 2...a ostatné neviem...bude prekvapko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......a vy??
22. jún 2015 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@leninka75 tento tyzden sa ucia minimálne, uz maju veget, v piatok uzatvorili znamky, prisli zo skoly prirody a maly pestry tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka1819 pekne si vybrala, ale ja kor nepojem ako pojdem, sme dva tyzdne z jula a dva tyzdne z augusta mimo domu a ak budeme doma, tak to bude muz večne v práci a cestovat busom sa mi nebude chcieť
22. jún 2015 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak mi napadlo, len neviem, či by to nebolo zbytočne komplikované...nemohla by si dať tie kvapky predpísať, vybrať a poslať mi ich? Peniažky ti pošlem aj za poštovné...Či?
22. jún 2015 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...... :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2015 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :slight_smile:
23. jún 2015 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak ja neviem.....ale tu na celodenný dážd nevyzera.....a treba ho ako soli........... :angry: :angry: :angry:
23. jún 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok