• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@denisenko .... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......presne pri takýchto dg...si vravim...chvalabohou že maju len celiakiu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....................ale nič v zlom moja.......len že ti to nezávidím.................ja som si dala dnes tri.....a mm pocit že asi budem nasledovať deti....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...alebo mi je zle s toho všetkého :wink: .....................ja som tiež s kiahnami nebola u dr....tiež som len volala.........ale moji bez pudru.....v hypermangáne...super vec :slight_smile: :slight_smile: ..................a mal ich aj muž,,,,,,, :grinning: :grinning: :grinning: ......................................nejaku svinu virozu maju v skole...aj MAťkov spolužiak ju mal......nech su už prázdniny..ach :angry: :angry: :angry: ...........................muž ani nechce domov prísť.....že tu mame samé bacile :angry: :angry: :angry: :angry: ..............dnes spí v obyvačke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
25. jún 2015 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
toto moja choroba poskladala......bez predlohy....... :slight_smile:
25. jún 2015 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka no konečne niečo, čo možem dať "páči sa mi".....šikovníček :wink: :wink: :wink: :wink: aj tu bola nejaká viroza, minulý týžden....inak ja nedám dopustiť na čierne uhlie :wink: :wink: :wink: :wink: držte sa a radšej si príd pokecať s nami ako s WC misou :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. jún 2015 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@leninka75 babýýýýý a nešli by sme na 2-3 noci na akciu že aquapark Bešeňová-Tatralandia ,celé dni ležať a čiapať sa vo vode :grinning: ...ubytovanie už mám obkukané nie je draho :slight_smile: čooooooooooooo ??? namiesto tých Tatier ...píšte či by ste ? ak nie OK http://www.ubytovanienaslovensku.eu/apartmany-miluska-besenova
25. jún 2015 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahoooooooooooooooj :slight_smile:
u nás zajtra už vysvečko :grinning: a potom fríííííííííííííí :grinning: :sunglasses: :grinning: len nech už je konečne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Zuzka a nechcela si ísť aj ty s nami na stretko ??? :slight_smile: :wink: ak áno daj vedieť :slight_smile: :wink:
25. jún 2015 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 chcela,len neviem, ci pojdeme...este stale nevieme,ci ideme na dovolenku a ak ano, kedy...
25. jún 2015 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko este mi prosim ta napis,ako pouzivas tie kvapky. Nakvapkat do nosa,ci len vatovou tycinkou povytierat? A ako casto a kombinujes to s niecim? Morska voda alebo Olynth?A vam teda zaberaju rychlo?
28. jún 2015 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....
no super vikend......crena svinucha nema chybu.......urobila co chcela..... :angry: .....
a vy ste ako vikendovali?.... :slight_smile:
29. jún 2015 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka
@katka1819
@denisenko ...všetko najlepšie vaším Peťkom....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2015 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka Ďakujeme a podobne :grinning: :grinning: :grinning: Všetko najlepšie aj Tvojim :wink:
29. jún 2015 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak ahooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: u nás už prvý deň prázdnin :slight_smile: a už ma stihli poriadne z rána vytočiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: musíme si tu nastoliť systém ... lebo mi začnú o chvíľu skákať po hlave čerti moji :angry: :grinning:
29. jún 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mini bager :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2015 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte. Ďakujem za manžela a prajem všetko len to najlepšie aj Vašim Peťkom...
29. jún 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile: nestíííham...Simonko má dobre dni..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petríkom a Palkom želám všetúúúúúčko naj, naj, naj...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak...jedno vysvedčenie už doma...z výtvarnej..samé jedničky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zajtra druhé a v stredu ráno sa cestuje k babke.... :wink:

v nedeľu sme boli na Trenčianskom hrade.....musím sa pochváliť...jediný Denisko sa ozval, kto tam panoval a porozprával povesť o hradnej studni....vyslúžil si pochvalu celej prehliadky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2015 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ako? už dobre?
@utka...Zuzi,ja do toho namočím vatovú tyčinku a pár krát vytieram noštek....kombinujem s kvapkami, ale nie spolu....
29. jún 2015 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........

dakujem za Peťka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko .....ešte včera som mala teplotu.....dnes to už bude o.k........................šikovneho ty máš synčeka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................si vyrástla až do nebies že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........cestuje sam či idete všetci?...................
30. jún 2015 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....................

..............dievčatá, všetkým vaším Petrom, Petríkom, Peťkom, Peterkom, Peťulkom prajem hlavne pevné zdravíčko a kopec lásky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2015 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@jacka fúha...tak aj teplota? poriadne bacily.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do neba, do neba...som to mala blízko, kedže hrad je vysoko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes musím ísť kúpiť poriadnu odmenu za vysvedčenie....ujo v predajni modelových vláčikov mu sľubil, že ked donesie vysvedčenie so samými jednotkami, dostane zľavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cestujeme spolu....Petrík je v práci....samého by som ho nepustila, je to daleko....ale my so Simčom sa večer vrátime...nemá nám kto polievať záhradku a starať sa o zvery..... :sweat_smile: a má byť teplo, tak bude treba....
30. jún 2015 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
všetkým naším šikovným detičkám blahoželám k vysvedčeniu a nech si užijú prázdniny :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...a vysvečko je už doma......samé jednotky a diplom...za vzornú dochádzku, výborne výsledky a aktívnu prácu na hodinách...a to moje trdlo sa najviac teší, že mu skončil zákaz PC, Playka a mobilu...mal do konca školského roka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tá poznámka ho stála veľa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2015 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko super blahoželam..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............................som zabudla začo dostal poznámku?..................to poznám...ked maju zákaz pc ..a ked je zákaz pc tak je všetko zakázane..... :grinning: :grinning: ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............niežeby sa tešil na prázdniny.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..................aj sa niekam na dovolenku chystáte?........či len domka....bazena ako more...... :wink: ................
30. jún 2015 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dala som dens Peťka na celý den.....učka len oči pretočila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .aj tam končia dnes..........tak som ich dorazila že o dalšie dieťa naviac :grinning: :grinning: :grinning: ..........ale zachvílu ideme pre neho
30. jún 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :sunglasses: :sunglasses:
vobec sa neteším na tieto horučavy....fuj :angry: :angry:
prvý den prázdniny a moji vstavali pre 5h........načo spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............hádam idem variť :grinning: :grinning:
1. júl 2015 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

..............všetkým našim detičkám blahoželám k vysvečku!!!! cmuuuuuuuuk!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a malým aj veľkým prajem krásne prázdniny!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2015 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ............Peťka už nebudeš dávať do škôlky?....čo dobré varíš??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. júl 2015 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
krasne prazdniny všetkym prajem
1. júl 2015 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75
@denisenko kočky takže zmena plánu ... nebudeme môcť ísť na to naše stretko toho 21-23.8 :unamused: aaaaaaaaaale ak chcete a môžete tak sa chystáme do Tatier v týždni od 27.7 do 2.8 ...pošlem potom aj link kde by čo by ....teda ak by :grinning: :grinning: :grinning: píííííííšte :wink:
1. júl 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahooooooooooooooooj všetkým :sunglasses: :dizzy_face: :sunglasses:
1. júl 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok