Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. jún 2015

@denisenko .... ☹ ☹ ☹ ☹ ......presne pri takýchto dg...si vravim...chvalabohou že maju len celiakiu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ....................ale nič v zlom moja.......len že ti to nezávidím.................ja som si dala dnes tri.....a mm pocit že asi budem nasledovať deti....... 😝 😝 😝 ...alebo mi je zle s toho všetkého 😉 .....................ja som tiež s kiahnami nebola u dr....tiež som len volala.........ale moji bez pudru.....v hypermangáne...super vec 🙂 🙂 ..................a mal ich aj muž,,,,,,, 😀 😀 😀 ......................................nejaku svinu virozu maju v skole...aj MAťkov spolužiak ju mal......nech su už prázdniny..ach 😠 😠 😠 ...........................muž ani nechce domov prísť.....že tu mame samé bacile 😠 😠 😠 😠 ..............dnes spí v obyvačke 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
25. jún 2015

toto moja choroba poskladala......bez predlohy....... 🙂

denisenko
25. jún 2015

@jacka no konečne niečo, čo možem dať "páči sa mi".....šikovníček 😉 😉 😉 😉 aj tu bola nejaká viroza, minulý týžden....inak ja nedám dopustiť na čierne uhlie 😉 😉 😉 😉 držte sa a radšej si príd pokecať s nami ako s WC misou 😀 😀 😀 😉

katka1819
25. jún 2015

@denisenko
@leninka75 babýýýýý a nešli by sme na 2-3 noci na akciu že aquapark Bešeňová-Tatralandia ,celé dni ležať a čiapať sa vo vode 😀 ...ubytovanie už mám obkukané nie je draho 🙂 čooooooooooooo ??? namiesto tých Tatier ...píšte či by ste ? ak nie OK http://www.ubytovanienaslovensku.eu/apartmany-m...

katka1819
25. jún 2015

inak ahoooooooooooooooj 🙂
u nás zajtra už vysvečko 😀 a potom fríííííííííííííí 😀 😎 😀 len nech už je konečne teplo 😝

katka1819
25. jún 2015

@utka Zuzka a nechcela si ísť aj ty s nami na stretko ??? 🙂 😉 ak áno daj vedieť 🙂 😉

utka
25. jún 2015

@katka1819 chcela,len neviem, ci pojdeme...este stale nevieme,ci ideme na dovolenku a ak ano, kedy...

utka
28. jún 2015

@denisenko este mi prosim ta napis,ako pouzivas tie kvapky. Nakvapkat do nosa,ci len vatovou tycinkou povytierat? A ako casto a kombinujes to s niecim? Morska voda alebo Olynth?A vam teda zaberaju rychlo?

jacka
29. jún 2015

Ahojte....
no super vikend......crena svinucha nema chybu.......urobila co chcela..... 😠 .....
a vy ste ako vikendovali?.... 🙂

jacka
29. jún 2015

@utka
@katka1819
@denisenko ...všetko najlepšie vaším Peťkom....... 😵 😵 😵

katka1819
29. jún 2015

@jacka Ďakujeme a podobne 😀 😀 😀 Všetko najlepšie aj Tvojim 😉

katka1819
29. jún 2015

inak ahooooooooooooooj 😀 😀 😀 u nás už prvý deň prázdnin 🙂 a už ma stihli poriadne z rána vytočiť 😝 😅 😀 musíme si tu nastoliť systém ... lebo mi začnú o chvíľu skákať po hlave čerti moji 😠 😀

katka1819
29. jún 2015

mini bager 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
29. jún 2015

Ahojte. Ďakujem za manžela a prajem všetko len to najlepšie aj Vašim Peťkom...

denisenko
29. jún 2015

ahojte... 🙂 nestíííham...Simonko má dobre dni..... 😝 😝 😝 😝

Petríkom a Palkom želám všetúúúúúčko naj, naj, naj...... 😵 😵 😵 😵

tak...jedno vysvedčenie už doma...z výtvarnej..samé jedničky.... 😵 😵 😵 zajtra druhé a v stredu ráno sa cestuje k babke.... 😉

v nedeľu sme boli na Trenčianskom hrade.....musím sa pochváliť...jediný Denisko sa ozval, kto tam panoval a porozprával povesť o hradnej studni....vyslúžil si pochvalu celej prehliadky.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
29. jún 2015

@jacka ako? už dobre?
@utka...zuzi,ja do toho namočím vatovú tyčinku a pár krát vytieram noštek....kombinujem s kvapkami, ale nie spolu....

jacka
30. jún 2015

ahojte........

dakujem za Peťka 🙂 🙂 🙂

@denisenko .....ešte včera som mala teplotu.....dnes to už bude o.k........................šikovneho ty máš synčeka 😵 😵 😵 😵 😵 ................si vyrástla až do nebies že 😵 😵 😵 😵 ..........cestuje sam či idete všetci?...................

leninka75
30. jún 2015

ahojte.....................

..............dievčatá, všetkým vaším Petrom, Petríkom, Peťkom, Peterkom, Peťulkom prajem hlavne pevné zdravíčko a kopec lásky!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
30. jún 2015

ahojte... 😉
@jacka fúha...tak aj teplota? poriadne bacily.... 😝 😝 😝 😝 😝 do neba, do neba...som to mala blízko, kedže hrad je vysoko.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes musím ísť kúpiť poriadnu odmenu za vysvedčenie....ujo v predajni modelových vláčikov mu sľubil, že ked donesie vysvedčenie so samými jednotkami, dostane zľavu 😀 😀 😀 😀 cestujeme spolu....Petrík je v práci....samého by som ho nepustila, je to daleko....ale my so Simčom sa večer vrátime...nemá nám kto polievať záhradku a starať sa o zvery..... 😅 a má byť teplo, tak bude treba....

denisenko
30. jún 2015

všetkým naším šikovným detičkám blahoželám k vysvedčeniu a nech si užijú prázdniny 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

denisenko
30. jún 2015

...a vysvečko je už doma......samé jednotky a diplom...za vzornú dochádzku, výborne výsledky a aktívnu prácu na hodinách...a to moje trdlo sa najviac teší, že mu skončil zákaz PC, Playka a mobilu...mal do konca školského roka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...tá poznámka ho stála veľa... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. jún 2015

@denisenko super blahoželam..... 😵 😵 😵 😵 ...............................som zabudla začo dostal poznámku?..................to poznám...ked maju zákaz pc ..a ked je zákaz pc tak je všetko zakázane..... 😀 😀 ...... 😀 😀 😀 😀 ...............niežeby sa tešil na prázdniny.... 😎 😎 😎 😎 ..................aj sa niekam na dovolenku chystáte?........či len domka....bazena ako more...... 😉 ................

jacka
30. jún 2015

dala som dens Peťka na celý den.....učka len oči pretočila 😀 😀 😀 😀 .aj tam končia dnes..........tak som ich dorazila že o dalšie dieťa naviac 😀 😀 😀 ..........ale zachvílu ideme pre neho

jacka
1. júl 2015

ahojte..... 😎 😎
vobec sa neteším na tieto horučavy....fuj 😠 😠
prvý den prázdniny a moji vstavali pre 5h........načo spať 😝 😝 ..............hádam idem variť 😀 😀

leninka75
1. júl 2015

ahojte............... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

..............všetkým našim detičkám blahoželám k vysvečku!!!! cmuuuuuuuuk!!! 😵 😵 😵 😵 ...a malým aj veľkým prajem krásne prázdniny!!! 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
1. júl 2015

@jacka ............Peťka už nebudeš dávať do škôlky?....čo dobré varíš??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
1. júl 2015

ahojte 🙂
krasne prazdniny všetkym prajem

katka1819
1. júl 2015

@leninka75
@denisenko kočky takže zmena plánu ... nebudeme môcť ísť na to naše stretko toho 21-23.8 😒 aaaaaaaaaale ak chcete a môžete tak sa chystáme do Tatier v týždni od 27.7 do 2.8 ...pošlem potom aj link kde by čo by ....teda ak by 😀 😀 😀 píííííííšte 😉

katka1819
1. júl 2015

inak ahooooooooooooooooj všetkým 😎 😵 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre