• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@leninka75
@denisenko alebo tuto ... viac ľudí ...viac zábavy pre deti ... to predtým taký rodinný ,súkromie trošken viac :wink: http://tatragolf.sk/leto/
1. júl 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAAAAhojte!!! .................... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....hurá leto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka...............milému oslávencovi prajem pevné zdravíčko, veľa radosti, krásne prázdniny a skrátka všetko naj!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....a posielame cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2015 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..........my v tomto termíne 27.7 do 2.8 nemôžeme :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .................sme v BG :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2015 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............
@leninka75 dakujem ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk odovzdám :dizzy_face:
ešte len príde horučosť......ach joj.........ešteže máme bazen......tak len budeme syčať :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2015 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 školka je zavreta tento mesiac.......a ani by som ho nedala......ešte si užije ..posledný rok v školke :wink: :frowning2: :slight_smile:
2. júl 2015 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....presne som sa ťa chcela opýtať či ste už bazén nahodili :wink: :wink: :wink: :wink: ................kedy bude oslava??...aké budú darčeky??? :slight_smile:
2. júl 2015 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj vám kráááásne...slnečne a teple prázdniny..... :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses:
2. júl 2015 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...bazen ten tam už dva týzden svieti....... :angry: :angry: :angry: ..všera sme tam boli....ale teda drklotala som zubami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......dnes hádam bude lepšie :grinning: :grinning: ................................oslava neviem kedy bude.......lebo sa zas chystáme k strige........a odkedy ma nasral som rezignovala.....som mu povedala že aj každý týžden sa tam rada nudím k smrti.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ......................darčeky.....kupene....maťko lietadlo ...peťko kombajn
2. júl 2015 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juj petko sa prečítal že co o nom píšem :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2015 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .............čím ťa nasrdil? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................akú ste mali teplú alebo studenú vodu? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. júl 2015 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86..........užite si slniečko, vodu a zaslúžený odych!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2015 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 táááááák to je škoda :frowning2: že nemôžete .... ale je super že budete v BG :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: :grinning: my tento rok žiadne zahraničie ............. len naše krásne Slovensko :dizzy_face: Tatry jeden predĺžený víkend a Liptov- aquaparky taky tak :grinning: :grinning: :grinning: kúúúúúpili sme nové fáro tak poskromnejšie :wink: ubytko som našla za super ceny ,žiadne predražené hotely .... aj keď sa obávam že minieme tak ako keby sme išli k tomu moru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: keď to porátame .... a to vieš ja bez práce teda o čosi menej financií je v rozpočte .......................................................................dáme zmrzku v Bytči ??? :grinning: :sunglasses: :grinning: sa dohodneme ....
2. júl 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ............aaale aká novinka!!......šup sem foto autíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......čo ste kúpili? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............to súhlasím, ubytko sa dá na SK nájsť za rozumné ceny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................len potom to nastane, ideš tam..potom tam...všade vstupy...a keď ste tiež 4 tak to je paráda ako sa to nazberá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
.............a tebe tá robota v obchode prečo nevyšla?? :fearful:
2. júl 2015 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..........na zmrzku by sme mohli prísť :wink: :wink: :wink: :wink: ...............ale tento víkend nem...máme dve oslavy a Majo ide ešte k tomu do práce :frowning2:
2. júl 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
somnou kto pojde na zmrzku..... :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink:
@katka1819 super...a ake ste kupili..hod foto :slight_smile:
2. júl 2015 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nasral ma riadne.....ked som už uplne rezignovala...........lebo na mdd tu všade okolo niečo pre deti...či sobota či nedela.....mu vravím k strige pojdeme o týžden neskor...........nieeeeeeeeeeee......my sme sa tam išli u nudiť k smrti......čas sa tam vliekol......ako vieš čo.......teplo ako v pekle........ani reč som nemala s kým hodiť.........no čo ti poviem........som bola vyslovene zduta.... :grinning: :grinning: :grinning: ........a budem stále...a. basta fidli :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2015 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
boli sme aj my na preventívke.................teda.....nič len povážila...pokočuvala....pomerala....tlak zmerala.......a moč máme doniesť kedže nebolo MAťkovi treba.... :angry: :angry: :angry: výjdeme von.....idem mu kupiť topánky.,......a on ...kde tu maju wecko :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ......................no ...................a topánky ma 37.....skoro som na riť padla..... :sweat_smile: :confused: pomoooc........
2. júl 2015 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: nemám ho odfotené kočky ... ale je to taká malá loď :grinning: :grinning: :grinning: aspoň keď to s našou fabijkou porovnám ... tiež od škodovky - Superbéčko :wink: :dizzy_face: :grinning: a v automatike v plnej výbave ...teraz je v servise či kde to dávajú nám tmavé fólie na zadné okná :grinning:
2. júl 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 @jacka takéto :slight_smile: combíčko... keď odfotím naše šupnem sem fotečku ako ho v bikinách umývam :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 len aby ti muž dovolil ho umývať...vobec......vieš aký su na to háklivý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
2. júl 2015 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 velmi peknučké.....a ta farba sedí?.................. :slight_smile:
2. júl 2015 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........no vidíš si si zavarila..nechceš s nami na stretko...tak ani zmrzka nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............
..............odfoť sa zdutá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......aby si nám nepraskla :wink: ....no jo ten tvoj je zaťažený na maminku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...............som zvedavá aké vtipné darčeky dostanú chlapci od babky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...alebo žeby už niečo bolo?????
2. júl 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......to s tým WC-kom poznám.....to ma ide rozdrapiť od jedu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: .................kecáš!!...že 37 topánky!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ............si môžete začať požičiavať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...supiš fáro!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....nech Vám dlho a dobre slúži :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......to ste kúpili nové?
2. júl 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka farba je čierna ...teda dúfam ...lebo ja som ho ešte nevidela :grinning: len mužíček mi ukázal na foto a hneď putovalo ďalej doťuknúť detaily - tie okná a ešte mi niečo spomínal no zabudla som čo ... nie nie je nové jazdené ..minimum ,po jednom majiteľovi v super truper stave, normálne som neverila a to keď už môj Peterko je nadmieru spokojný to je čo povedať ... dlho sme ho hľadali .... konečne bolo v ponuke také že akože všetko super :slight_smile: vidno že v ňom nevozil deti :grinning: :grinning: :grinning: tí naši demolátori aj auto zvnútra dokážu poznačiť svojim pobytom v ňom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
2. júl 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ani mi nehovor už teraz sa trasie že ho niekde ťuknem alebo neviem čo :grinning: puk...............................ten tvoj chlapino kde nabral 37 nohu ??? a koľko meria ? :slight_smile:
2. júl 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: včera som si urobila výletík k našim....a Denisko ostal u babky na prázdniny..na ako dlho, nikto nevie :grinning: :grinning: :grinning: Petrík kosí, tak sme sami dvaja doma....infáááárkt
2. júl 2015 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 super fáro....to je vraj takmer to isté, ako máme my...len iný výrobca...viem to, lebo švagor má superba... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a sú s ním spokojný, len tá spotreba je trošken vyššia ako malá pežotka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka nie som úplne v obraze....kedy má Maťko narodky?..sa priznáááám...nevieeeeeem...
2. júl 2015 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 neviem, čo bude s augustom...Denisko pojde možno do tábora, Petrík splietal nejakú dovču a nikto nevie, čo, ako, kedy...ved on ešte večer nevie, či príde na noc domov...nie ešte čo bude o mesiac....už som z toho na nerva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :slight_smile: nooo spotreba bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... čo už ...ale bolo treba niečo väčšie ,lebo sa nám tam Petrík pomaly dozadu nezmestil ... Môj Peterko keď jazdí má tak neskutočne sedadlo dozadu posunuté že to malému Peterkovi odieralo kolená :grinning: :grinning: :grinning: ........................................................... chápeme ,vieme ...nevadí tak dáme stretko u nás v Bytči na zmrzke ...najlepšia zmrzka na Slovensku ...mala si už ??? :dizzy_face: :grinning: :wink: aj s Lenkou ...alebo Žilinu :wink:
2. júl 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok