• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2016 
leni, papa
28. júl 2009 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Áno, ideme autom. Bude to trochu nepohodlné, lebo ideme jedným autom piati, ale nejako tú cestu vydržíme :grinning: ...
aninka, kde siiiii???
28. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, ešte neoslavujeme. detičky prídu o 17:30...a aj tatinko s tortou :wink:
28. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, utka už asi osdlavuje a kde je zvyšok?
aninka, halo halo..... :unamused:
jacka, už si to vzdala?
j my by sme mali ísť radšej von ale ten hic...nehrozíííí.....
baby, poradte niečo, deniskovi už tretí týžden tečie sopel, ja už naozaj neviem čo stým....
28. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooooooooooooooo :slight_smile: ............hlásim sa :wink: ................vidím, že ste ma tu pospomínali :wink: ..............pred chvilkou sme došli domkov :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj,hrozne horúco je :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže rodiť ešte nejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: som už otvorená na dva prsty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale krčok je schovaný niekde úplne vzadu,takže nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a viete ako suprovo ma dnes doktorka vyšetrovala???????jednou rukou sa vo mne šmátrala a druhou jedla jablko :grinning: :grinning: :grinning: ...........no povedzte :grinning: .........a chcela mi skontrolovať prietoky,a ako naschvál sa im pokazil utz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo, ani....ako fajn si dopadla... :grinning: dufam, že jej to jabko chutilo... :grinning:
:grinning: a na kedy by si mala mať termín?
28. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ten desiaty august sedí :wink: .........ale mám tušáka, že to príde skor :wink:
28. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuuha, ešte aj dovolenku stihneš... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aninka, no super!!!
28. júl 2009 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som už aj budúci týždeň šla :slight_smile: nech to už mám za sebou :slight_smile:
28. júl 2009 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aninka, to ti verím, že už by si to chcela mať za sebou... Neboj, aj to bude. Kým sa my vrátime z dovolenky, ty už budeš aj so Sabínkou doma :wink:.
28. júl 2009 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, to poznáme všetky, že?ja som ho chcela mať už pomaly v siedmom.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj veru utka...........kým sa vrátite z dovolenky,ja už budem s babulkou doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

deni aj ja :dizzy_face: ..........človek sa nevie dočkať toho človiečika :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2009 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A kde zmizla jacka?
28. júl 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka? stratila sa....tuším chcela napušťať bazen, hádam sa neutopila
28. júl 2009 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No snáď nie :frowning2:...
U nás síce slniečko svieti, ale fúka vetrisko... :unamused:
28. júl 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tuším tu už nikto nie je, idem aj ja, pá
28. júl 2009 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ideme oslavovať.papa
28. júl 2009 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som tu..idem chystat večeru..zase som hladná..mna ani šatit ani živit :grinning: :grinning:

z kupania nič...Matko tam vysypal za tatru piesku :angry: :angry: ...to tak ked ho nechám chvilu bez dozoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka tak príjemnu oslavu..a neopi sa :wink: :slight_smile:
28. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no haloooooo........... :unamused:

matko mi už spinušká.... :pensive: ..pokladík unavený :dizzy_face:
28. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my už spííííme.....už dáááávno :grinning:
28. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri ako v školke?
28. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vraj už potom bola kľudná,neplakala - ale to dievčatko čo ju bije dnes nebolo,tak neviem :confounded: ale pozrela som jej poriadne ruky a má na jednej modrinu po zuboch :angry: uvidíme ráno či bude chcieť ísť.....
28. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no chudatko....dufam že sa jej zajtra pojde do školky lepšie a bez plaču :wink: ...no teda...ak mna toto čaká...tak des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooooooo :slight_smile:

mali sme návštevu............a som hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: Simonka už chrapká :dizzy_face: a o chvilu idem aj ja lebo som strááááááááááááášne unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mirri....joj to je nepríjemné.................ale ja nechápem..............tie učitelky to nevidia,keď sa deti naťahujú alebo to nechcú vidieť,alebo na to kašlú alebo ako????????? :angry: :angry: :angry: :angry: ............no na moju radšej nech nikto nešahá,keď pojde do školky,lebo má po .... :angry: :angry: :angry: ............aj učka aj to decko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
28. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuuuuuuuuuuuuuuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni :confused: :confused: :confused: :wink:
28. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha aninka sa nám rozčulila :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no toto :grinning: :grinning: :grinning: kuk kuk leni :wink: balíš????????????? :slight_smile:

utka krásnu oslavu prajeme :dizzy_face: potom nezabudni na foto :dizzy_face:
28. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru jacka rozčúlila :grinning: ale je to proti mojmu chápaniu toto :angry: :angry: :angry: ............bože ja ani nechcem vedieť čo urobím,keď sa to bude týkať Simonky :angry: :angry: :angry: ale radšej nech to nikto ani neskúša,lebo za seba neručím :angry: :angry: :angry:
28. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok