Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
17. júl 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 .................chystajte bazény dievčence 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@denisenko ......jaaj tak ty to máš na rôzne strany ešte aj kotlový servisák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........tá fotka akoby som náš dvor videla 😀 😀 😀 😀 ...tiež všetko možné aj nemožné rozložené 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
17. júl 2015

ahojte.....

@denisenko jééj to má super.......ani nemusíte nikam chodiť.....žiadna tlačenica... 😀 😀 🙂 😉
@leninka75 moji sa do bazena už včera nasáčkovali.......ale im je jedno aká je voda.....tepla studená....zelená modra...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. júl 2015

@jacka ....však moji sa včera tiaž špliechali 😵 😵 😵 😵 .....a ja tom sa potila pri šporáku 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ......čo idete cez víkend?

denisenko
17. júl 2015

ahoooojte.... 😉
@leninka75 ... 😀 😀 😀 😀 veru na všetky strany..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. júl 2015

@jacka to aj u nás je jedno aká je voda...hlavne že je to VVOODDA 😀 😀 😀 😀 😀

idem kuknuť recept...že zavárať čierne ríbezle na sposob brusníc...s rumom....no uvidííííme.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. júl 2015

Ahojte..... 😎
@katka1819......petkovi prajem pevne zdravicko, spokojnosť a radosť....posielame trojitú pusinku 😵

leninka75
20. júl 2015

dobré ránko .......................😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. júl 2015

ahojte

jacka
20. júl 2015

@katka1819 všetko najlepšie......vela zdravíčka.....a lásku 😵 😵 😵 😵

jacka
20. júl 2015

@leninka75 ledva žijem.... 😝 😝 😝 😝

katka1819
20. júl 2015

@jacka Jeeeeeej Ďakujem ak je to za Petríka 😀 😉 lebo neviem neviem či jemu si tu lásku želala 😅 😅 😅 ... lebo u nás nikto iný nemal žiadny sviatok v tomto čase 😅 😀

katka1819
20. júl 2015

@leninka75 Ďakujem a Peťkovi prianie odovzdám aj pusinky 😉

jacka
20. júl 2015

@katka1819 no tvojmu malému peťkovi.....má narodeniný....či.......ked to tu nemáš napísane...tak sa riadim podla lenký

katka1819
20. júl 2015

Bolo supeeeeeeeeeeeeeer v Tatroooch 😀 😀 😀 ideme aj o rok to je jasné ešte sme všetko neprešli 😉 fotky musím stiahnuť potom sem zopár pridám . Boli sme na Štrbskom plese, na Solisku lanovkou , na Skalnatom plese , Lomnickom sedle to je asi 500m pod Lomnickým štítom samozrejme všetko lanovkami na pešiu túru až keď bude Matúško trošku starší .....mali sme ísť aj na Lomnický štít ..všetko zaplatené na 15 hodku 18.7 v sobotu miestenky do lanovky na Lomničák a taká búrka že až teda sme museli stornovať, 7 hodín boli potom odstavené lanovky v Tatrách a ďalšie miestenky až v pondelok to je dnes teda Lomničák máme v pláne budúci rok 😅 😉 Boli sme aj v Belianskej jaskyni tááá je nádherná oveľa krajšia ako v Demänovská a cestou domov sme dali ešte Spišský hrad 😀 na to že sme do len víkend boli som spokojná ... 🙂 😵 dobre sme čas využili ...ubytko bolo super ...už sme sa dohodli aj o rok 😀 veľmi milí domáci boli sme tam ako doma 😉 .............................................Peťko je teraz v dennom tábore a ja s matulkom bačujeme doma ...periem a periem a popri tom kuk sem 😅 🙂

katka1819
20. júl 2015

@jacka Áno moja Peťko mal v sobotu 18.7 narodeninky že 9 krpec 😀 noooo Lenka to má isto niekde poznačené 😉

leninka75
20. júl 2015

@jacka ....šup do bazéna bude ti lepšie 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ..................čo ste porábali cez víkend 🙂 ?

@katka1819 ...teda všeličo ste postíhali!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ..................super!!!........kde ste boli ubytovaní?.....Peťka idete kedy oslavovať??? 🙂

jacka
20. júl 2015

@leninka75 nechcelo sa mi nič...... ☹ ešte aj navšteva dorazila...tak abý mi nebolo málo tepla... 😠 😠 😠 ....................ináč sme v bazene.....a mám tu sestrinu dceru..... 😵 😵 😵 tá ich dáva riadne do poriadku..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ani domov nechce.....bodaj bý......v paneláku a tu sa šantí v bazene 🙂 🙂 🙂 .......................a vý ste ako víkendovali?----------------
@katka1819 lenka má dobru pamäť 🙂 😵

leninka75
20. júl 2015

@jacka ......aspoň majú chalani parťáčku a ty si trošku vydýchneš 🙂 🙂 🙂 🙂 .......to máš blé v týchto horúčavách červená stopka ☹ ☹ ...aspoň po kolienka do vody 😉 .....
..my sme tiež mali taký light režim - skoro stále v bazéne, robila som len najnutnejšie veci ...ozaj u vás v dome je koľko st. v takýchto hicoch???

@katka1819 @jacka ...ja mám dobrý kalendár a perečko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
20. júl 2015

@leninka75 túto sobotu pooslavujeme 😀 ubytovaný sme boli v jednom rodinnom dome - taký rodinný penziónik - aj som ho sem dávala keď sme plánovali to stretko ... Privát Family - Rušin, Veľká Lomnica

leninka75
20. júl 2015

@katka1819 ..aha som to nejako prehliadla 😔 ......hlavne, že ste boli spokojní 🙂 ...ak sa môžem opýtať koľko vás vyšla noc?

katka1819
20. júl 2015

kuk trošken 😀

katka1819
20. júl 2015
leninka75
20. júl 2015

@katka1819 ..jeej 😵 😵 😵 😵 😵 ..čačané fotečky 😵 😵 😵 ...kukám, že počasíčko sa vydarilo.....ako sa vám páčilo na lanovkách?.....nemáte nikto problém vo výške? 😉

katka1819
20. júl 2015

@leninka75 výšky sa nebojíme 😀 len ja som trošku zastresovala keď sme išli na to najvyššie kde sme boli na Lomnické sedlo a začal fúkať vetrisko ...začala sa jemne kolísať lanovka myslím to sedenie .... tak som si začala spievať od strachu 😀 😀 😀 že keď si šťastný ..... 😀 😀 😀 😉

leninka75
21. júl 2015

ahojte..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@katka1819 ...ty si číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. júl 2015

ahojte.... 😝 😝 😉 😉

katka1819
21. júl 2015

Ahoooooooooooooj 😀 😎 😀

leninka75
21. júl 2015

@jacka ..a to čo takí rôzni smajlíci?? 😨 😨 😨 😨 😨

jacka
21. júl 2015

@leninka75 som na nerv s tohoto tepla....stačí dosť.....zimu sneh..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. júl 2015

@leninka75 kamže to idete na dovolenku 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre