• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
Ahojte...
Pozerám, že prázdninujete v plnom prúde...
Všetkým oslávencom dodatočne všetko nejlepšie k narodeninkám :wink:.
My sme boli týždeň u našich, Viki bol ešte týždeň u svokrovcov. V nedeľu ideme do Chorvátska. Potom pôjdeme asi všetci ku svokrovcom, potom ja s deťmi .asi zase na týždeň k naším a Vikiho ešte nasáčkujeme na týždeň ku svokrovcom.
A ani sa nenazdáme a je po prázdninách.
21. júl 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ale ideš het s tým snehom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ešte vydrž však je v kalendári leto a k tomu teplo patrí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........
.....už som písala viackrát, že do BG :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .......
..čo si varila daj tipa? :slight_smile:
21. júl 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..ahoj.........fíha ale máte pekne rozplánované prázdniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...kde do Chorvátska sa chystáte?
....nemala Lucka narodky, tuším je tiež júlová?.............prajem všetko naj naj..zdravíčko lásku šťastie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2015 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 máme to naplánované, dúfam, že to tak aj bude...
Lucka mala včera narodeninky. Ďakujeme pekne :wink:. Ty si naozaj chodiaci kalendár :grinning:.
Ideme do mesta Nin. Sú tam pieskové pláže. Je to cca 15km od Zadaru.
21. júl 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka fuj zima ....teplo a 30 teploty :slight_smile: :wink: :grinning:
21. júl 2015 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@utka ..nezabudni veľa fotiť :wink: .............tak si užite dovolenečku a šťastnú cestu!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@katka1819 ..konečne ďalšia dušička čo má rada teplo!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka......žiješ???? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
22. júl 2015 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......

@utka Lucinke všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................veru rýchlo ubehnu prázdniný....ani sa nenazdáme........si užite dovolenku ....a tešíme sa na fotočký :dizzy_face: :dizzy_face:
@katka1819 tepla už stačilo....čo je vela to je moc........ :grinning: :grinning: :wink: :wink:
@leninka75 .....bez slov.... :zipper_mouth: ...... :grinning: :grinning: :wink: ..............neviem čo variť...pomoc... :cry: :cry: :wink: :wink:
22. júl 2015 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 tý čo nekričíš že ste mali narodeniný :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....juj je mi to velmi velmi luto že že som zabudla
našej velkej slečne prajeme všetko najlepšie...vela vela zdravíčka....spokojnosti a dobrých rodičov..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. júl 2015 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....ďakujeme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ................
.........jaj to varenie...ja som včera uvarila brokolicovú polievku (baby ju volajú, že "želví bažina" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:)....a francuzáky.... :slight_smile:
22. júl 2015 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning: Dnes smer kúúúúpalisko :dizzy_face: :wink:
@jacka že stačilo :angry: :grinning: keď sa toršken ochladí hneď mi je zimáááá a nemám dobrú náladu a to krásne horúce letné počko je v roku tak málo tak treba poriadne užiť :wink: :wink: :wink: ...........................k tomu vareniu je tu taká skupina že týždenné jedálničky ja beriem odtiaľ inšpiráciu :wink:
@leninka75 ja len teplo moja ...a zimu len kvôli Vianociam znesiem :grinning: :grinning: :grinning: pretrpím :dizzy_face: a neviem sa dočkať jari a leta :wink: ............................že želví bažina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sme mali včera kapustové halušky a dnes mäsko s ryžou ..polievky nevarím ,lebo to je des do nich niečo dostať ..tak len soboty a nedele polievkujeme :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
22. júl 2015 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 joj ty náš kalendár :grinning: aj ja som zabudla na Karolínkine narodeninky ...no hanbím sa :sweat_smile: :pensive: :slight_smile: tak posielam aspoň pusku na líčko :wink: ................a čo už balíš ,balíš ??? :grinning:
22. júl 2015 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem baby...
Dúfam, že dovča bude. Dnes sa Viki zobudil s tým, že je mu zle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ináč, aj ja mám rada teplo. Lepšie by bolo pri vode. :sunglasses: Zimu vôbec nemusím.
22. júl 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som dnes varila kuracie rizoto...Ja ho robím v rúre, tak si viete predstaviť to teplo v byte naviac...
22. júl 2015 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a ďakujeme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ........................

@utka ..ako sa má Viki?.............
23. júl 2015 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.....

Podme stavat snehuliaka......:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::grinning::grin::joy:
23. júl 2015 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ako je Vikimu...lepsie.?
23. júl 2015 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... Viki našťastie už ok. Teraz ešte spí a dúfam,že bude fit.
Dnes operujú môjho ocina. Menia mu bedrový kĺb...ufff....
23. júl 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: teplooooo....

mamky, už mám správu od psycho...že detský autizmus....je mi nanič
23. júl 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ach jo......a to doživotne či s toho vyrastie.......čo ti tam ešte napisala..........ako vám je?:confused:.....neviem co na toto povedat.......držte sa:hushed::cry:
23. júl 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :pensive: :frowning2: :pensive: detský autizmus .... je mi ľúto že sa to potvrdilo ... treba o tom veľa naštudovať ...idem aj ja kuknúť čo to vlastne je ... drž sa
23. júl 2015 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.........
@katka1819 aj ja som si co to o tom precitala.......
24. júl 2015 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....................
@denisenko ,,.....fuuuu ach jo!!! :frowning2: .........držte sa!!!
24. júl 2015 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super burka...fajne sa ochladilo...na 20...st...nádhera.... :slight_smile:
24. júl 2015 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...... :sunglasses:

@denisenko .....Deniskovi prajeme všetko naj k narodeninám a posielame cmuk!!! :dizzy_face:
25. júl 2015 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@denisenko všetučko najlepšie....vela vela zdravíčka pohodičku.....posielame cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 ešteže ťa máme :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Všetko najlepšie Deniskovi k narodeninkám aj my prajeme :dizzy_face:
26. júl 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a takúto som upiekla ja môjmu 9 ročnému :grinning: že Bárt s holým zadkom :grinning: a potom mu tam pichol fontánu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bolo radosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :wink:
26. júl 2015 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

@katka1819 .....krásna je....super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2015 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....kamže si ušla.....čo máte nové?
27. júl 2015 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rááááááááááááánečko :grinning: :grinning: :grinning:

bábovka sa mi pečie v rúre ...že na želanie , raňajky - čerstvo upečená bábovečka natretá domácim jahodovým džemom a k tomu mliečko :grinning: :grinning: :grinning: mám tu bratove dvojky tak si nakázali :sweat_smile: :slight_smile: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2015 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok