Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
21. júl 2015

Ahojte...
Pozerám, že prázdninujete v plnom prúde...
Všetkým oslávencom dodatočne všetko nejlepšie k narodeninkám 😉.
My sme boli týždeň u našich, Viki bol ešte týždeň u svokrovcov. V nedeľu ideme do Chorvátska. Potom pôjdeme asi všetci ku svokrovcom, potom ja s deťmi .asi zase na týždeň k naším a Vikiho ešte nasáčkujeme na týždeň ku svokrovcom.
A ani sa nenazdáme a je po prázdninách.

leninka75
21. júl 2015

@jacka ..ale ideš het s tým snehom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ešte vydrž však je v kalendári leto a k tomu teplo patrí 😵 😵 😵 😵 ........
.....už som písala viackrát, že do BG 😉 😉 😉 😉 😉 .......
..čo si varila daj tipa? 🙂

leninka75
21. júl 2015

@utka ..ahoj.........fíha ale máte pekne rozplánované prázdniny 😵 😵 😵 😵 ...kde do Chorvátska sa chystáte?
....nemala Lucka narodky, tuším je tiež júlová?.............prajem všetko naj naj..zdravíčko lásku šťastie 😵 😵 😵 😵 😵

utka
21. júl 2015

@leninka75 máme to naplánované, dúfam, že to tak aj bude...
Lucka mala včera narodeninky. Ďakujeme pekne 😉. Ty si naozaj chodiaci kalendár 😀.
Ideme do mesta Nin. Sú tam pieskové pláže. Je to cca 15km od Zadaru.

katka1819
21. júl 2015

@jacka fuj zima ....teplo a 30 teploty 🙂 😉 😀

leninka75
22. júl 2015

ahojte!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@utka ..nezabudni veľa fotiť 😉 .............tak si užite dovolenečku a šťastnú cestu!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@katka1819 ..konečne ďalšia dušička čo má rada teplo!!! 😵 😵 😵 😵

@jacka......žiješ???? 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
22. júl 2015

ahojte......

@utka Lucinke všetko najlepšie 😵 😵 😵 ....................veru rýchlo ubehnu prázdniný....ani sa nenazdáme........si užite dovolenku ....a tešíme sa na fotočký 😵 😵
@katka1819 tepla už stačilo....čo je vela to je moc........ 😀 😀 😉 😉
@leninka75 .....bez slov.... 🤐 ...... 😀 😀 😉 ..............neviem čo variť...pomoc... 😢 😢 😉 😉

jacka
22. júl 2015

@leninka75 tý čo nekričíš že ste mali narodeniný ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....juj je mi to velmi velmi luto že že som zabudla
našej velkej slečne prajeme všetko najlepšie...vela vela zdravíčka....spokojnosti a dobrých rodičov..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
22. júl 2015

@jacka .....ďakujeme 😉 😉 😉 😉 😉 ................
.........jaj to varenie...ja som včera uvarila brokolicovú polievku (baby ju volajú, že "želví bažina" 😀 😀 😀 😀 😀)....a francuzáky.... 🙂

katka1819
22. júl 2015

Ahoooooooooooooj 😀 😎 😀 Dnes smer kúúúúpalisko 😵 😉
@jacka že stačilo 😠 😀 keď sa toršken ochladí hneď mi je zimáááá a nemám dobrú náladu a to krásne horúce letné počko je v roku tak málo tak treba poriadne užiť 😉 😉 😉 ...........................k tomu vareniu je tu taká skupina že týždenné jedálničky ja beriem odtiaľ inšpiráciu 😉
@leninka75 ja len teplo moja ...a zimu len kvôli Vianociam znesiem 😀 😀 😀 pretrpím 😵 a neviem sa dočkať jari a leta 😉 ............................že želví bažina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my sme mali včera kapustové halušky a dnes mäsko s ryžou ..polievky nevarím ,lebo to je des do nich niečo dostať ..tak len soboty a nedele polievkujeme 😅 😉 🙂

katka1819
22. júl 2015

@leninka75 joj ty náš kalendár 😀 aj ja som zabudla na Karolínkine narodeninky ...no hanbím sa 😅 😔 🙂 tak posielam aspoň pusku na líčko 😉 ................a čo už balíš ,balíš ??? 😀

utka
22. júl 2015

Ďakujem baby...
Dúfam, že dovča bude. Dnes sa Viki zobudil s tým, že je mu zle... 😝
Ináč, aj ja mám rada teplo. Lepšie by bolo pri vode. 😎 Zimu vôbec nemusím.

utka
22. júl 2015

Ja som dnes varila kuracie rizoto...Ja ho robím v rúre, tak si viete predstaviť to teplo v byte naviac...

leninka75
23. júl 2015

ahojte a ďakujeme 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ........................

@utka ..ako sa má Viki?.............

jacka
23. júl 2015

Ahojte.....

Podme stavat snehuliaka......😅😅😅😀😁😂

jacka
23. júl 2015

@utka ako je Vikimu...lepsie.?

utka
23. júl 2015

Ahojte... Viki našťastie už ok. Teraz ešte spí a dúfam,že bude fit.
Dnes operujú môjho ocina. Menia mu bedrový kĺb...ufff....

denisenko
23. júl 2015

ahojte.... 😉 teplooooo....

mamky, už mám správu od psycho...že detský autizmus....je mi nanič

jacka
23. júl 2015

@denisenko ach jo......a to doživotne či s toho vyrastie.......čo ti tam ešte napisala..........ako vám je?😕.....neviem co na toto povedat.......držte sa😯😢

katka1819
23. júl 2015

@denisenko 😔 ☹ 😔 detský autizmus .... je mi ľúto že sa to potvrdilo ... treba o tom veľa naštudovať ...idem aj ja kuknúť čo to vlastne je ... drž sa

jacka
24. júl 2015

Ahojte.........
@katka1819 aj ja som si co to o tom precitala.......

leninka75
24. júl 2015

ahojte....................
@denisenko ,,.....fuuuu ach jo!!! ☹ .........držte sa!!!

jacka
24. júl 2015

Super burka...fajne sa ochladilo...na 20...st...nádhera.... 🙂

leninka75
25. júl 2015

Ahojte...... 😎

@denisenko .....Deniskovi prajeme všetko naj k narodeninám a posielame cmuk!!! 😵

jacka
25. júl 2015

ahojte....

@denisenko všetučko najlepšie....vela vela zdravíčka pohodičku.....posielame cmuk 😵 😵
@leninka75 ešteže ťa máme 😵 😵

katka1819
26. júl 2015

@denisenko Všetko najlepšie Deniskovi k narodeninkám aj my prajeme 😵

katka1819
26. júl 2015

a takúto som upiekla ja môjmu 9 ročnému 😀 že Bárt s holým zadkom 😀 a potom mu tam pichol fontánu 😀 😀 😀 😀 to bolo radosti 😝 😅 😀 😉

jacka
27. júl 2015

ahojte......

@katka1819 .....krásna je....super 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
27. júl 2015

@denisenko ....kamže si ušla.....čo máte nové?

katka1819
28. júl 2015

Rááááááááááááánečko 😀 😀 😀

bábovka sa mi pečie v rúre ...že na želanie , raňajky - čerstvo upečená bábovečka natretá domácim jahodovým džemom a k tomu mliečko 😀 😀 😀 mám tu bratove dvojky tak si nakázali 😅 🙂 😉 😀 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre