Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. júl 2015

ahojte...

@katka1819 možem ti aj ja pridať dvoch zbojníkov???...........................nemožeš spávať cez volno..... 😀 😀 ..................včera sme už takto v lidli boli....a dnes sa nejdem zobudiť......už vidím dnešný den 😝 😀 😀 😉

katka1819
28. júl 2015

@jacka ďakujem 😉 😉 😉 sa ti ale ochladilo 😝 😝 😝 😀 na mňa až moc 😅........ale budúci týždeň zase teplučko hlásia 😉............čo porábate inak ,prázdninujete ? ................... Zuzka a Lenka sa dohodli asi a naraz vyrazili k moru .... my až o rok ... a Vy žiadna dovolenečka ? 😉 😵 🙂
@denisenko veru veru ...ako sa máte ??? si OK ?

jacka
28. júl 2015

@katka1819 to je moje...také akurát......toto už bolo až až............ale len domak sme.....cez víkend chodíme kade tade....zatial......a na dovolenku .....tažko nikde......ideme meniť strechu..... 😝 😝 😝 ...........idete niekam....či more máte doma.....ako ja....😉

jacka
28. júl 2015

moja striga sa zbláznila.....na víkend ide robiť......zabíjačku...... 🤐 🤐 🤐 🤐

jacka
28. júl 2015

@katka1819 ako dopadla bábovečka..... 😵 😵

katka1819
28. júl 2015

@jacka juuuj padla za obeť 😀 😀 😀 ....................tento rok more nie ...ideme ešte do tej Bešeňovej na 3 noci a tiež víkendové akcie 😉 ....................................tak zabíjačku 😅 si užiješ 😝 ,ale takú zabíjačkovú kapustnicu by som si veru dala ... ....ty počuj napíš mi prosím ťa kde to ty vlastne bývaš .....už si to tu niekedy dááááávno písala ,ale som zabudla 😔 a nechce sa mi to hľadať ...všetky viem kde nájdem keby náhodou som išla okolo a raz neviem čo s časom ...len teba by som nenašla ☹ dedinka nejaká ? napíš ....Ď 🙂 😉

jacka
28. júl 2015

@katka1819 no striginu stravu ani pes nežere......takže toto bý si si určite nedala ver mi........nám chýbaju ešte 4ks jaskýn.....tak to chceme len neviem neviem či to stihneme..........................počuj napíšem ti tpo do ip nemusí to celý svet vedieť 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😀 😀 😀....................teraz rozmýšla či je to niekde na mape.....ja bý som odtialto táááááááááááááááááááák rýýýýýýýýýýýýýýýýchlo ušla ako hurikán

katka1819
28. júl 2015

my sme boli v nedeľu ....kúsoček od nás je dedinka Hlboké a tam je taký mini vodopád taký výletík do prírody 😉

jacka
28. júl 2015

@katka1819 jej to je pekne..... 😵 😵 😵 chcem kuk slovenský raj...tam su krááásne vodopádý.... 😉

katka1819
28. júl 2015

@jacka my sme prešli len Demänovskú ľadovú a teraz Beliansku čo sme boli v Tatrách 😅 ..... a keď pôjdeme na ten Liptov v auguste tak by som išla pozrieť Demänovskú jaskyňu slobody ...mám v pláne Vrbické pleso a lanovkou na Chopok , možno Habakuky tam sme ešte neboli a cestou späť isto Šutovské vodopády a samozrejme kúúúpanie v Bešeňovej keď tam už budeme ubytovaný a aj Tatralandiu ....

katka1819
28. júl 2015

@jacka no ďalší dobrý tip na výlet ...Slovenský raj .... 😀 😉

katka1819
28. júl 2015

@jacka inak to nie je tak ďaleko do ku Vám od toho Liptova 😀 😀 😀 😉

jacka
28. júl 2015

@katka1819 ale čosi....sme v strede......všade blíízučko 😀 😀 ................tie vodopádý to ano.....to vrelo odporučam....... 😵 😵 habakuký......nie .....zarábaju na deťoch............máte riaden plán....už len to postíhať..... 😵

jacka
29. júl 2015

ahojte... 🙂 😉

jacka
30. júl 2015

ahojte.... 😕 🙂 😉

katka1819
31. júl 2015

@jacka 😀 😀 😀 Ahooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 nik iný sa tu tento a možno aj budúci týždeň neukáže 😅 😝 😅 😀 dovolenkárky 😉 😉 😉 a ja tiež pomenej ... deti mi nedajú posedieť pri nete 😠 😀 😉 😎 😎 😎

jacka
1. aug 2015

ahoj 🙂 🙂 🙂

ale deni može sme tam urobiť kuk 😉 😵

@katka1819 zas nás čakaju horučavýýýýýýýýýýýýýýýý 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝

katka1819
1. aug 2015

@jacka Ahooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😀 😀 😀
áno áno registrujem ... horúčavyyyy 😵 😵 😵 😝 vytiahnem nové plavečky čo som kúpila vo výpredaji 😀 😎 😀 kašlem na to že nemám modelkovskú postavu ja leto milujem a k tomu opálenú pokožku mne to strašne vonia 😅 😀 😉 ups sa to tu zvrhuje 😀 😀 😀 .......inak dúfam že tie slniečkové dni vydržia až do toho ešte ďalšieho týždňa ...bo 13 odchádzame do Bešeňovej do 16. Tak aby počko poslúchalo 😀 ...............................dnes ideme na oslavičku nášmu synovčekovi mal 1 rôčik .......................... zajtra len tak domka povaľovať ....................a vy čo chystáte ???

jacka
1. aug 2015

@katka1819 aspon niekto ma radosť z horučav.... 😉 😉 😉 ....neboj nič .....hlasia pekelne teplo na pekne dlho...... 😢 😢 😉 😉 .................tak príjemnu oslavu...................nejdeme nikam...muž šiel k strige na zabíjačku......zajtra ide robiť kolegovi....okna.....a v pondelok do práce...asi tak................ 😝 ale ja som zvýknuta na to že tu muž nie je....ked je doma aspon je chvílu s detmi 😉 😉

jacka
2. aug 2015

ahoj..... 🙂

denisenko
2. aug 2015

ahojte....kuk jedným očkom.... 🙂 boli sme na 3 dni v Podhájskej....a teray behám po pohotovosti....Simčo má strašnú zápchu a virozu...horúčku ...nespala som už 3 noci... 😝

denisenko
2. aug 2015

Jaaaaj....Pomooooc.....už mi umiera aj manžel....viroza zaludok a teplota

jacka
2. aug 2015

@denisenko zena naša ty aj žijes?............☺☺☺☺...juj tieto crevne hnudoby....fuuj...drzte sa.......ako je Simonkovi?....a Deniskovi nic........a tebe........drzte sa a rychle uzdravenie

katka1819
2. aug 2015

Dnes sme dali ďalší výletík do okolia ... máme to 10 minút autobusom od nás ... Súľov a Súľovský hrad ...som tam bola naposledy keď mal Peťko asi 4-5 rokov 😀 ..............posledné 3 fotky z roku 2010 😀 😀 😀

katka1819
2. aug 2015

@denisenko božinku zase choroby ☹ Držte sa !!! Veeeeľa veeeeeeeľa zdravíčka prajem 😉 celej rodinke 😵
Píš ako sa máte 🙂

denisenko
3. aug 2015

Dakujem zienky moje....

denisenko
3. aug 2015

@jacka ja to zvladam....musim...2kila su fuc...Denisko zatial nic,ale urcite ho to neminie....Simco...nejedol uz 3dni...teraz konecne na chvilu teplota klesla...davam cipky kazde 4 hodiny...a Petrik...typicky chlap... Na umretie...len som ho vyviedla z omylu...ze sa to da prezit....

denisenko
3. aug 2015

@katka1819 na Sulov sa chystame aj my...ked sa bude dat....je tam krasne....

jacka
3. aug 2015

ahojte....

@denisenko asi máš celkom toho dosť .....nie sa starať ešte aj o chlopa 😉 😉 ..........bodaj bý to deniska obišlo... 🙂 🙂 🙂 ...................nemožeš spávať,,?

denisenko
3. aug 2015

@jacka ...budik kazde 4 hodiny...uz sa mi nechcelo spat....po 3 prebdenych nociach som spala 4 hodiny v kuse....citim sa ako znovuzrodena... 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre