Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. aug 2015

@utka ........Vikimu dodatocne prajeme vsetko naj k 9 rocikom....cmuk!!""" 😵

utka
6. aug 2015

@jacka od utorku večera,ale včera sme boli od rana do vecera v Dunajskej Strede...tak neviem.

utka
6. aug 2015

@leninka75 ďakujeme...

jacka
7. aug 2015

ahojte... 😎 😎 😝 😉

katka1819
7. aug 2015

Ahooooooj 🙂 U nás sa bazénuje a plavárňuje od rána do večera ...50 faktor a klobúky na hlavách ,k tomu litre vody - lebo pitný režim a ja si to užíííííívam 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😉 😵

denisenko
9. aug 2015

ahojte.... 😉 kde je koniec tomu tepluuuuuuuuuuuuuu????????????????????

jacka
9. aug 2015

ahojte......
@denisenko dufam že čoskoro.......toto je na zbláznenie......pomooooc 😢 😢 😢 😝 😝 😠 😠 😠

katka1819
9. aug 2015

@jacka
@denisenko kočkyy teplo ešte bude dlhoooooo 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😉 😝 😅 podľa predpovede ešte isto celý budúci týždeň ...

katka1819
9. aug 2015

inak ahojte 😅 😅 😅 😉 😵

jacka
10. aug 2015

Ahojte....
@katka1819 ved to .....este riadny upek ......😥😰😟😓😭

denisenko
10. aug 2015

Ahojte 😉 ...vraj do konca mesiaca...Svokor ma potesil... 😝 ...Deniska zobrala včera mamina ešte na tyžden na prazdniny...hlavne Ze tam bol 3 tyzdne v juli...potom tu este mamina ostala na tyzden...ja viem,stale som jej die5a,snaži sa mi pomoct,vidi,ze to neni jednoduche...esteze ju mam 😵

jacka
10. aug 2015

@denisenko este ze ju mas a moze ti pomoct .....a urcite to aj tebe dobre padne......... 😵 😵
To si teraz potesila s tym posim.....pomoc......a mne zas v tych naj ....horucavach mrcha dosla.....asi sa zas malo potim 😝 😝 😝

Podme stavat snehuliaka..... 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2015

ahojte

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 doooooooosť

denisenko
11. aug 2015

Ahojte..
Jupiiiiii.....Simonko dostane odporucanie do normalnej skolky....tak sa tesiiiiim....a pri kazdodennej drine a uceni bude z neho normalny chlapec....ma na to velky potencial....tesim,tesim...

jacka
11. aug 2015

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..........................super super dobré správý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
11. aug 2015

@utka všetko najlepšie k meninám.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
11. aug 2015

@utka vsetucko najlepsie k meninkam 😉

denisenko
11. aug 2015

@jacka Jani,,este ani zdaleka nemame vyhrate...uvidime na prehodnoteni v 6tich rokoch

jacka
11. aug 2015

@denisenko ..neboj zvladnete to...... toto je zaciatok.....dobry....😵 😵 ......teraz sa vytešuj aspon s takejto spravy......💖💗💓....uvidis vsetko bude dobre.....drzim silno silno palceky

denisenko
11. aug 2015

@jacka
😵

utka
11. aug 2015

Ahojte...
Velmi pekne vam dakujem 😉

jacka
11. aug 2015

Uz sa zacinam roztapat......hadam by uz aj stacilo...nie... 😝

leninka75
12. aug 2015

@utka ...všetko najlepšie k meninkám prajem,hlavne pevné zdravie a kopec lásky!! 😵

jacka
12. aug 2015

ahojte 🙂

utka
12. aug 2015

@leninka75 dakujem 🙂

denisenko
12. aug 2015

ahojte.... 😉 to zas bude hiiiic 😝 😝 😝 😝

jacka
12. aug 2015

@denisenko bol veru a este bude....fnukh fnuk....

jacka
13. aug 2015

ahojte.....
včera tu hrmelo....a hrmelo.....aj pofukalo...a zase nič 😝 😝

katka1819
13. aug 2015

Ahoooooooooooooj 😀 😀 😀

my dnes frčíme do nedele do Bešeňovej - akcia bazény a tobogány zahájená 😀 😉 😎 😵 ...budem sa snažiť fotiť .... prajem pekné slniečkové dni aj Vám kočeny 🙂

katka1819
13. aug 2015

tieto šatosky som si vybrala na kamoškinu svadbu čo bude na budúci mesiac a sme pozvanýýýý 😀 😉 😵 čo poviete ...no nechcela som žiadne babkovské .... lebo keď máš veľkosť 42-44 no otras nájsť pekné šik šatičky pre mladé baby ,ale tieto majú najnovší kúsok a presne moja veľkosť mi sadli ako riťka na šerbel 😀 len nepribrať skôr dať ešte dole brušisko treba ,ale ako som začala cvičiť pravidelne 2 niekedy 3 krát za týždeň jumping tak mám to telo také pevnejšie aj brušisko a ricisko sa trochu zmenšilo 😅 😅 😅 😀 tak len vytrvať 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre