• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
ahojte...
@katka1819 krááásne.....ked Ti sedia, treba brať.....budeš peknučká :wink:
@jacka tak u nás hrmí a fúka už druhý týžden...raz spadli aj 2 kvapky....a tot vsjo......
14. aug 2015 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 jééééj to su velmi pekne šatočký..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...si ťa v nich viem predstaviť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....takže sa teším na fotočkú :dizzy_face:
14. aug 2015 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ......veru treba dážd ako sol :frowning2: :frowning2: ...sucha je zem ako beton.....a v týchto horučavách sa mi ani nechce v záhrade nič robiť :grinning: :grinning: ved ma to počka nie je to zajac :grinning: :grinning: :grinning:

idema teraz k strige sa pototiť..........posledný horucý víkend a ja sa tam idem nervačiť ..ani von ani dnu...ani nikde.....akého má poslušného sýnátora :angry: :angry: .............zavola a hned frčím a je jedno či mám niečo alebo nie.......taká som nasratá....... :angry: :angry: :angry: :angry: ......už druhý krát mi toto urobila........som konečne chcela s deťmi mimo domu niekam na kupko...................a niééééééééééé :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. aug 2015 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeee sme domaaaaaa :grinning: :wink: :grinning: Super bolo :dizzy_face:
16. aug 2015 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Haloooooooooooooo kde si... čo si... ako si ??? :grinning: :confused: :wink: :sweat_smile: :grinning:
16. aug 2015 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.....
Konecne sa ochladilo hura juchu jupi :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čafte!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................
...................to čo za hnus je vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ja chcem naspäť teploooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@katka1819...pekné šatičky si si vybrala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......nezabudni sa v nich odfotiť a ukázať sa nám :wink:

@jacka ..juj tebe muselo byť fajne u strigy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........................Peťko už ide do školy, či ešte nie??
19. aug 2015 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to čo je za počasie :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:

@leninka75 Ďakujem ...keď budú doma jasné že sa pofotím z každej strany :grinning: :grinning: :grinning: a ako bolo ako ???
19. aug 2015 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@leninka75
@katka1819 ani neviete aká som rada že je takáto zmena..........dnes som celý den behala v kartasoch natešnáááá...asi som vadná ....ale čo bolo vela to bolo moc..

@leninka75 u strigý.....som preležala celý den čo mi zle bolo s tepla.....hlava v háji žaludok na vode.....nikto ma tam nedostane........len som ležala a tieklo zo mna....v izbe 32 st.....potom chodila zdutá že som sa s nikým nebavila........a starý mi vraví že si nič nerobila..... :angry: :angry: :angry:
19. aug 2015 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tý si kde bola stratená
19. aug 2015 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka JE MI ZIMA :frowning2: :confounded: :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: smutne sa dívam na letné sandálky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja viem už bolo toho tepla moc ale toto je naozaj kosa na leto už zase :pensive: :confused: :sweat_smile:
19. aug 2015 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..................to čo, že 10 st.!!!?????? :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................

@katka1819.....hneď by som išla niekam za teplom .................

@jacka ....fuuu to teda!!!.........si si teda užila a ešte aj mužove blbé reči :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ......čo s tou školou Peťko ide???
20. aug 2015 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 @jacka ...juj moje zlaté na dovči bolo supiš no čo vám poviem......teplučké more, výborné jedlo, úžasný výhľad n amore z izby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.................bol to taký stereotip jedlo + more + jedlo+ bazén + more+ jedlo+večerný program..............ale poviem vám potrebovala som to ako soľ!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.......urobili sme si aj výlet loďou do Nesebaru, potom zasa sme boli v aquaparku .....hotel na BG pomery by som povedala nadštandard :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.........................niekdy sa prepracujem aj k fotkám len neviem kedy, možno aj zajtra lebo potom tu zasa nastane chaos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
............a to, že som bola stratená skôr namočená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..............celé dni v bazéne, teda víkendy..... pracovné dni som sa parila v robote a potom rýchlo šup zasyčať do vody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.... na nezaplatenie ten náš bazénik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....no a dnes mám bojovú úlohu nájsť ubytko v Poprade alebo v Spišskej Sobote...muž má zasa z práce auto s plnou nádržou na víkend :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:.....pôvodne sme chceli ísť na Donovaly a do BB, ale nakoniec to bude Spiš.......no a budúce 2 týždne mám dovolenku lebo svokrovci idú do Grécka......
20. aug 2015 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
@leninka75 nie nejde do skoly.....ani by nesiel tiez by dostal odkald:relaxed::relaxed:
20. aug 2015 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj my sme boli v nesebare.....zaujmave mestecko..
20. aug 2015 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...len kontrolná otázka :wink: .....Peťko bude mať 6?..... neviem prečo ale stále som si myslela, že už bude školák..asi preto keď sme sa bavili o tvojej robote :wink:
........vieš čo Nesebar by si už nespoznala :frowning2:.................keď sme tam boli 1x cca 10 rokov dozadu, tak to mestečko malo svoju atmošku..nebolo preplnené....a teraz obchod vedľa obchodu a kopec ľudí do toho :frowning2:....
20. aug 2015 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teplooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: huráááááááááááááááá :dizzy_face:
20. aug 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Aj ja som nešťastná z tohoto počasia a zimy :frowning2:. Sme u našich a nikam sa nedá ísť :frowning2:...
20. aug 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka ....milá naša oslávenkyňa....k tvojmu sviatku ti prajem pevné zdravie (hlavne nervy :wink: )......veľa šťastia, radosti a splnených prianí!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2015 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooooj :slight_smile: Slniečkooooooooooooooooooooo :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:

@jacka aj ja sa pripájam Všetko najlepšie k meninkám prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
@jacka krásny meninový den a všetko len to najlepšie Ti prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2015 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte....nestiham ako vzdy....ale v kalendari mi pri dnesnom dni kricia vykricniky...aby som nezabudla... @jacka Jani,vsetko len to najlepsie Ti prajeme,nech Ti zdravie sluzi k spokojnosti a Tvoji chlapi robia len radost....cmuk od mojich mužov
21. aug 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte
Dakujem kraaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........sme boli v jaskyni.... :grinning: ..belianskej......neskoro sme prisli dlha cesta..........davam jej taky priemer :sweat_smile: ......deti odpadli z cerstveho vzduchu..... :grinning: :grinning: a ja asi idem tiez :grinning:
21. aug 2015 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.............................. :wink:

@jacka ...ako si oslávila meniny? :slight_smile:
24. aug 2015 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...
@letty86 kde si stratená.....
@leninka75 ani neviem celý den sme boli fuč.....

to len mne sa zdá že tieto práááázdniný ušli ako voda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :wink:
24. aug 2015 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....žiaden darček nebol? :wink:
..........veru prázdniny ušli ako voda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......keď si predstavím zasa ten kolotoč, tak mi je beeeeeeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .................niečo si už kupovala do školy/škôlky?
24. aug 2015 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
blbne mi PC...na nervýýýýýýýýý som už z neho...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2015 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2015 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile:

@leninka75 nedávame si darček.....len kvietok nejaká čokoláda.......nechýba mi darček ...... :wink:..............ešte som nič nekupovala.....zoznam do nemá tak len papuče.....a ostatok to sa postupne urobí.... a už máte dačo nakupené
25. aug 2015 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......
to čo zase hlásia sa teplo.......zlý vtip :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
26. aug 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok