Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. sep 2015

@utka všetko najlepšie k včerajším narodeninám vela vela láský a pohodičku.....

jacka
3. sep 2015

@letty86 všetko najlepšie k dnešným narodeninám......vela zdravíčka.....štastia...láský..nech sa splní všetko po čom tužiš 😵 😵 😵 😵

utka
3. sep 2015

Ahojte...
@letty86 všetko najlepšie k narodeninkám!
@jacka ďakujem veľmi pekne!
Tak včerajší deň v škole dopadol dobre. Dúfam, že sa Vikimu bude aj naďalej páčiť...

jacka
3. sep 2015

@utka určite bude spokojný..... 🙂

kupacia sezona uspešne ukončená......... 😀 😀 😀 deti sa ešte bláznili......špliechali........pokial bola voda 😀 😀 😀

denisenko
4. sep 2015

ahojte.... 😉 mužííík mi konečne doniesol notebook...tak som tu jedným očkom.... 😉
u nás školka čistý des...Simonko tam chodí len na jednu hodinu a aj to so mnou....chodí tam rád...lenže.....všetky deti plačú, revú a vrieskajú...aj pani učiteľka vravela že za 30 rokov praxe sa s takou triedou nestretla....a Simonkovi ten vresk strašne vadí...stále si zakrýva uška a je z toho nešťastný.....neviem, či to vobec pojde....

denisenko
4. sep 2015

@utka @letty ešte raz všetúúúčko najlepšie k narodeninám 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
4. sep 2015

mamky....ja už som z toho nášho systému na nefrvy úúúplne...včera ste videli správy?... kuknite si toto.... http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/7600 a tam 28:35 minúta.... Denisko hned videl že to je o Simčovi...a ja som sa tešila, že normálne pojde s PAS do školy...ale pokiaľ sa nezmení legislatíva, tak asi nie 😝 😝 😝 😝 😝 😝 zas som prerevala celý večer.....

utka
4. sep 2015

@denisenko spoznala som sa vďaka bubbe s jednou pani,ktorej syn chodil do skoly tam,kde zacal chodit Viki. A az od nej som sa dozvedela, ze ten chlapec ma aspergerov syndrom. Takze nebud smutna. Aj Simco sa moze s touto diagnozou dostat do skoly pre mimoriadne nadane deti...ak budes chciet,napisem ti jej meno. Je na FB.

denisenko
4. sep 2015

@utka dakujem....to ešte uvidíme....on je šikovný...na to, čo ho baví...ale jemu aspergera zatial nediagnostikovali....vraj poruchy autistického spektra..ale konkrétne až v 6 tich rokoch....

jacka
7. sep 2015

ahojte.......
@denisenko ako v školke,,,,,,?

letty86
7. sep 2015

ahojte 🙂 dakujem vám za milé blahozelania 😵
@jacka tak som strucna a jasna 😅
@denisenko ten odkaz mi už neukazuje to aktualne, aj som presla par dni a nejak sa k tomu neviem prepracovat

jacka
7. sep 2015

@letty86 ahoj stratená..ako sa máte.. 😵

letty86
7. sep 2015

@jacka dobre, mali sme fajn prázdniny, nič také nové, vy sa ako máte?

jacka
7. sep 2015

@letty86 aj u nas všetko postarom 🙂 ...............akurát že ešte pred týždnom sme boli v bazene....a dnes to vyzera na čiapku 😝

letty86
7. sep 2015

@jacka u nás prsalo cez víkend, teraz máme 😎

jacka
7. sep 2015

@letty86 tu len v sobotu.....ale nie vela padlo...........aj tu je tak .,....slnko oblak....vietor...

jacka
7. sep 2015

@letty86 detom sa chce chodit do školky a školy?

letty86
7. sep 2015

@jacka matko sa celkom tesil, ale spat sa mu nechce,cez prazdniny nechcel spat na obed, ale on je spacik, tak hadam to dá v školke 🙂 vikinke sa do skoly nechcelo, vie ze uenie ju caka 😀
matko ako? petkovi sa chcelo do skolky?

utka
7. sep 2015

Ahojte...
Ja som nestastna z takehoto pocasia. Chcem leto, teplo 35°C. 😎

denisenko
7. sep 2015

ahojte... 😉 najskor mi odíde PC a teraz 3 dni nešiel net....modem na dovolenke asi...jááááááj...na infarkt

leninka75
8. sep 2015

no čafte cicuče-micuše, ako sa tu máte???? 😉 😉 😉 😉

@katka1819......blahoželám ku práci!!! 🙂.................je to pre vás všetkých riadna zmena..doteraz maminka všetko zabezpečila jajaj poznáme 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

..................asi budem za divnú, ale mne sa aj BA ZOO aj Tropicarium celkom páčili 🙂 .........pokiaľ človek silou-mocou nehľadá chyby je to OK 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
8. sep 2015

@denisenko ...čítam, že u vás sa vo veľkom dovolenkuje 😀 😀 😀 😀 😀 ...len tuším tie nesprávne veci sú na dovči 😀 😀 😀 😀 😀 ........................držím palce so Simonkom!!!!! ..................

leninka75
8. sep 2015

....dievčatá máte v škôlkach krúžky???? ...................... 😨

jacka
8. sep 2015

@leninka75 žena kde si..... 😅 😕 😕 😕

jacka
8. sep 2015

@leninka75 ja som peťka nedala do žiadneho kružku.......tvoja Laurikna chodí už do školký?..........................maťko má už vo štvrtok združenie....ach už to začína....kukať sa na tu krepu učku 😠 😠

jacka
8. sep 2015

@denisenko no tak tebe za ide karta.......... 🤐 ☹ 😉 😉 ............................takže ešte raz ako simonko v školke:::??

jacka
8. sep 2015

@letty86 Maťko v pohode........až na to že im učka zaveslila na nos že tretí ročník je velmi tažký........tak dnes tam nechcel......a to sa prvý den učia.............kupila som mu zošit....464......prišel včera vraj mu učka povedala že má zlý ...že mal mať 444.....no a k tomu asi niet čo dodať...... 😝 ...........peťko chce v školke prespávať...tak čakám na riaden rozvrh a uvídem čo a ako.......je zo svojim s tými čo prišli do ich triedý sa nechce hrať.... 😀 😀 😀 vraj su maličký 😀 😀 😀 😀 ...............................ako sa máš....čo zdravie poslucha 🙂

leninka75
8. sep 2015

@jacka ..tu som aha!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............však vidím, že som vám stráááááááááááááááášne chýbala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ........................
.............svokrovci boli v Grécku, tak som dovolenkovala a dávala som do poriadku domácnosť.....v tých hycoch sa mi moc nechcelo upratovať len nutné veci...lepšie bolo v bazéne 😵 😵 😵 😵 😵 😵
.................my sme už mali včera rodičko v škôlke 😅 😅 😅 😅...............strata času 😖...............no jo začali sme chodiť do škôlky....minulý týždeň OK s úsmevom....a včera už išla s babkou a plakala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...som zvedavá čo bude dnes..................
............takže u vás s učkou nič nové 😠 😠 😠 😠 ......zmena k lepšiemu nehrozí 😝
.............Karolínka má opäť novú triednu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .......................

letty86
8. sep 2015

ahojte 🙂
@leninka75 no konečne aj ty si tu......ináč vnímam to rovnako, ked tu nie som, jedine @jacka si na mna spomenie a aj deni , obcas 😉 ....v skolke nemáme kruzky a viki tiež novu ucku má
@jacka zdravie...dá sa ...este mám toho helikobaktera, ale uz je to lepšie

leninka75
8. sep 2015

@letty86 ....no ahoj ahoj!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................v septembri koníkovaniu tiež moc nedám lebo ma čakajú služobky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....tak sa aspoň teraz trošku pripomeniem 😀 😀 😀 😀 😀..................
................na krúžky sa pýtam, že či je to bežné aby už škôlkari mali krúžky...máme v škôlke novú učku Janku, má Laurinku...inak je to veľmi sympatická mladá žienka.....no a chcela aby zaviesť nejaké krúžky...len zatiaľ nepovedala aké.........
...................vy ste mali aké leto????......takmer celé u svokry??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre