Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
8. sep 2015

@leninka75 a kruzky bude viest ona, ucitelka? u nás boli kruzky angličtina, to chodila jedna pani a raz tanec, tam chodila viki, tiez tam chodila učit ich kocka z tanecnej skoly
v juli dva tyzdne u svokry a v auguste 3 tyzdne...mali sme sa dobre 🙂

utka
8. sep 2015

Ahojte...my máme dnes rodičko. Mal ísť muž, ale ten pregrcal celú noc, tak som musela aj ráno zaviesť Vikiho do školy ja a aj po neho pôjdem a aj na rodičko pôjdem ja...Ale tak autom je to ok. Horšie je busom. Pre neho ideme z domu o 14:45 a vrátime sa domov on16:30. Ja som bola dnes aj na odbery na hematológii po troch mesiacoch a mala som 157tis.doštičiek, čo už je v norme. Tak sa teším. Už len vyhnúť sa tej pliage, čo má drahý a bude to super!

jacka
9. sep 2015

ahojte.,.......
dobrá zima...že 3 st..... 😕 😕

jacka
9. sep 2015

@letty86 .....Maťulka prajem ti od srdiečka všetko najlepšie.... 😵 😵 😵 😵 ..................

jacka
9. sep 2015

@leninka75 bodaj mal aj MAťko novu triednu...... ☹ 😉 .............no čo s tým neurobím nič......to vieš ked niekto nemá niekoho rác ten druhý sa može aj na uši postaviť....už to neznemí 😝

jacka
9. sep 2015

@utka juj aká je už veliká......... 😵 😵 😵 super že zdravie poslucha 🙂 😉 ..........................dufam že vás ta hnusnoba obišla.....a nič vám nie je

jacka
9. sep 2015

@denisenko ...ako sa máte,,,????

letty86
9. sep 2015

ahojte 🙂
@jacka dakujem 😵 😵

leninka75
9. sep 2015

ahojte......nejako od rána nestíham 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..............

@letty86 ....milá naša Maťka prajem ti všetko najlepšie k meninám hlavne poslušné zdravíčko a veľa veľa lásky a radosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......
..vôbec neviem ako to majú s tými krúžkami naplánované 😕 😕 😕 😕 ...necháme sa prekvapiť 🙂

leninka75
9. sep 2015

@utka ...no teda ty už máš teda veľkú slečnu 😵 😵 😵 😵 ......o rok tu budeš už tiež diskutovať o škôlke 😉 😉 😉 😉 😉 .....či ako plánujete?

leninka75
9. sep 2015

@jacka .....nesťažuj sa na zimu 😉 😉 😉 😉 ........................dá sa zmeniť škola 😉 😉 😉 😉 😉 .....................ako sa vám páčilo v Dierach?.....fotos nebudú?..

jacka
9. sep 2015

@leninka75 no nejaký velký šok s tým počasím.....nie,?.......v dierach no ludí ako v tescu vo výpredajoch......príšerne vela.......ale ináč...krááásne protredie....nádhera 😵 😵 😵 😵 ...... 🙂 budu foto.... 🙂

denisenko
9. sep 2015

ahojte... 😉
@leninka75 krúžky? zatiaľ len ZUŠ výtvarný, ale v škole až od oktobra...uvidíme, čo bude 🙂
@jacka ako vškolke?...des...des...des.... neverím tomu, že to zvládne...odmieta robiť čokolvek, ruší deti a napr. dnes...celú hodinu behal dokola, vrieskal a do každého vrážal hlava nehlava...doma sa hrá aj sám, je zlatý, ale v školke je ako odtrhnutý z reťaze doslova

on sa tam teší....viem to...neplače, pekne sa vyzuje, najde si skrinku...povie, že ide sa hrať s detičkami, tam pozdraví a slušné chovanie tým skončilo.....ale zas začal pozerať zo zvláštneho uhla, citovať Mickeyho klubík a točiť sa dokola...tak už viem, že je v strese.....pokým je v pohode, tak to nerobí.... už ani sama neviem, ako by som mu pomohla.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
9. sep 2015

@letty86 Martinka..krásny meninový..nie moc usmoklený deň Ti prajeme 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
9. sep 2015

@jacka my sme mali áááááž 5 stupnov ráno...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 boli sme odprevadiť Denka do školy, po ceste na záhradu, lebo chodíme krmiť micky na záhrade a videla som deti ísť do školy len v tričku..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...tááák to už je moc aj na mna....

denisenko
9. sep 2015

@utka Zuzi super, super...žeby to druhé tehotenstvo pomohlo? 😕 😵

utka
9. sep 2015

Baby ďakujem...
No veru takto o rok uz budem zarezavat v praci...este mam 30 dni dovolenky, to je tak cely august a este neviem co v septembri,kym si Lucka zvykne v skolke...

leninka75
10. sep 2015

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............juj konečne je 😎 ...síce trošku chladno ale svieti 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka ...čo boli v dierach výpredaje??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................vy ste už kadečo pochodili tento rok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....len ma stále štve, že chodíte tak blízko ku nám a nikdy sa neozveš 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😢 😢 😢

leninka75
10. sep 2015

@denisenko ...fuuuu teda Ivka...ani neviem čo by ťa povzbudilo ☹ ☹ ☹ .....moc vám držím palce, aby ste to ustáli.......

denisenko
10. sep 2015

@leninka75 ani ja nemám slov.....hádam z toho vyrastieme..... 😖

letty86
10. sep 2015

ahojte 🙂
@denisenko a psycholička vám tu skolku odporucala, ze nech to skusi? Musí to byť zátaž pre deticky, nové prostredie, bez mamy, necudo ze aj Simonko....nie je "dobré", neviem násjt správny výraz, respektíve, ci by bolo o.k. ak by reagoval uplne v pohode na skolku....vies ako to myslim

denisenko
11. sep 2015

ahojte 😉 😉 😉
@letty86 ..on dostal odporučanie do normálnej školky....lenže....to si predstav, že dáš dvojročné dieťa do školky...asi tak to vyzerá...robí si čo chce, ako chce a kedy chce......a je mu jedno, že deti sa učia, tancuju, spievajú, kreslia...hocičo..on sa ide pohrať, tak sa hrá....alebo robí bordel...ale aspon začal toplerovať to, že sú tam aj iné deti, nielen on..

jacka
11. sep 2015

Ahojte.....

jacka
11. sep 2015

@denisenko jèèda....teda ani nechcem vedieť čo prežívaš.......kolko si už schudla..... ☹ ........Denisko ako v škole?

jacka
11. sep 2015

@leninka75 vediet ze tam bude pol slovenska pojdem do inych "dier" 😀 😀 ..........nabuduce sa polepsim a ozvem sa 🙂 ......ako idete vikendovat?

jacka
11. sep 2015

@letty86 😵 😵

katka1819
11. sep 2015

Ahoooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 Žijem 😀 keby to tu niekoho zaujímalo 😝 😀 Som v jenom kole ... zvykáme si na pracujúcu mamu 😅 všetci .... Matulo a Peťko v škôlke a družine stále do 15.30-16.00 ja stále v práci ... jeden deň prvá 05.20-14.00 zmena , druhý deň medzismena 😀 že od 8 - 16.30 a potom poobedná od 12.00-20.00 teda veseléééééé .... už som sa zaučila v pokladni aj na predajni ...takže ide mi to lepšie a bude to ešte lepšie tak o mesiac ... 😀 😀 😀

denisenko
12. sep 2015

ahojte.... 🙂 juuuujky....máme slniečko..... 😵 😵 😵 😵
@katka1819 no pekne....šáák si zvykaj od začiatku, né???? ...kto chodí pre Maťula ked máš poobednu?
@jacka 😀 😀 😀 😀 schudla..len trošku.....asi kilo....ked není z čoho, nechudnem 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie..ja to dobieham Milkou, dezertami a tááák...strášne mi ide sladké..... 😕 😕 😕 😀 😀 😀

denisenko
12. sep 2015

Taka mala "utrapena selfie" 😀

jacka
12. sep 2015

Ahojte...
@denisenko ved to by som bola zvedava z coho ty chudnes... ☹ ........tak to ja na sladke nie som.......a ked som v strese tak mi nic neberie...potom to klobaska a slaninka dobehne 😀 .........a k tej selfie sa nejdem vyjadrovat 😀 😉 .....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre