• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@katka1819 tak ty uz riadne zarezavas.....a ako tp chalani beru?
12. sep 2015 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....konečne zasa teplé ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@katka1819 ..síce nerobím poobednú, ale úplne ťa chápem ako si musíte všetci zvykať a nájsť nejaký systém :wink: ......ty si šikulka takže to zvládnete :slight_smile: ....držte sa :slight_smile:
14. sep 2015 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...aaaale tak pracovne oddychovo sme víkendili.....zemiaky išli von, vyhádzala som staré jahody a v nedeľu sme boli v ZOO..... a vy ako cez víkend? :slight_smile:
14. sep 2015 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............................. nemám slov....
14. sep 2015 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
@leninka75 ...slniečko vyšlo...teplúčko je...hned je svet krajší, že?.... :grinning: :grinning: :grinning:

a aj mužík sa mi včera doma ukázal...no čo viac si možem priať? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a už idem...ako povedal Simčo.....detičkami hrááááť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že zas niečo rozbije.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2015 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@leninka75 boli sme v bb na jarmoku :slight_smile: ....v nedelu sme čo to porobili a víkend je fuuuuč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................teplo je len ten vetrisko fučí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko tak i uži to hranie........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....som rada že máš lepšie náladičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. sep 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...vieš ako fučíííí u nás?....veru, lepšiu...mužík mi spravil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2015 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...vieš čo ani ho už ani nikam neposielaj :slight_smile: :slight_smile: :wink: :dizzy_face: ...........................tak taký vetrisko si nechaj :grinning:
14. sep 2015 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....aké teplúčko ráno...juj sa vytešujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2015 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,..,.....
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veru veru ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................škoda že to ten vetrisko kazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2015 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......ráno ešte nefúkalo....a teraz som si všimla až keď som si prečítala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......taká som zahĺbená do papierovania, že si nevšímam nič okolo....
16. sep 2015 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2015 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....
@leninka75 tešíš sa že :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2015 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
Aj ja sa teším zo slniečka :sunglasses: , len ten vetrisko...hmmmm :frowning2:
17. sep 2015 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte....
18. sep 2015 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...tak hlásim šťastný návrat zo služobky v Bulharsku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........juj tam majú ešte leto :sunglasses: ......
...ako sa máte???......čo nové??....
21. sep 2015 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.....
@leninka75 tu nic noveho......tu sa blizi jesen :dizzy_face: :wink: ...chapes :slight_smile: :wink:
21. sep 2015 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krásne studené ránko prajem!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
22. sep 2015 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ................ako pokračujete v škôlke a škole? :slight_smile:
22. sep 2015 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@leninka75 aj včera bola kosa......ale aspon slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .................Maťko stupil na klinec......ale fajnovo...skoro si nohu prepichol celu........to bolo v nedelu..tak som mu dala laliu v liehu.......večre v repiku močil......aj rano.....a ked včera prišiel zo školy tak aj ten vrch z nohy .....mu opuchol..... :sweat_smile: ...už som sa videla u dr.....a do rano mu to zmizlo.....ale ešte som mu nohu do školy previazala tou laliu a ráno ešte v repiku.......tak dufam že to už bude ok.............................inač škola......pubera...nechce sa mu učiť...... :angry: :angry: ......................a Peťko ten nechce domov ......
a vy sa ako máte čo noveho...... :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2015 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 zajtra už jesen... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tešíš sa :wink: :wink: :wink: :wink:
22. sep 2015 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....no pekne!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....to ti ani nejdem lajkovať............brrrr............kolegyňa tiež mala tak nohu napichnutú a jej a tetanovku pichli.......a majú veľa učenia??....lebo Lilka sa ani teraz nejako extrémne moc neučí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:..............
...........nové??....ani neviem, tak nejako sa to zasa všetko moc rýchlo rozbehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....Lolka začala ráno ešte doma plakávať, ale povedala mi, že vraj sa potom v škôlke upokojí.....trápi ma to lebo prvé tri dni keď som ja s ňou chodila bolo všetko OK....ale ako začala so svokrou tak plakáva :cry: :cry: :cry: :cry:....
.................no jo jeseň :frowning2:.....poznáš ma ja radšej leto :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:....................
...............nebude vadiť keď už dnes zablahoželám Peťkovi??? :wink: :wink: :wink: :wink:...zajtra ráno totiž cestujem do Tatier na 3-dňovú konferenciu a neviem ako sa dostanem k netu
............taaaakže trošku popredu, ale Peťkovi prajem všetko krásne, pevné zdravie a kopec radosti v živote a posielame obrovskú pusinku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2015 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujeme.....pusinka odovzdana...... :dizzy_face:
Aj tebe Lenka nasa prajeme len to naj naj naj.......aby to zdravicko sluzilo.....ostane pride aj samo :dizzy_face: :dizzy_face: ...dobre oslav......

Tatry ...velmi pekne je tam..... :slight_smile:
22. sep 2015 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile:
23. sep 2015 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@jacka Peťkovi prajeme všetko len to najlepšie...
23. sep 2015 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co sa skoly tyka,Viki si celkom dobre zvykol. Aj kamosov si nasiel. Vatupne pisomky z matiky,sloviny a diktat napisal za B. Vcera z matiky z 5 minutovky mal A-. Tak som rada...akurat sme ho nestihli prihlasit na kruzok Lego a PC,lebo sme nevedeli,ze sa to zapisuje od pondelka...a samozrejme poobede to uz bolo obsadene. Katastrofa je poobede,ked idem s Luckou busom,elektrickou po neho...trva mi to od domu po dom hodinu aj tristvrte :frowning2:
23. sep 2015 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 všetko najlepšie k narodeninkám :wink: !!!
23. sep 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Petulko všššeeetttkoo najkrajšie k narodeninam, vela zdravia, radosti a spokojnosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 krásne narodninky, vela lasky, zdravia, spokojnosti a rodinnej pohody :dizzy_face: :dizzy_face: krásne osláv :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2015 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Všetkým oslávencom aj ja prajem Všeeeeeeetko len to naj :slight_smile:
23. sep 2015 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My sme tiež trošken oslavovali včera .... tento týždeň mám prvú zmenu tak je to v pohode ... aj deti si užijem :slight_smile: ...............chystáme sa na svadbu teraz cez víkend .... inak nič novééééé ...kto príde na nákup do Tempa v Bytči hodíme reč :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok