Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. okt 2015

@jacka mne sa strasne paci ten napad s pretacajucimi ocami.....dame tip? ....nooooo.....simonko je tiez rusivy moment....co uz

leninka75
12. okt 2015

ahojte..... 🙂 🙂 🙂 🙂 .....konečne doma, ale roboty vyše hlavy 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. okt 2015

@leninka75 ahooooj...... 😉

denisenko
12. okt 2015

moji dvaja frajeri.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
12. okt 2015

@denisenko feši obaja 😉 🙂 😵 😀

katka1819
12. okt 2015

a Ahooooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 u nás všetko v rámci odtáľ potáľ OK 😵 😀 😉

denisenko
12. okt 2015

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jááááj moja.....u nás sme už dávno odtááááľľ...potááááááľ...zrušili....to vieš, ten šengen...bez hranic 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
13. okt 2015

@leninka75 ta vidíííííííím 😀 😀 😀 😉

katka1819
13. okt 2015

Rááááááááááááááááánečko 😵 😵 😵 a už aj frčííííím papa 😝 😉 😀

leninka75
13. okt 2015

Ahojte................ 😉

@denisenko ...a to som si myslela, že len u nás ten čas letí ako splašený! ☹ ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝....rastú ti doma fešní chlapi 😵 😵 😵 😵 😵.............tretí sa nechcel fotiť? 😉

@letty86......ako sa máte?......novinky? 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka......u vás to ako ide???.....čo nové? 🙂

@katka1819 ...ako v práci? 😉

@utka....ako deti, ste zdraví?? 🙂

jacka
13. okt 2015

ahojte.....
@denisenko no zlatý su čo dodat 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵
@leninka75 nič ...všetko po starom.......vonku sa prechádza depka......tak dufam že sa tu nestaví 😠 😠 ....ty ako v robotke?........baby posluchaju......ako v skole a v školke?

leninka75
14. okt 2015

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

@jacka ...o depke ani nehovor 😝 😝 😝 😝 😝 ......stále kukám kedy už vykukne 😎 😎 😎 😎 ...a ništ ☹ ☹ ☹ ☹ .....v robote frmol ako vždy......moc sa teším, že Lilka z veľkej písomky z matiky konečne dostala jednotku 😵 😵 😵 😵 ....zvyčajne sa jej tie veľké podarí zbabrať, že si zle prečíta zadanie....tak som teraz rada, že snáď, snáď to už pôjde 🙂...a tiež z veľkej písomky zo slovenčiny dostala jednotku s hviezdičkou 😵 😵 😵 😵 😵 😵........no a Lolka začala chodiť v škôlke na krúžok moderných tancov, tak som zvedavá ako sa to vyvinie do budúcnosti........

....takú mám otázočku 😔...už rozmýšľate nad vianočnými darčekmi???......nejako to začína byť čoraz horšie niečo vymyslieť 😝....

jacka
14. okt 2015

ahojte....

@leninka75 aj moj včera doniesol dve jedničky z pisomiek..... 😀 😀 😀 😀 ........čo som tiež v šoku lebo si tak isto zle prečíta zadanie a potom je to cele na prd...vravím mu aj dva krat si to prečítaj....a on nemám čas 😠 😠 😠 ...........................ju darčeky ani nespomínaj čím dalej tým sa horšie kupuje....... 😢 😢 😢 😝 😝 😝 .....................Lolke sa páči tancovanie?....a celý den je v školke?.......

denisenko
14. okt 2015

ahojte..... 😉 😉 😉 😉 😉 čo to, čo to?????...darčeky?????? ja sa nad tým nejako moc netrápim..pár užitočných vecí, niečo čo napíše a hotovo...... 😀 😀 😀 😀 nááááhodou..ja už mám...dáždniček pre seba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a Simčovi Mickey Mouse obliečky....a už som skončila.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. okt 2015

ahojte..............pršííííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .................

@jacka ...som rada, že nie som sama s vianočným rozmýšľaním 🙂...............Lolka je tanečným nadšená 😵...učí Karolínku 😀 .....a ja tajne dúfam, že aj Karolínka dostane chuť na nejaký krúžok 😉 ........Lolka je v škôlke len na poldňa......

jacka
15. okt 2015

ahojte....

juj nechce sa mi ani rozmýšlať 😖

@leninka75 Karolinka nechodi na žiaden kružok?.............................akurat mi Maťko rano vravel že či si už može pisať na vianoce.......tak to aby som kupila kilo papiera...... 😀 😀 😀 ...jasne papier vela znesie 😀 😀 😀

leninka75
15. okt 2015

@jacka ..jasne, že nechodí, knedľa domáca 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....................to máš dobré tvoji aspoň napíšu..ale keď som sa už na narodky Karolínky pýtala čo by ju potešilo tak, že ona nevie 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
15. okt 2015

@jacka ..blbé je, že mňa sa nikto neopýta čo by ma potešilo a ja mám v tomto úplne jasno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. okt 2015

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 no daj..... 😀 😀 😀 😀 😀........................sa tu pučim smiechom až slzy v očiach

jacka
15. okt 2015

@leninka75 napis jeziskovi 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. okt 2015

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...to nemôžem prezradiť, potom sa mi to nesplní 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
................ble zaspávam...... obed + počo na prd = posteľ (aspoň teraz u mňa by bodla) 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
15. okt 2015

@leninka75 ale mne možeš...nikomu nepoviem 😀 😀 😉 😉

leninka75
16. okt 2015

ahojte........konečne piatok...nejako sa mi tento týždeň vliekol 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
16. okt 2015

ahojte....
@leninka75 aj mne.....neskutočne.....to asi preto že celý týžden prší 😝 😝 ..................rano MAťko hovorí...mamííííí mame písomkou s priro......vyskušaj ma... 😕 😕 😅 😅 😅 😠 😠 😠 .........som myslela že dostane 😠 😠 😠 tak 6,50 som ho ešte skušala 😲 🙄

leninka75
16. okt 2015

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....dôležité je, že si spomenul 😉 😉 😉 😉 ...................ale porazilo by ma 😠 .......inak toto nemám rada skúšať prírodovedu a vlastivedu, lebo v podstate ani neviem čo....naši sa zvyčajne rozprávajú na nejakú tému a v tých učebniciach toho moc nie je 😝 😝 😝 😝

leninka75
16. okt 2015

@jacka .... toto https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/trestny-cin-skutocnej-lasky-2/
si čítala????? 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😖 😖 😠 😠

jacka
16. okt 2015

@leninka75 ach joj ..... 😝 😝 😝

no ta prirodoveda...........to je o ničim....... 😝 😝 😝 ......napíšu si do zosita jednu vetu z celeho co sa učia..... 😠 😠 😠 😠 😠 ....ale matka to bavi....ešte že........bo vlastiveda to je veda....moj zlatý prišiel s plačom že ho skušala že nevie kde je sever....dostal 2..... 😕 😕

katka1819
19. okt 2015

Ahoooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

katka1819
19. okt 2015

Dnes mám voľno konečne sa mi zdá že som v tej jednote stále ...to robia tie poobedné zmeny 😔 ...a Matulko je doma so mnou je ukašlanýýý chudiatko tak pamyconujeme a trifedujeme a vitamínujeme a čajíkujeme 😝 a Dnes máme oslavu kto uhádne prečo kto a začo ...kde je naša kalendárová supe pamäť 😉 😀 @leninka75 pracovne ja viem pracovne 😅

jacka
19. okt 2015

ahojte.....

@katka1819 no predpokladám že .........mladší ma narodeniny???........či sa mýlim....................prečo dávaš hádanku hned v pondelok rano ha 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉
každopádne........všetko najlepšie...vela vela zdravíčka ...pohodičky.....posielame cmuk 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre