Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2015

ahojte.,.....

nejak mrrtvo je tu... ☹ 😒

jacka
30. okt 2015

@denisenko neviem či aj Siminko ma menina.....ale ak hej tak všetko najlepšie..... 😵 😵 😵 😵 ..ako sa máte?

leninka75
1. nov 2015

@denisenko.....vsetko najlepsie meninovym oslavencom a posielame cmukiny 😵

jacka
1. nov 2015

@denisenko vsetko najlepsie Deniskovi k dnesnym krasnym meninam....posielame cmuk 😵

jacka
2. nov 2015

ahojte

leninka75
2. nov 2015

ahojte..................to čo zasa je urobené s koňom??............ 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
3. nov 2015

ahojte............................. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
3. nov 2015

ahojte....

@leninka75 na nervy co urobili.....sa tu nejdem vysomarit 😝
ako sa máte?

leninka75
3. nov 2015

@jacka ..ani nehovor 😝 ....mám pocit, že sa toto tu chce podobať na FB 😝 😝 😝 😝 😝 .......joj moja rýchlo sa máme......v sobotu som sa vrátila z Paríža....krásne mesto 😵 😵 😵 😵 😵 .........a v pondelok som sa dozvedela, že ešte asi bude jeden výjazd 😝 😝 😝 .....a to som si myslela, že Parížom som to ukončila........a inak sa vytešujem zo slniečka aj keď je kosa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵....................a vy ako, čo máte nové??? 🙂

jacka
3. nov 2015

@leninka75 veru rýchlo letí čas........... 😝 ......................tak si sa zalubila do Paríža 😵 😵 😵 ...............to ešte tohoto roku pojdeš?.............radšej nech je takto vonku ....ako dážd a sychravo..........nove ...asi nič...stále dookola 😝 .....Peťulo bude mať vo štvrtok vystupenie......pre starých rodičov....tak sa teší že prídem 😵 .......Maťko ...ani neviem......povedala by som že je v puberte ale to asi skoro celkom 😝 😀 😀 😀...........a baby ako v skole a skolke...?....

leninka75
4. nov 2015

ahoooooooooojte!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .................nejaká som zakapatá....škriabe ma v krku a zateká mi nos 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ................................

.......................................v Paríži sa mi zdalo tak pokojnejšie oproti Milánu...a to je Paríž oveľa väčšie mesto 🙂 🙂 🙂 🙂 .....len je tam draho....napr. káva od 2,50 E vyššie a to je len malé pikolo 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 ..................
......aj u nás je to stále taký kolotoč 😝 😝 😝 😝 😝 ...už aby boli Vianoce 😵 😵 😵 😵 😵 ......teším sa 🙂 🙂 🙂 ....Karolínka začala lepšie písať päťminútovky...zvyčajne sa ponáhľala, aby bola prvá na úkor kvality 😀 😀 😀 😀 😀 ..................ale slovina a hlavne odpisy to je stále rovnaké ...v dvoch odpísaných slovách 3 chyby 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅.......
......Peťko bude recitovať? 😵

jacka
4. nov 2015

ahoj


@leninka75 to aj u nas s tým odpisovaním tak funguje............... 😠 😠 ....ale ked diktujem tak tolko chýb neurobí.... 😝 ..........................budu mať progrma...len Peťko partizan nič nechce povedať vraj to bude prekavapko...ach jááj
tak tam trochen inac zije cenovo ako tu ☹ ☹ ☹ .......tiež si šla n týžden?......................................aj tu sme všetci soplavý.........najprv Maťko ale ten to schytal cez prázdniny.......potom Peťko......a ja .......a muža to zas obíde ako vždy........aj som nejaka unavena...furt by som spala 😒 😉 🙂

leninka75
4. nov 2015

@jacka ....presne aj u nás sú diktáty OK 😉 ..........................bola som 4 dni a čo sa nám stalo??!!..prišli sme na hotel, vonku už tma, cudzie mesto a recepčná, že máte zrušené ubytovanie 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐 🤐 .............a teraz, že čo...ani brániť sme sa nevedeli z toho šoku.... našli sme potom nový hotel, ale poviem ti nebolo mi všetko jedno ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖 😖 😖
.........Laurinka už tiež bola 2x sopľavá odkedy začala chodiť do škôlky ☹ .....a včera sa mi nejako Karolínka nezdala..bola moc kľudná, ani do Laurinky nezapárala, tak neviem čo bude....

jacka
4. nov 2015

@leninka75 to sa ani mne nepaci ked je jeden kludný to nevesi nic dobre...... 😔
teda to ste musieli riadne šok prežiť........ved to že človek nevie čo v tej rýchlosti povie urobí..........hlavne že ste si niečo našli.....teda....moje nervy

leninka75
4. nov 2015

@jacka ..............brrr tak sa mi už nič nechce a ešte ma čaká jedno cviko 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .....a večer kamoška žehlička 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
5. nov 2015

ahojte.............................. 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
5. nov 2015

ahoj

@leninka75 požehlila si... 🙂 ........ako dnes v praci...chce sa 😉

letty86
5. nov 2015

ahojte 🙂
@leninka75 Laurinke dodatočne všeeeetko len to najkrajšie k narodeninkám, nech je zdravá, šťastná vesela 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 my sme konečne včera oslavili s mamkou a bratom 😀 boli aj oni chorí, tak az teraz vyslo 🙂
@jacka ahoooj 😵

to ostatné baby majú bobríka mlčanlivosti, či ako 😕

jacka
5. nov 2015

@letty86 ahooooj stratená 😵 😵 😵

jacka
5. nov 2015

@letty86 no daj daco 😵 😵

letty86
5. nov 2015

@jacka idem okna umývať 😅 máme slniečko 🙂 som sa prisla psychicky pripraviť 😀

jacka
5. nov 2015

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
až slzy v ociach

letty86
5. nov 2015

@jacka tebe sa smeje, ale ja musim makať 😀 kebyze nepoviem muzovi ze dnes umyjem okna, tak sa na to dnes vytoto, ale sluby su sluby 😀 😅 😝

jacka
5. nov 2015

@letty86 tak treba ich dodržiavať 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 neboj to mas rýchlo 🙂 ..kolko okien ta čaka?

letty86
5. nov 2015

@jacka už tu nie som 🙂 😀 málo 😉 v detskej, spalni a na chodbe... len som dnes skapatá 😀 včera som veeeala upratovala, tak dnes sa mi nechce...ale ja ked zacne, uz je dobre 😉
urobim neskor kuk 🙂

leninka75
5. nov 2015

@jacka ..no jasné žehlila som u muž vykotený pred telkou ani ho nehlo aspoň riady upratať 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....................
..................je mi na figu z toho prechladnutia, tak sa mi tak celkovo nechce 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
5. nov 2015

@letty86 ...ahooooj pracovitá žienka!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂...ďakujem za prianie 😵 😵 😵 😵 😵...........................ako sa máte???.............

denisenko
5. nov 2015

ahojte.... 😉 nemala som doma notebook, PC ešte stále u brata, tak som tu ani nečuchla.... 😖 dakujem všetkým za blahoželania 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 máme sa...no..bolo už aj lepšie....ale mohlo by byť aj horšie, tak sa nesťažujem 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. nov 2015

ahojte.....kde ste všetky??? 😨 😨 😨 😨 😨

......Lolka má zasa nejakú škôlkarsku virózu a ja som skončila na atb 😝 😝 😝 .....v piatok sme mali tour de doktori 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....

@denisenko ..... " máme sa...no..bolo už aj lepšie....ale mohlo by byť aj horšie, tak sa nesťažujem" toto si prosím vysvetliť 😕 ......ako sa teda máte? ...

jacka
9. nov 2015

ahojte.....

@leninka75 to ti dakujem za taku tour......... ☹ ......co vam je.......len vy dve či sa ešte niekto pridal?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre