• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
@jacka ......pre istotu som bola s Lolkou, keďže sa jej opakujú prechladnutia či ako to nazvať....Dr. sa usmiala a že máme vydržať...................a o sebe som písala....
9. nov 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: :wink: :wink:
@leninka75 ....to asi tak, že už druhý mesiac bojujeme so všetkými možnými školkárskymi bacilmi...ja a Simonko...stále sople, sople, sople....donekonečna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale našťastie žiadne teplotz ani zápaly tak to je ešte celkom dobre.....
9. nov 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..jo jo...že vydržať...presne toto som mala na mysli.....o nerv.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Denisko v škole ani nehovorím....nechce sa mu učiť....doslova ho musím do všetkého kopať....výsledky sú potom dobré, lenže tie nervy s tou jeho pubertou...všetko vie, všade bol...on sa nič nemusí učiť a podobne....nejako sa ťažko zmieruje s tým, že násobenie a delenie vyššími číslami sa jednoducho musí naučiť....
9. nov 2015 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a vy sa ako máte???
9. nov 2015 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ......to mas doma lazaret----.........to solárne slnko nemáte?.....ja na neho nedam dopustiť....... :sunglasses: .................my sme akurát po chorobe........najhoršie mame za sebou už len dozvuky.....Peťkovi ide stolicka ale fajn do krvi ani jest nechce čo boli...........MAťko tiež v puberte...ide ma sibnut..........neviem či ho biť ci tresty či čo...už mam pocit že sa nevprace do kože :angry: :angry: :angry: ..................................Simonko chodí do skolky či ho nechávas doma?
9. nov 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak len vydržte....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........
9. nov 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....................
@denisenko .....presne si to vystihla sople donekonečna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...najviac ma štve, že 5 rokov mám decko zdravé jak repu.....keď hocikto z nás ochorel všetko ustála a teraz bum každý druhý týždeň :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................................

@denisenko @jacka....nechcem strašiť, ale toto čo prežívame so staršími teraz sa bude len zhoršovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ......my sme naposledy v sobotu mastili prdelku varechou...a teraz je taký pokoj v chalupe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....len do kedy nám to vydrží :confused:
10. nov 2015 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
@jacka @leninka75 ach joooo......tá puberta..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani tresty, ani zákazy....nič nepomáha... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: so Simonkom chodíme do školky...dnes aj tomu zašibkávalo..... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nebol jediný...asi je niečo vo vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to solárko nemáme...ale neviem si predstaviť, ako by som Simča na také niečo donutila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: on je veľmi TVRDÝ oriešok....kokosák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2015 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.................

@denisenko......na ako dlho chodíte do škôlky?....v tej Bánovej ste už boli?
11. nov 2015 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ahoooooooooooooooooooooojte :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2015 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte-----

@denisenko to verim tiež som ich nešla dostať na "slnko"...ale vzali sme si knižky ..hračky a tak ..zabaviť :wink: :wink: ......................to som aj ja zvedko ci ste boli v Banovej :slight_smile: ...................................mojim zašibkava od pondelka........ale aj mne cakam mrchu tak si idem aj sama sebe na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
@leninka75 vy ako chorobky?
11. nov 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .....ahoj pracujúca žena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ako sa máte? :wink:

@jacka ......ani sa nepýtaj :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...mne je už celkom dobre...ale Lolka sa ide ukašlať :frowning2: .....a hlavne v noci...spí skoro posediačky...stále sa zošuchuje....čiže ju každú chvíľku treba napraviť......des tieto choroby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................
......mne je tak dobre na grc z toho čo sa začína diať u nás v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2015 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......ako tvojim fešákom zašibkáva??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...daj nech viem, že nie len moje sú čertiská :sweat_smile:
11. nov 2015 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :wink:
@jacka
@leninka75 v Banovej sme ešte neboli....čakám, kým bude mať Petrík čas.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do školky chodíme na 2 hodinky...spolu...už si všetci všimli, že Simonko sa polepšil vo vzťahu k deťom, dokonca sa prekoná a osloví aj pani učiteľku, ked niečo chce...ale to ho tam musím poslať ja....dneska deťom spieval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2015 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...................

@denisenko ...tak, ale to sú príjemné správy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:........napreduje, zlepšuje sa, pomaličky, ale ide to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...držím Vám palce!!!................Peťo má ešte prácu na poli?
12. nov 2015 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@denisenko jééééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super........vidis vsetko chce cas.......paradička... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to sa aj dobre číta.........

@leninka75 moja podla mna máš to zašibkavnia aj doma... :wink: :wink: :wink: aspon trochu :grinning: :grinning: :wink: :wink: ...ved potom by nuda bola........nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2015 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
13. nov 2015 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcence
Mám velku novinku, konecne mám prácu :slight_smile: :slight_smile: okrem nej aj stres, lebo to som ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: caka ma vela ucenia, pracujem v jednom call centre a majú toho kopec čo musim vediet....tak mi drzte pace, nech to zvladam :slight_smile:
15. nov 2015 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...

@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jeeej super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......tak nestresuj dobre bude......:slight_smile:
16. nov 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...............

@letty86 ...parádna správička!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...teším sa a držím ti palce!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...niekedy nám napíš viac o novej práci :wink:
16. nov 2015 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile:
18. nov 2015 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.............komu už lezie krkom toto hnusné počasie? hore ruku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

...čo máte nové dievčatá?......
18. nov 2015 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 u nás :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
boli sme vo vazeckej a stanišovskej jaskyni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......ta stanišovksa super výklad.....................sme prišli domov a rovno ma odvalilo...len spať ....Peťko siel dnes do divadla......Maťko ani neviem...bol na iboborovi........teraz sa chysta na všedka vedka.........a idu nam robit strechu....dnes prisli skridele :grinning: :grinning: ......tak teraz sa ty pochval.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako v praci...čo muž a deti.......a ako to vyzera s darčekami na sviakty...
moja teraz ma napadlo..............vy ste mali druheho narodeniny...............tak to aby som sa rovno skrtkovala až do australie....................juuj velmi ma mrzi.......tak všetko najlepšie...vela zdravička a spokojnosti nech sa jej v skolke paci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......Laurinke posielame obrovsku pusinku..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@leninka75
@jacka dakujem, cez vikend budem mat cas, tak co to napisem :wink:
18. nov 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@jacka ......ešte stále jaskyňujete??? :wink: :wink: :wink: :wink: ...mne sa páčili obe jaskyne a oveľa viac ako demänovská :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....fíha ste sa riadne rozbehli s tou chalupou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......budete robiť aj tie podkrovné izby pre decká?....
..........no čo sa ti pochválim?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....zasa ma začalo bolieť hrdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....Lolka je ešte doma, doliečuje sa..Karolínka, no škoda reči, drzá, papuľnatá...asi to poznáš ....ale v škole našťastie všetko OK...zdá sa, že zmena triednej im prospela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....s mužom sa najlepšie porozprávame ráno a poobede cestou z a do práce.............
.....darčeky....pomóc!!!......Lolka ešte v pohode, ale Karolínke sa zle kupuje....oblečko pre baby už mám...ešte niečo z Dráčika....a vôbec neviem čo babkám a dedkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ty si ako na tom s darčekmi?
......no díki za prianie! :wink:
19. nov 2015 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .....už sa teším!!!! :wink:
19. nov 2015 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@leninka75 no mrzi ma to že hlava derava.....a ešte to mam aj zapisane o to horšie je to somnou

poznam, aj Maťko sa v spravani prekonava........... :angry: :angry: :angry: .............len dufam že to Petko nechyti od neho bo ma šibne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................................tebe sa vracia choroba?....čo si dávas?..............................................juj neviem čo s darčekami......ach jooj :pensive:
19. nov 2015 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.................leje a leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ..vieš čo?....obávam sa, že to správanie je nákazlivé :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....som povedala, že sa od nich odsťahujem a vrátim sa keď ich to prejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

.....len si kloktám peroxidom a cumlem dorytricin.......nemáš nejaký iný tip????

.....už si niečo deťom na vianoce kúpila?
20. nov 2015 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj....

@leninka75 tu neleje ale tma ako vecer o 4tej....... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............no vidis a ja som im povedala že oni pojdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: .....................no ja detom len tamtum striekam ten roztok prelievam a to................juj este som nic nekupila :frowning2: ....vobec netusím :sweat_smile: ...............co idete cez víkend robit?
20. nov 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok