• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

7. decembra 2016 
@jacka ........cez víkend sa budeme len tak povaľovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....potrebujem zvesiť jesennú výzdobu.....musíme ísť nastrihať tuju na adventný veniec...chcem si urobiť rozpis čo na pečenie.....a už nevieme čo sa mi ešte bude chcieť......jaaaaj a ešte sa budem hrať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............a vy máte nejaké plány??? :slight_smile:
20. nov 2015 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.................no tak decko išlo do škôlky..dúúúúúfam, že už potiahne do vianoc.....

..kde ste všetky???
23. nov 2015 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahoj..
@leninka75 ja som tu len nestiham...robia strechu tak pokial sa zohrame :grinning: :wink: ..
Dufam ze potiahnete ...uz to klope na dvere .........a darceky v obchode...ach joooo
23. nov 2015 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahoj....
24. nov 2015 o 06:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte................

@jacka .... no česť práci moja!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......aspoň je na čo pozerať???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............myslím chlopov pokrývačov :wink: :wink: :wink: :wink: ....................kedy plánuješ nákupy???
24. nov 2015 o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
...inak dievčatá mesiac do vianoc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2015 o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ano aj mužovi som to vrvavela....a vieš co mi povedla....že pozerať možem :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2015 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 juj nákupy....netuším ani nevim co.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......Maťko chcel kompas aj s mapou......ato sa postara muž....ale ešte cosi bude treba...... :pensive:
24. nov 2015 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
neznasam robiť palacinky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. nov 2015 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ......no vidíš máš to oficiálne dovolené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........a je teda na čo pozerať? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .......
....fíha kompas??? ......páči sa mi, že chce takú praktickú vec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............hračky ho už nebavia?.....a čo Peťko aké má tajné priania? :slight_smile: ....
.......prečo nerada robíš palacinky?....trhajú sa ti ???
24. nov 2015 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 nooo da sa pozerat....ale pre mna celkom mladucky :grinning: :grinning: :grinning: .....kedze budem mat pomalicky 4krize na chrbte :grinning: :grinning: ....fakt len na kuk :grinning: :grinning: .......ale aspon mam s kym kecnut v tejto pustatine :grinning: :grinning: ...............................ale bavia...ich hracky...len staciiii maju ich ako v draciku......dostnu od dvoch starych rod..........juj no petko to je opica...chce to co matko..ach :wink: ..tvoje si uz napisali?coby chceli....
24. nov 2015 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 to cesto na palacinky je divne....ked hned urobim take redsie tak sa trhaju potom to cesto ku koncu zhustne......tak preto ich neznasam robit ....ale chalani lubia ......potesili sa :dizzy_face:
24. nov 2015 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte............že aký mráz, brrrr!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ..kašli na vek, to je len číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................však aj u nás je to čistý Dráčik...už by som sa niektorých hračiek aj rada zbavila...ale ako nahodím túto tému, tak sa zrazu hrajú so všetkým čo doma máme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
.....jasné baby už museli napísať, aby sme vedeli čo kúpiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........
......to robí tá bezlepkáčska múka??? :fearful:
25. nov 2015 o 07:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka1819 ..milá naša oslávenkyňa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...všecícko najlepšie ti prajem, aby si bola spokojná, šťastná, prachatá a všetko čo si želáš!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2015 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.....
@leninka75 ....aj tu kosa riadna......a vyzera to na dlhsie kedže vonku je hmla.....ach :frowning2: :frowning2: ................ano ano aj u nas to tak........zrazu sa hraju zo všetkým :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................neviem ci je to tou mukou......či čím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................a vy dvaja čo na vianoce..... :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2015 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katka1819 všetko najlepšie........vela vela zdravícka ...nech sa ti v praci paci.....a deti s mužom nech posluchaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2015 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
AHOJTE....................... :slight_smile: ......už sa pomaličky ale isto zvíkendieva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

......my na vianoce??....nooooo čo si kto kúpi to bude mať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...a vy, čo plánuješ mužovi?
26. nov 2015 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj....
@leninka75 ...my mame strechu..........ale inac to tiez tak funguje... :grinning: :wink:
26. nov 2015 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 chystame sa k strige tak nech to ide do sobotu pomaličky..... :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2015 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi takto sa tu mam.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2015 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
26. nov 2015 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a ahojteeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: neni kedyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink: :grinning:
26. nov 2015 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: ja dnes zacinam az pred jednou, ale koncim o 9tej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka riadny pracovny ruch :slight_smile: budete to mat krasne, také slnko zaziarilo z tyh fotiek
@leninka75 mne este nedochadza, ze budu vianoce...tento rok som total pribrzdena pri tejto teme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...deticky si uz polepili hracky z drácika :slight_smile:
26. nov 2015 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 ahooooooj
no to dufam......už aby to bolo hotovo.....bo ma picne.......včera ma celý den hlava bolela......a len tu buchali trieskali...som mala pocit že to robia po mojej hlave..... :frowning2: ......este am aj deti jedovali....ach.....den blbec............................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........to budeš dlho v robte....ani s detmi asi nestihnes........a daleko to mas?
26. nov 2015 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte..................

@jacka ................tak to je teda riadny ježiško!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..ako dlho vám to budú robiť?....a budete teda robiť aj tie podkrovné izby?
.............juj striga :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dúfam, že ti to tam rýchlo ubehne :wink: ...........zdá sa mi to, alebo ste tam fakt už dlhšie neboli??

@katka1819 ....len makaj a pekne zvyšuje HDP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@letty86 .....pracuješ na smeny????......držkaj sa!!
27. nov 2015 o 07:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoooj....

@leninka75 no si viem aj nieco lepšie predstaviť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...taku dovolenku pri mory kde nebudem nič robiť..... :grinning: :grinning: :grinning: ..alebo niečo ako welnes......ked budem skromna :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ...............vraj 3 t.....budu robiť už su tu týžden....a ano budu aj izbičky.......dve......taka otvorena obyvka .......zo schodami....a kupelna s weckom :slight_smile: ...........neviem či pojdeme k strige .....nejak niečo splietam že mam kuk výlet na sobotu tak som v pomykove :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: ..............dááávno sme neboli..rboil hore podlahu......a ked urobia strechu tak zas nepojdeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dufam :confused:
vy ako cez víkend.......niekam sa chystate.?
27. nov 2015 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .....no to dosť dlho robia :fearful: ....ale budete to mať čačanučké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............to aby som ťa už fakt prišla pozrieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .................
.....................vieš čo, po celom pracovnom týždni som rada, že som doma a nikam nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:........chcem v nedeľu s babami piecť medovníčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............a máme v rodine Milanov, tak ideme na oslavu :wink:
27. nov 2015 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...pekný víkend dievčatá ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. nov 2015 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte
@jacka mam robotu blízko, busom asi 8 minut
@leninka75 robím sice 8ky, ale na smeny....robia aj cez vikendy a všetky sviatky....ja zatial len osmicky cez tyzden

pekný víkend....u nás pocasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: prsi
28. nov 2015 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte..............

@letty86 ...to chce u vás teraz tvrdú logistiku...manžel služby ty v podstate tiež...ako to riešite?

@jacka ...žiješ???? :wink:
30. nov 2015 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok