• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
Aaaaaahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2016 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj....
@utka fiha to je riadne dlhy........vcera sa este riadne neucili ...dens im to zacne a v piatok pisomku s aj.......a pomalicky pribudnu dalsie...........to ake skusky z coho budu mat.?
12. jan 2016 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ako sa mate?
12. jan 2016 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
@jacka skúšky zo SJ a sloh, matematika, AJ a ešte niečo také všeobecné...
Zajtra majú polročnú z AJ prvú časť a pozajtra druhú časť. Je toho veľa naraz.
12. jan 2016 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...............

@jacka ..ani sa nepýtaj!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........Lolka nechce chodiť do škôlky, takže ráno revy, pred spaním vyjednávanie a revy....ja som nejaká zachorená, takže super začiatok roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..........a vy ako, čo máte nové??
13. jan 2016 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .....ani nehovor o písomkách!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...ja som permanentne nasrdená, že stále len nejaké písomky a pred polrokom a koncom roka sa to celé ešte zhusťuje :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ........decko má 4 strany žiackej známok, ale asi to stále nestačí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .....
13. jan 2016 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny caute ... aj u nas sa zacina s pisomkami ... Petko sa velmi zhorsil v skole od kedy som zacala chodit do prace ... poobedne smeny ,soboty a nedele v praci urobili svoje a Peto je lajdak v uceni keby ho nedonutime ani ulohy si neurobi .. a to ani nehovorim o uceni z pamati ... zajtra mame rodicko tak sa vobec netesim teda ... dnes mam volno v praci... idem do PB vybrat saty 30.1 ideme plesat .... Matulino je certovidlo ... v skolke v pohode ... mame problem s pocikavanim v spanku ... ale snad to rychlo prejde.... Hlavne ze sme inak zdravy :slight_smile:
13. jan 2016 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oooooozaj nejdete niekto v nedelu do Tatier na Hrebienok ideme pozriet ladove kralovstvo ...sochy a stavby z ladu ... dufam ze sa dovtedy neroztopia ... vidime sa tam :grinning:
13. jan 2016 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@utka fuha to mate co robit.......ale Viki je sikula ....ten to zvladne.... :wink: :dizzy_face:
@leninka75 no to MAťko tolko znamok nema.....len ten pristup ...ja nemusim ja to viem :angry: :angry: :angry: ma ide sibnut s toho :angry: :angry: :angry: ...............juj tieto place rano...ach ach........ :frowning2: sme si aj my užili......nezavidm ti to....a čo tak zrazu ved rada chodila...... :frowning2:

@katka1819 mas to vesele aj ty.......to pocikanie nerieš...to sa upravi.......len ta skola ..no skoda :frowning2: :frowning2: ....že nie je este niekto na neho taký prísnejsi...... :frowning2:
13. jan 2016 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Viki tiez vždy povie, že to vie, to je ľahké...a keď sa ho na to opýtam, tak to naozaj vie :grinning:. Slovinu napisal na A-, diktát na A. Matiky sa nebojím. Najhoršoa je ale anglina. Tu už berú také veci, o akých na starej škole ani nechyrujú...mal čo robiť, aby to dobral a dohnal spolužiakov. Ešteže muž vie dobre anglicky.
13. jan 2016 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 to pocikávanie bolo aj pred tým, či až teraz v škôlke? Či skôr doma v noci? Lucka už nemá cca 3mesiace plienky, ani na spinkanie. Ešte sa nepocikala, tak preto ma zaujíma, či to nie je nástupom do škôlky.
@leninka75 tak sa len lieč moja :wink:. Viktor má tiež veľa známok, ale nie na 4 strany...to má teda dosť...
13. jan 2016 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nie nie to nebude škôlkou to aj doma sa mu stane nie vždy ale často ...do týždňa aj 3-4 krát ... keby som ho nedala v noci cikať tak to pustí do periny :pensive: neviem čo stým ... tak si dávam budík na 1-2 hodku v noci a prenesiem ho na záchod sa vycikať ... keď sa mi stalo že som zaspala tak že ma budík nezobudil alebo som ho proste vypla a spala som ďalej :sweat_smile: tak bol pocikaný .... snáď ho to prejde časom aj v škôlke sa mu to stane- tam sme sa dohodli že piť mu dajú okolo 11 a potom až keď sa zobudí o 14 lebo keď sa napil pred spánkom tak sa aj pocikal vždy ... nechcem ho ťahať po lekároch ... uvidím ak ho to neprejde budem musieť však ísť :pensive:
13. jan 2016 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru školu som len ja držala v pozore keď som bola doma len 1-2 nosil domov teraz 3-4 a anglina hrúza samé 4 pomaly :rolling_eyes: nemá sa sním kto učiť ... moja mama anglinu nevie a muž aj trochu áno len sa mu zla s ním keď máme aj Matula a to je živel dieťa ... jeho treba zabaviť aby sa Peťko mohol v pokoji učiť napísať úlohy a tak ... mamu spomínam preto lebo my bývame vedľa seba a mám to tak dohodnuté pokiaľ sa cíti dobre ( lebo má silnú cukrovku a býva jej často zle ) tak sa učí s Peťkom ona slovina matika čítanie v pohode ale na angličtinu nám hneď povedala že o sa s ním nebude učiť ... ešte tak ruštinu lebo tú vie ešte zo školy perfektne ....som neverila minule skúšala naše dvojičky tie majú teraz ruštinu v škole ako konverzovala a čítala s nimi po rusky.... ja som sa učila v škole len nemčinu a tiež angličtinu neviem ani ťuk ...teda keď sa učí Peťko ja sním :sweat_smile: ................som rozmýšľala že sa dám na angličtinu inak bude ku nám chodiť jedna kočka ktorá takto učí angličtinu a chodí aj na výšku ... samozrejme budeme jej platiť ...ale inak to nevidím ja tú anglickú gramatiku nechápem .... a tááááááák už aj tak bolo že odídem z práce kvôli tej škole a Peťovi ....snáď sa to tiež upraví len škoda že práve teraz mu to ide tak zle keď tretí ročník je najťažší ..prelomový ...
13. jan 2016 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 mam kamosku, ktorej dcera sa dlho v spanku pocikavala. Aj bola s tym u dr. Vraj do 5.rokov dozrieva ten "instonkt".
13. jan 2016 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :wink:

@utka ...dík zuzi! :slight_smile: ...........Viki je šikulko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to je super, že majú takú anglinu......nech sa len učí, v dnešnej dobe je nutné vedieť aspoň jeden cudzí jazyk......
....počuj zuzi akurát ma to včera neviem prečo napadlo...tebe končí tento rok materská??

@katka1819 ...juj teda máte toho teda požehnane!!!....moja sestra si občas v spánku cvrkla ešte ja na základke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............vždy mala aj má tvrdý spánok ...takže neboj aj Maťulovi sa to upraví :wink: ...
14. jan 2016 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .............to u nás detto!!!.....opýtam sa Karolínky pred písomkou a ty sa nemusíš učiť? :fearful: .....odpoveď nie, načo ja to viem!!! ...............šľak ma ide trafiť :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...........ale poviem si však známky nosí dobré, tak hádam ma nešiali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........
....juj Lolka, ja neviem kde je chyba :frowning2: ......doma plače, vyjednáva, ale v škôlke je v pohode......žeby mala problém s odchodom z domu a s rozlúčením sa??...fakt neviem :fearful: .......
14. jan 2016 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..som zvedavá čo povieš na ten ľadový dóm....kolega hovoril, že nič moc......
14. jan 2016 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 však jasné, jazyk musí. Tuším budú mať na 8-ročnom gympli ešte jeden...
Nooo, veru. Končí mi materská. 20.7.bude mať Lucka 3 roky. Ešte mám 34,5 dňa dovolenky. Tak mi to vychádza do 8.9. No a ešte potom budem potrebovať týždeň nejaké sexi voľno,lebo v škôlke majú 2 týždne na aklimatizovanie...no uvidím. Hlavne dúfam, že mi ju vezmú...
14. jan 2016 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, počuli ste včera v správach tú aféru s MUDr. Marcelom Brennerom. Je to náš známy lekár. Keď niečo bolo deťom, stále sme za ním chodili. Ja neverím tomu, že by niečo také bola pravda :frowning2:. Nechápem to...
14. jan 2016 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@utka pocula som.....ostala som v soku s toho.........myslis že to nie je pravda?......lebo ak je tak je to hrozne :frowning2: .............................este si nedaval prihalsku do školky?.......a do prace ta vezmu?to nejak rýchlo uletelo..... :frowning2: ..... :wink: ............moji ani jeden nebol na aklimatizovanie....Maťko ten v poho ....rad chodil..Peťko plakaval..a teraz nechce domov :grinning: :grinning:
@leninka75 ved to že nosia dobre znamky....ale aj tak.....nikdy nevie co ho može v škole prekvapiť......a dnes maju pisomku z aj.......vraim mu kukni si.....nie on nepotrebuje..tak som knihu ja vybrala...vedel všetko.......ale prečitať si to može trochu pamat oprašiť nie?......................čo idete robiť cez víkend?
@katka1819 je to škoda že to takto je ako je v tej škole......celkom nic moc..................to pocikavanie vobec nerieš.........zatial este može :wink: :wink: :wink: ............a vobec ho nebud na vycikane...prečo ho budiš nechaj ho spinať......večer mu nedavaj tolko piť.....proste povieš o 18 a dosť nedostaneš a uvidíš že to prejde....a možno je len prechladnutý..... :wink:

nooo tak tu sa kalamita nekonala padlo až 2cm snehu....a do toho poprsalo.......tak clapkanica že až :angry: :angry:
15. jan 2016 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a z Lolkou si o tom kecala že co sa deje?....
15. jan 2016 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.......som čakala, že ráno neotvoríme dvere na chalupe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a vonku ništ len také ako cukrom posypané :slight_smile:

@jacka ..tí naši starší si môžu ruky podať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Lilka to isté jak cez kopirák....včera som jej aj testy na nete vyhľadala a vedela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...bodaj by im to vydržalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....Lolka mi povie, že jej je smutno za mnou, za babkou.....cez víkend muž chce rezať drevo a inak nič také.....a vy?

@utka...moje obe išli tiež do škôlky na ostro....ale však uvidíš ako to bude Lucka znášať :slight_smile:....a vrátiš sa do starej práce? ...

@jacka @utka .... s tým lekárom sa mi to zdá nejaká blbosť....
15. jan 2016 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
@jacka
@leninka75 vratim sa do starej prace. Prihlaska do skolky sa dsva v marci. A u nas je tak,ze prvy tyzden do 9-tej, druhý do 12-tej a potom uz na cely den..
@jacka no neviem,ako je to s tym primarom...ale on je super clovek, vyborny odbornik...tal neviem. Ale vsak clovek nikdy nevie, co sa v kom skryva...
15. jan 2016 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...trošku nám prituhlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...aký ste mali víkend? :slight_smile:
18. jan 2016 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahooj....no malinko.....este teraz je - 11 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ---ale :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: tak bezne.....nic extra........mna zas hlava boli..........ach... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............ty sa pochvál ako ste víkendovali... :slight_smile: ....rezali ste drevo? :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2016 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................a čo to máš stále s tou boľavou hlavou? :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......nejako často ťa bolieva...............hej hej chlapi sa bavili skoro celú sobotu.....a my baby len tak doma...poznáš to varenie, upratovanie a vyhrievali sme sa pri krbe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........neviem sa rozbehnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...išla som neskoro spať, tak som teraz spomalená, ale že na minimum :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ešte robíš osobnú šoférku? :wink:
18. jan 2016 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme boli cez víkend u našich. Maminka bude mať narodeniny, tak sme trošku oslavovali. Robila som slanú tortu. Len neviem zdobiť :frowning2:
18. jan 2016 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :slight_smile:

@utka ...čo by si nevedela, však vyzerá fajne, dala by som si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...z čoho je to vnútro?

@jacka ..... :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
19. jan 2016 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@utka vyzera dobre.....s coho si ju robila?

@leninka75 tu som.....trosku nam pritiahlo :grinning: :grinning: :grinning: .....ale pokial bude slniecko....nevadi.... :wink: .------............a hlava boli.....poobede prešla....v noci zas......sa len dopujem.... :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............opuchnuta som ako po flame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....Peťko mal isť zo skolkou na korculko.....ale kedže lad je vonku a tam veelka zima tak len v piatok.....a taaak sa tešil..........MAťko ma dnes rodičko.....ide muz.....sa boji že ho asi zbijm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2016 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......ach jo!! :frowning2: .....a nemala by si ísť k Dr.? :confused: ..........
.....strechu už máte hotovú?....
19. jan 2016 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok