• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
leni aký výdatný šalátik si dnes mala?????

však Simonku kope Sabínka :grinning: .............princezná keď je hladná,tak stále povie, že ju už kope Sabínka :grinning: a to jej tam cigáni vyhrávajú :grinning: :grinning: :grinning:

joj,veru jacka,veľa sa rozčulujem.............ale keď na to mám dovod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....furt sa musí niečo doserkať............nič nevychádza tak ako má :angry: ..............aj toto teraz...........keby nebolo tej kravy kravskej,tak sa rozčulovať nemusím..........a teraz ju musím naháňať Boh vie kde :angry: ..........nakoniec ešte do Polska za ňou pojdem :angry:
29. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja krowky prinesieš ani??, :grinning: :grinning: :grinning: ................dnes som mala kuracie mäsko s brokolicou a syrom + zemiaky + šalát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to fakt???????? :confused: .............tak si sa aj najedla :slight_smile: ......som čakala že si mala len nejaký šalátik :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni len si rob srandu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale však,keď už tam budem,čo by som nepriniesla :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si uložiť dieťa do hajan :slight_smile: ....síce protestuje,ale má smolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...........ráno skoro vstávala,tak ja nebudem podvečer počúvať ten piskot a mrnčanie :wink:
29. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ulož, ak treba aj privaľ!!! :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tie krowky aj sem..mnam :grinning: :grinning:

pod aj moje uložit...ked videl čo na neho chystám tak fujázd preč a už ho ani nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni no...konečne niečo aj jedlé :wink:
29. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj,som si trošku schrupla :slight_smile:záviďte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........Simi spinká,tak nech potiahne aspoň do tretej :slight_smile:
29. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nezávidím ja som mala pohár červeného!!! :grinning: :grinning: :grinning: .........máme tu annu tak sme oslavovali....
29. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prosím :slight_smile: ..............leni vy tam nejak často pijete :grinning: :grinning: :grinning: .................to sa povie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja žehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja keby som si dala teraz za pohárik tak ma odvalí :grinning: :grinning: :grinning:

som sa tu vystrela na gauč a skoro som zaspala...len Matko prišiel...maminka nespi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne už je tu 3O..pojdeme my do bazena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky teraz tak rozmýšlam počas žehlenia..............my ešte dostaneme v auguste peniažky alebo už nie??????nemám v tom jasno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ale radšej počítam, že nie
29. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ešte v auguste peniažky dostaneme...
leni, no budem sa snažiť aj na dovolenke deliť...
Včera večer sme zavárali broskyne a dnes som ešte zavarila slivky. Len sa mi nedajú zavrieť poháre a manžel šiel do ČR a príde až zajtra...Večer musím poprosiť suseda, či by mi ich neprišiel zavrieť, lebo sa mi to skysne :frowning2:...
29. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč ani Viki nespí...ale nevadí. Pôjde večer skôr a ja môžem v kľude vyvárať tie slivky :wink:.
29. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, suseda.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som myslela, že teraz v júli to boli posledné lovky :confused: ............si ma potešila utka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka fakt??????? :slight_smile: tak to si ma potešila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som s tým nerátala :slight_smile:

no,utka len na toho suseda dávaj pozor :slight_smile: :wink:

fuj,som dožehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemala som toho moc,ale aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............a konečne som si požehlila perinky pre babulku :dizzy_face: som to odkladala stále :unamused: ..............ja vobec neviem v čom si Sabínku doveziem domov :confounded: či ju dám do perinky alebo do zavinovačky :confused: ale asi vyhrá klasika perinka.............a či ju mám dať do vajíčka alebo do vaničky :confused: .......ale asi vyhrá vanička :unamused: ............chjoj........ja už nič neviem :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka ešte chrapká :dizzy_face:
29. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebojte sa, sused mi nič zlé neurobí :wink:))...
No som rada, že som Vás potešila s tými peniažkami :slight_smile: .
No ideme my von do toho teplúčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zatiaľ papa...
29. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa utka :slight_smile:

ja idem pomaly budiť moju krásavicu :wink:
29. júl 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no všetky prcháte von, idem aj ja......pa, pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala posledné lovky teraz v júli,v auguste už ništ :frowning2: a to preto,že sa lianka narodila prvého :sweat_smile: keby sa narodila druhého,tak dostanem ešte aj v auguste :confounded:
29. júl 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo mirri...dovolím si nesuhlasit...mne od 1.8 odnímajú prachy..takže celkom nemáš pravdu :wink:

ani..lenže ked dáš Sabínku do perinky..tak do vajíčka ju nedáš...a podal zákona nesmie byt v aute len vo vaničke....ale vo vajíčke alebo v sedačke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sa musím sestry popýtat ako to riešila ona.... :wink:

utka tak sused.....no dobre.... :grinning: :grinning: :grinning: však nik nevraví že ti ublíži :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
29. júl 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,no ved...od 1.8.ti odnímajú peniaze,to znamená,že za august v septembri už nedostaneš,ale v auguste za júl ano...... tak mi to vraveli aj na úrade práce aj na sociálnej poisťovni
29. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme sa asi nerozumeli.... :wink: mirinka :slight_smile: však mne to treba odpustit..no už ked som tehotná :grinning: :grinning: :grinning: ...a vy ste na tom so snažením ako :dizzy_face:
29. júl 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále rovnako :frowning2: už je to desiaty mesiac :frowning2:
29. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je luto mirri... :frowning2: ..ale nádej zomiera posledná :wink:
29. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje zlatko už spinká....ešte počkám na muža a pojdem aj ja ...by som nejak spala tiež....a taká burka by nebola od veci..trochu vzduch preluftovat :slight_smile:
29. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:

jacka a prečo nemože byť vo vaničke???????????? :confused: :confused: ...........Simku sme si niesli domov vo vaničke :confused:

napríklad v Maďarsku sú zakázané vajíčka ževraj............tam sa novorodenec odnáša vo vaničke

no ja neviem............ale ja mám takú tú pevnú vaničku z kočíka :unamused: ...........no ale teraz si ma dostala jacka :confounded: ............ale ako si mám odniesť dieťa z porodky,keď ju chcem mať v perinke alebo v zavinovačke???????ja ju nechcem držať ako nejaký mech,že jej bude hlavička lietať na všetky strany :unamused: ...........joj jacka popýtaj sa prosím ťa :wink:

mirri,nebojkaj,raz sa to určite podarí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok