• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
@leninka75 všetko ok ... sme trochu poprechladaný ...usoplený a ukašlaný ... a už chápem mami čo dávajú deti s kašlom a soplíkom do škôlky keď nemôžu kvôli práci ostávať každý mesiac doma :confounded: ... boli sme minulý víkend v Tatralandii a takto sme dopadli .... v sobotu sme plesali v Papradne ...bolo fajn ........... v stredu má Matúško karneval zo škôlky ,Peťo má dnes v škole počas polročných prázdnin , ale keďže je to už veľkáč ako on povedal žiadny karneval preňho nehrozí :sweat_smile: :slight_smile:
1. feb 2016 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sme sa sami fotili :grinning: treba to poupravovať a bude to OK :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2016 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a tu sme si to nacvičovali :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2016 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...neviem ako je to u teba, ale mne to už ide tak na nervy stále im robiť rozhodcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:........blahoželám ti k jednotkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....idete už robiť tie izby hore?....muž to bude robiť sám?
1. feb 2016 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...no ahoj po 100 rokoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....aj my sme boli sopľaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale sinupret+fenistil to vyriešili :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..som počula o tom Papradne, že to bolo prepchaté a vraj čistý zárobkový podnik.....ste mali ísť minulú sobotu plesať s Borisom Kolárom do Marikovej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......tuším máte na stromčeku takú hviezdu ako aj my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....ako sa ti páči v práci?
1. feb 2016 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@leninka75 naši ešte do školy nejdu...
1. feb 2016 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 po 100 rokoch veru mám teraz dlhšie voľno ... 4 dni po sebe to som ešte takto nemala tak užívam a ja na modrý koník mám viac času :grinning: v práci dobre ...som spokojná ...až na ten plat ...no ale lepšie ako nič :sweat_smile: a a tie pracovné soboty a nedele do večera do 20 hodky sú tiež na prd ...ale to je práca v obchode u nás raz tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................veru bolo tam plno ale nie až tak strašne ...dalo sa :slight_smile: ...............hviezdičku máme rovnakú ? paráda ...sme v tesku kúpili keď sa Matulo narodil :wink:
1. feb 2016 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.....
@leninka75 dakujem...som na seba pysna :grinning: :grinning: ...... :wink: :wink: ......Karolinka mala ake vysvedcko :slight_smile: :dizzy_face: ........to mas pravdu ide to riadne nervy.......niekedy mam pocit ze uz neviem co s nimi.....
@utka aj moj ma ....ale len dnes....sice mali ist na branne ....ale nedala som ho v tom blate sa niekam trmacat.....ach .....dokedy bude doma?
@katka1819 vy ste mali ake vysvedcenie?........fu to mas dost aj v nedelu do 20tej......
2. feb 2016 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte................

@utka ..ešteže si na MD :slight_smile: .....ako by si to inak riešila?.....možno nejaká babka by prišla strážiť?

@katka1819 ...no jo to sú tie niektoré povolania :frowning2: ..robíš či piatok či sviatok.....ale presne ako hovoríš, hlavne, že je robota!!! :slight_smile: ......presne tesco hviezdička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka ....Karolínka tiež mala jedničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................máš doma oboch či len Maťka?
2. feb 2016 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
Od dnes uz skola funguje v obmedzenim rezime. Niektore vychovavatelky vystupili zo strajku,tak su s detmi. Ale neucia sa. V stredu maju poradu,tak uvidime do kedy to bude trvat.
2. feb 2016 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............skoro som odpadla ráno kukám na teplomer, že 6,5 st. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a lialo ako z krhly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka ...ja už tomu štrajkovaniu nedávam dlhú životnosť .........
3. feb 2016 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@leninka75 žeby na chvilu prisla kuk jar :dizzy_face: .....tu nastastie neprsalo....ale mame tu tak slabucke :sunglasses: :sunglasses: .......doma boli obaja..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...... :grinning: .....
@utka mojim sa uz skoncil.......ale Matko vravel ze mohli dlhsie......
3. feb 2016 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Však uvidíme, do kedy vydržia...
3. feb 2016 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...................
4. feb 2016 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@utka no čo kedy ide už do školy?........to im bude dobre vela chýbať :frowning2:
4. feb 2016 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
@jacka neviem,ci uz v pondelok pojdu. Dnes maju v skole nejaky "snem" s nejakymi ludmi a tam sa asi rozhodne...
4. feb 2016 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....zasa nakydalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a už bolo všetko také fajne obsušené.....
5. feb 2016 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...

@leninka75 no a tu nic......ale sucho nebolo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ani neviem či ešte tužim po snehu :grinning: :grinning: :grinning: .............inac konečne piatok :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ale len sa priznaj, že taký metrový závej by ti spravil náladičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............veru hurá koniec týždňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........sa pekne z toho vytešuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. feb 2016 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ano tak ten zavej potesi :grinning: :grinning: :grinning: ....posles :grinning: :grinning: :grinning: ..........tu zatial len vetrisko..bez snehu............vytesujem akoby som bola v robote :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jaj veru nepošlem už je všetko roztopené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......čo idete cez víkend?
5. feb 2016 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ach skoda uz som sa vytesovala :slight_smile: :slight_smile: ......netusim co ....musim tlacit na muza nech sa uz rozybe...... :angry: .....a vy?...klasika?
5. feb 2016 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..si nejaká "naspeedovaná" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........inak povedané, že rýchlik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning:niekto musi byt :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......veru klasika...som rada, že nikam nemusím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........rada by som sa povenovala nejakým ručným prácam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2016 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 som mysela ze sa pojdeme korucovat...no nejak krize bolia......zeby vekom :pensive: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. feb 2016 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ty si ako môj muž...tiež je v robote najvýkonnejší v piatok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......len potom doma to akosi necítiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...........
@leninka75 a co robis?...pochval sa....
@jacka .............to nebude vek, to bude doobedňajší relax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..pohyb ti chýba :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok